Oprawa Marta Słociak-Wiszniewska
O nas
Instrumenty
- saksofon
- skrzypce
Wokal
- ilość osób: 1
- śpiew damski
O nas
Serdecznie zachęcam do skorzystania z profesjonalnej oprawy wokalnej ślubu kościelnego/cywilnego/plenerowego. Posiadam ogromne doświadczenie oraz szeroki repertuar na każdą okazję :) Współpracuję również z profesjonalną skrzypaczką. Jeśli szukacie ciepłego, delikatnego i anielskiego głosu który wzruszy nawet najtwardsze serce, dobrze trafiliście :)
Opinie - Oprawa Marta Słociak-Wiszniewska (65)
Marta przepięknie ozdobiła nasz ślub swoim głosem. Przy każdej pieśni serce się radowało. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy. Goście byli wzruszeni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca!
Marta to bardzo utalentowana kobieta! Ma ogromny talent i zamiłowanie do śpiewu!!! Była obecna na naszym ślubie 21.10.2023 i skradła serce wszystkim gościom!!! Wkłada całe serce śpiewając - w najważniejszym dniu naszego życia sprawiła, że poczuliśmy się jak w bajkowej krainie!!! Było przepieknie!!! Polecamy z całego serca i mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś skorzystać z usług świadczonych przez Martę! Dziękujemy❤️
Z całego serca polecam Panią Martę. Nasi goście oraz my byliśmy pod ogromnym wrażeniem jej talentu. Pani Marta rozczuliła nasze serca , jestem sobie ogromnie wdzięczna, że zdecydowałam się aby to właśnie ona śpiewała na naszym ślubie.
❤️
Polecamy!!!
Martyna i Jacek
Serdecznie polecamy Martę na oprawę ślubu, nieziemski głos, który przeszywa serca i przyprawia o ciarki na ciele. Niezwykle mocny głos, pieśni wykonane przepięknie. Nasi goście byli zachwyceni, po mszy pytali skąd my ją wzięliśmy. Także przyszłe pary młode bez obaw, będzie idealnie. Zaufajcie Marcie, a będziecie wspominać ten dzień że wzruszeniem do końca swojego życia.
Cudowna oprawa muzyczna. Śpiew Marty jest warty każdej ceny 🤍 goście byli wzruszeni a my z mężem oczarowani. Mamy nadzieje, że usłyszmy jeszcze ten anielski głos na czyimś ślubie - będziemy polecać!
Marta zaśpiewała na naszym ślubie we wrześniu 2023 r. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy tego ważnego dla nas dnia. Jej głos jest cudowny, śpiew wspaniały. Wzruszała nas z każdą pieśnią. Spełniła moje marzenia! A nasi goście zachwyceni! Polecamy z całego serca!!!
Polecam z całego serca Martę! Jej śpiew na ślubie wzruszył wszystkich, Goście mówili że mieli ciarki na ciele! Przepiękna oprawa ceremonii, byliśmy zachwyceni 😊
Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny
Śpiew Pani Marty był wspaniały. Zarówno my, jak i goście byliśmy bardzo oczarowani i wzruszeni. Do tego świetny kontakt i sprawne ustalenia. Do dziś (a jesteśmy rok po ślubie) zbieramy komplementy i przy okazji spotkań nasi goście wspominają jak duże wrażenie zrobiła na nich oprawa muzyczna naszego ślubu.