Zobacz zdjęcia (5)
Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza, Białystok - zdjęcie 1
Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza, Białystok - zdjęcie 2 Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza, Białystok - zdjęcie 3 Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza, Białystok - zdjęcie 4 Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Smilefotobudka Fotobudka Wesele Impreza id:18704

Białystok, podlaskie

O nas

Organizujesz imprezę? Pomyśl o fotobudce!

wesela • studniówki • eventy firmowe i promocyjne

imprezy okolicznościowe • 18-stki • kinderbale

Fotobudka to niezapomniane zdjęcia w kilka sekund! To proste w obsłudze urządzenie, które służy do robienia zdjęć, ale nie tylko. Poza tym, że działa jak automatyczny fotograf, to jeszcze na miejscu drukuje fotki. Dzięki temu uczestnicy zabawy, niemal natychmiast otrzymują niezwykłą pamiątkę. Fotobudka to idealny pomysł na udaną imprezę. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie weselne, wyjazd firmowy, wieczór panieński – będzie atrakcją, która wywoła największy uśmiech.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie tabelę zawierającą poszczególne usługi i funkcje wchodzące w skład dostępnych pakietów. Oczywiście jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego w przypadku niepewności – podpowiemy i doradzimy jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

W razie pytań skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na dole strony, lub zadzwoń.

liczba odwiedzin: 1796

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie