Zobacz zdjęcia (5)
Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym, Łódź - zdjęcie 1
Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym, Łódź - zdjęcie 2 Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym, Łódź - zdjęcie 3 Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym, Łódź - zdjęcie 4 Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Sparkling Piano! Mobilny bar z winem musującym id:50292

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Oryginalna atrakcja i pyszne wino prosto z Włoch!

Sparkling Piano to mobilny bar przystosowany do serwowania Wam schłodzonego wina musującego, cydru lub piwa prosto z kega. Jest niewielkich rozmiarów dlatego doskonale sprawdzi się w każdym miejscu – podczas uroczystości plenerowych, ale także tych w pomieszczeniach.

Nasze żółte pianino przyciąga uwagę gości i rozświetla każdą imprezę! Posłuży jako oryginalne tło do zdjęć, a wygodne leżaki i stoliki sprawdzą się podczas długich, wieczornych rozmów z dawno niewidzianymi znajomymi.

Twoja impreza zapadnie gościom na długo w pamięci!
Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie. To razem z Wami wybieramy dekoracje naszego mobilnego baru. Macie wpływ na aranżację i ostateczny wygląd naszego pianina. Stoliki, wygodne leżaki, kwiaty, oświetlenie i dekoracje dobrane zgodnie z klimatem Waszego wesela to nieodzowna część Sparkling Piano!

Chcemy prowadzić nasz biznes w jak najbardziej przyjazny dla planety sposób.
Nie znajdziecie u nas sztucznych kwiatów i girland z liśćmi, confetti czy plastikowych balonów, zawsze wybieramy żywe rośliny. A od przyszłego roku będą to kwiaty z naszej własnej organicznej uprawy.

To jak finalnie będzie wyglądała nasza oferta zależy tylko od Was!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 91-531, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 1538

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie