Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce) - film 1 Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce) - film 1
Pokaż kolejny film

Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce) id:21296

Warszawa, mazowieckie
(61)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-810...

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

ZWOLNIŁY SIĘ terminy 18.06 i 16.07! Zapraszamy :) Jeżeli szukasz magicznej, wzruszającej i profesjonalnej oprawy muzycznej - romantyczny duet przy akompaniamencie organów i skrzypiec jest wyjątkową propozycją na tę najważniejszą godzinę najważniejszego dnia w Waszym życiu :) Oferujemy kompleksową oprawę muzyczną całej mszy bez udziału parafialnego organisty.

Proponujemy Wam oprawę muzyczną ślubu
w składzie 2 lub 3-osobowym:
2 wokale + organy (skład 2-osobowy)
2 wokale + organy + skrzypce (skład 3-osobowy)

W naszej ofercie znajdziecie pieśni religijne i liturgiczne, utwory organowo-skrzypcowe oraz części stałe mszy - możemy poprowadzić całą oprawę bez angażowania parafialnego organisty.

Wyjątkowymi barwami głosów i przepiękną muzyką instrumentalną wprowadzimy wszystkich gości w magiczną atmosferę Waszego ślubu. Wszystko będzie brzmiało tak, jak sobie zażyczycie - wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły tego wyjątkowego dnia, zatroszczymy się o najmniejsze szczegóły w kościele i damy cenne wskazówki :-)

Jesteśmy małżeństwem z kilkuletnim doświadczeniem grania i śpiewania w kościele zarówno na niedzielnych Mszach świętych, jak i na ceremoniach ślubnych.
Emilia - wokalistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
Łukasz - organista i wokalista, absolwent Instytutu Szkolenia Organistów w Warszawie, zastępuje organistów w warszawskich parafiach, m.in. w Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Markach oraz w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie.

Obecnie nasz repertuar obejmuje następujące pieśni:
- Ave Maria - Schubert
- Błogosławieni Miłosierni (Hymn ŚDM 2016)
- Chlebie najcichszy
- Chwalę Ciebie Panie
- Gdy klęczę przed Tobą
- Gdy się łączą ręce dwie
- Hallelujah (Pan w raju...)
- Jesteśmy piękni
- Maryjo, śliczna Pani
- Miłość Twa
- Nasz Bóg jest potężny w mocy swej
- Niepojęty
- Nic, nie musisz mówić nic
- O cuda cuda
- O Panie Ty nam dajesz
- Oblubieniec
- Oceany
- Ofiaruję Tobie Panie mój
- Panie proszę przyjdź
- Powietrzem moim jest
- Schowaj mnie
- Stoję dziś
- Takie jest prawo miłości
- Twoja miłość jak ciepły deszcz
- Ty tylko mnie poprowadź
- Unoszę wzrok
- Warto dla jednej miłości żyć
- Wierzę w Ciebie Panie
- Wśród tylu dróg
Wykonujemy również wszystkie tradycyjne pieśni kościelne i utwory organowo-skrzypcowe.
Na Wasze życzenie nauczymy się nowych pieśni i zagramy na Waszym ślubie :-)

Wszystkie nasze nagrania znajdziecie na naszym kanale na YouTube.

Dla zagranicznych gości możemy wykonać część repertuaru w języku angielskim, hiszpańskim lub niemieckim.

Obiecujemy, że sprawimy, że Wasz Ślub będzie magiczny i niezapomniany! Naprawdę potrafimy to robić! :-) Zachęcamy do przeczytania poniższych opinii :-)

Zobacz zdjęcia (11)
Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 1
Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 2 Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 3 Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 4 Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 5
Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce), Warszawa - zdjęcie 6
1 / 11

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy Wam piękną i wzruszającą oprawę muzyczną ślubu, potwierdzoną mnóstwem pozytywnych opinii, ale nie tylko - pomagamy w kolejnych krokach wszystkich ustaleń w kościele w tej kwestii. Z nami nie musicie się martwić jak wybrać pieśni oraz co i z kim ustalić w kościele :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To co szczególnie wyróżnia naszą ofertę to profesjonalizm i kompleksowość. Obok wokalu, podstawą naszego zespołu są organy, ponieważ sami dbamy nie tylko o wykonanie wokalne wszystkich pieśni, ale również o akompaniament. Nasza współpraca oparta jest na dużym doświadczeniu we wspólnym graniu, a każdy ślub poprzedzony próbą. Wybierając nas, macie pewność, że wszystko jest dopracowane w 100% :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Prawdopodobnie to dzięki wzruszającym opiniom naszych wspaniałych Par Młodych, u których mieliśmy przyjemność być na ślubie i zadbać o muzyczną oprawę w najważniejszej godzinie najważniejszego dnia w ich życiu :) Nagrania nie są w stanie oddać w pełni dźwięku i emocji podczas mszy ślubnej z naszym udziałem - ale dzięki tym pięknym opiniom czujemy się jakbyśmy znowu przenosili się do ich cudownego dnia :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oboje mówimy po angielsku, a ponadto Emilka po hiszpańsku, a Łukasz po niemiecku. Zawsze miłym gestem jest zaśpiewać coś w innym języku, jeżeli pośród gości znajdują się osoby zza granicy :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zawsze służymy pomocą w wyborze odpowiedniego repertuaru i podpowiadamy co według nas zawsze pięknie wychodzi i nadaje wyjątkowego klimatu :) Wiemy, że często pary nie orientują się jakie pieśni wybrać i kiedy się je wykonuje - dlatego zawsze przed wyborem repertuaru wysyłamy wiadomość rozwiewającą wszystkie wątpliwości.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (61)

