Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza id:18704

Oferta
Dodaj do plannera

Organizujesz imprezę? Pomyśl o fotobudce!

wesela • studniówki • eventy firmowe i promocyjne

imprezy okolicznościowe • 18-stki • kinderbale

Fotobudka to niezapomniane zdjęcia w kilka sekund! To proste w obsłudze urządzenie, które służy do robienia zdjęć, ale nie tylko. Poza tym, że działa jak automatyczny fotograf, to jeszcze na miejscu drukuje fotki. Dzięki temu uczestnicy zabawy, niemal natychmiast otrzymują niezwykłą pamiątkę. Fotobudka to idealny pomysł na udaną imprezę. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie weselne, wyjazd firmowy, wieczór panieński – będzie atrakcją, która wywoła największy uśmiech.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie tabelę zawierającą poszczególne usługi i funkcje wchodzące w skład dostępnych pakietów. Oczywiście jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego w przypadku niepewności – podpowiemy i doradzimy jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

W razie pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na dole strony, lub zadzwoń.

Cennik

Orientacyjna cena: 700 PLN / Impreza

Ile imprez, tyle możliwości! Dzięki rozbudowanej ofercie i atrakcyjnym pakietom cenowym, sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Łączymy zaawansowaną jakość wydrukowanych zdjęć z ciekawymi gadżetami oraz szeregiem wielu korzyści. Naszym Klientom zapewniamy opiekę animatora (profesjonalnego pracownika naszej ekipy) i przede wszystkim indywidualne podejście – możliwość dostosowania usług do charakteru imprezy.

SmileFotobudka jako jedna z nielicznych oferuje też nowość – ukrytą kamerę.

Sprawdź szczegóły.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

508-458...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Adam Bruczko Fotografia
Imię:Adam
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:15-661
Adres:Armii Krajowej 21 lok. 2
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 353

Polecamy

Nowe ogłoszenia