Zobacz zdjęcia (5)
Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym!, Wola Kopcowa - zdjęcie 1
Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym!, Wola Kopcowa - zdjęcie 2 Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym!, Wola Kopcowa - zdjęcie 3 Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym!, Wola Kopcowa - zdjęcie 4 Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym!, Wola Kopcowa - zdjęcie 5
1 / 5

Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym! id:3858

Wola Kopcowa, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Zaproś mnie, a Twoja uroczystość pozostanie w pamięci zaproszonych gości, jako prawdziwe wydarzenie artystyczne, na pewno też nie zawiedziesz się!

Zaangażowanie, profesjonalizm, rzetelność i przystępne ceny za znakomitą jakość - to motto mojej działalności.

Jestem wokalistą, wodzirejem i śpiewającym Dj'em, laureatem programu "Droga do gwiazd" , "Szansa na sukces", "Muzyczna Winda" oraz OFPP "GAMA'2004" w Kołobrzegu, II OFP "RETRO" im. M. Fog ga - Interpretacje'2005 w Krakowie, itp.

Zajmuję się artystyczną oprawą muzyczną uroczystości zaślubin, w czasie której śpiewam "Ave Maria" Schuberta i Bacha&Gunoda;, "Hymn codzienności" oraz pieśń "Quo Vadis pielgrzymie"), za kwotę 300 zł - tylko zaślubiny, oraz przyjęć weselnych za kwotę 2600 zł, w tym oprawa uroczystości zaślubin. Na przyjęciu weselnym zabawa, którą prowadzę trwa non-stop. Przez 30 min. śpiewam do 300 profesjonalnych, studyjnych podkładów muzycznych z chórkami, polskie przeboje rodzimych zespołów i wykonawców, a przez następne 30 min. prowadzę zabawy, (na życzenie karaoke), odtwarzam światowe hity lub inne przeboje, (disco polo, ludowe, jazz, techno itp.), z płyt CD lub dysku twardego - zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, opracowanym wspólnie scenariuszem i zapotrzebowaniem Pary Młodej.

Dysponuję też zawodowym amerykańskim sprzętem nagłaśniającym firmy Mackie HD 2x900 wat + subwoofer 600 wat, włoskiej firmy FBT 2x400 wat, (aktywne), mikserem MACKIE CFX12 oraz zawodowym oświetleniem wraz z wieloma efektami świetlnymi, wytwornicą baniek, dymu i wyrzutnią konfetti.

Opinie (3)

Śpiewający D-j, wodzirej, wokalista - 3 w jednym! id:3858
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
D
Dorota i Patryk
5.00
 / 5
Data dodania: 23-09-2014

Bardzo udana oprawa muzyczna z okazji naszego przyjęcia weselnego, goście bawili się naprawdę dobrze. Po weselu wszyscy byli pod wrażeniem, że Jeden człowiek może w tak profesjonalny sposób poprowadzić przyjęcie, śpiewać i zabawiać gości. Dziękujemy!

A
Anna i Mateusz
5.00
 / 5
Data dodania: 11-05-2014

Pan Krzysztof z najwyższym profesjonalizmem i zaangażowaniem przygotował oprawę naszego przyjęcia weselnego. Zadbał o wszystkie aspekty, muzyczny, rozrywkowy, organizacyjny. Jesteśmy zachwyceni, goście również. Polecamy serdecznie!

M
Monika i Michał
5.00
 / 5
Data dodania: 08-05-2014

Jesteśmy muzykami, szczególnie uwrażliwieni na dobry wokal. Pan Krzysztof urzekł nas swoim śpiewem i niesamowitą osobowością. Na żywo Jego śpiew robi zecydowanie większe wrażenie niż na nagraniach w internecie. To lew sceniczny, a jednocześnie człowiek z klasą i wielkim sercem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej na naszym weselu, a także pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Krzysztofa (skrupulatnie rozpisany program wesela, własny sprzęt i oświetlenie, itp.), który miał na przemian puszczać wybrane przez nas utwory i śpiewać do podkładów studyjnych (nie midi!!!), ale w rzeczywistości więcej śpiewał i to do samego rana (wtedy się najbardziej rozkręcił;)). Nadmienię, że mieliśmy wesele bez alkoholu i Pan Krzysztof świetnie dał sobie radę z prowadzeniem takiej imprezy. Dziękujemy Panu Krzysztofowi za niezapomniane wesele!:))) Monika i Michał Poznań

liczba odwiedzin: 4960

Popularne miasta w okolicy