Dodaj opinię
Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów (wokal, organy, skrzypce) id:21296
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 61 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 21-05-2022
Warszawa
Data dodania: 26-05-2022

Najpiękniejsza oprawa ślubu jaką mogłam sobie wymarzyć. Głos Emilki jest anielski i jej śpiew sprawia, że atmosfera ceremonii jest jeszcze bardziej podniosła! Serdecznie polecam!

Oliwia
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Ostrów Mazowiecka
Data dodania: 12-05-2022

gdyby nie Wy, nie byloby tak pieknie!🥰 wzruszylam sie jak uslyszalam spiew Emilii. Goscie rowniez byli zachwyceni! Bardzo Polecam ❤️❤️❤️

H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Warszawa
Data dodania: 08-05-2022

Każdy był zachwycony tak piękną oprawa muzyczną naszego ślubu:-) Śpiew był cudny i wzruszający. Od paru osób słyszeliśmy nawet, że nigdy nie byli na tak pięknej ceremonii. Jesteśmy naprawde zachwyceni i dumni,ze ich wybraliśmy, polecam z całego serca.

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Konstancin-Jeziorna
Data dodania: 04-05-2022

Genialna oprawa muzyczna ślubu, która zostanie z nami na zawsze. Wszyscy goście w kościele byli zachwyceni, i oczarowani waszym wykonaniem. Złapaliśmy się krótko przed dniem ślubu ale dzięki waszemu niesamowitemu profesjonalizmowi, udało nam się wszystko zorganizować. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy <3

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2022
Wyszków
Data dodania: 25-04-2022

Piękna oprawa uroczystości. Marzył mi się anielski głos podczas ślubu i taki był. Szczegóły mszy dograne, wskazówki jak się zachować w trakcie sprawiły, że wszystko wyszło idealnie, jak w bajce. Wspaniały talent Pani Emilii i Łukasza. Trafiliśmy na siebie przypadkiem w internecie i się nie zawiodłam. Łzy, ciarki, dreszcze to dodatkowo zapewnia ich oprawa podczas mszy.

G
Gosia i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2021
Łomża
Data dodania: 16-04-2022

Zachwyt, który towarzyszy wykonaniom Emilii i Łukasza podczas ślubu jest nie do opisania! :) Przemiły, więcej niż wyczerpujący i jednocześnie profesjonalny kontakt połączony z doradztwem, to dopiero początek pięknej przygody.Po roku czasu dalej pamiętam miny gości odwracających się żeby sprawdzić skąd dobiega przepiękny śpiew. My oczywiście również wymieniliśmy porozumiewawcze spojrzenie pełne satysfakcji i docenienia. Cóż możemy dodać, wykonania na żywo przyćmiewaja totalnie te, które można przesłuchać w internecie i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy, w spokoju oddaj sprawę w ręce Emilii i Łukasza (jeśli lubisz to koniecznie ze skrzypcami!) :))
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za niezapomnianą oprawę! Życzymy najlepszego i mamy nadzieję, że będzie nam kiedyś dane jeszcze Was usłyszeć <3 <3

A
Anna i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2021
Góra Kalwaria
Data dodania: 03-01-2022

Oprawa muzyczna wykonana przez Emilkę i Łukasza była wspaniałym dopełnieniem tego magicznego dnia. Z całego serca dziękujemy za profesjonalizm, wsparcie i przesympatyczną współpracę. Ogrom pozytywnych emocji, które wzbudziliście swoim występem jest nie do opisania! Gorąco polecamy!

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 13-10-2021

Oprawa muzyczna naszego ślubu w wykonaniu Emilki i Łukasza to była prawdziwa magia! Wprowadziliście cudowny nastrój, zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Wasze piękne głosy wraz z dźwiękami skrzypiec i organów sprawiły że uroniła się niejedna łezka :) Poza tym, bogaty repertuar i pomoc w jego doborze, pełen profesjonalizm i wsparcie. Dziękujemy! Zuzia&Michał

Pokaż więcej opinii

Kontakt Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów

Nazwa firmy: Emilia i Łukasz Oprawa muzyczna ślubów
Imię i nazwisko: Emilia Łukasz
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
697-810...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 16428
Zadzwoń
697-810...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie