Zobacz zdj─Öcia (5)
SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 1
SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 2 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 3 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 4 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 5
1 / 5

SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna id:9931

Mierzyn, zachodniopomorskie

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator d┼║wi─Öku
  • full HD
  • p┼éyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysi─Ögnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

"Prawdziwe pi─Ökno jest ponadczasowe" - to g┼é├│wne motto towarzysz─ůce nam w realizacjach filmowych i fotograficznych. Wejd┼║ na nasz─ů stron─Ö i przekonaj si─Ö.

Nazywam si─Ö Marcin Omela┼äczuk, jestem operatorem, monta┼╝yst─ů, tw├│rc─ů wizualnym, autorem projektu SP├ô┼üDZIELNIA ┼ÜLUBNA. Mam za sob─ů lata pracy w bran┼╝y wideo, realizowa┼éem dziesi─ůtki produkcji w wielu miejscach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Emiratach Arabskich, Omanie. Dysponuj─Ö ogromnym do┼Ťwiadczeniem i ciesz─Ö si─Ö z zadowolenia jakie wielokrotnie okazywali moi klienci. Wiele z moich realizacji dotyczy┼éo bran┼╝y ┼Ťlubnej. Pomys┼é na SP├ô┼üDZIELNIE ┼ÜLUBN─ä jest wynikiem obserwacji i refleksji nad t─ů cz─Ö┼Ťci─ů rynku wizualnego w Polsce. SP├ô┼üDZIELNIA ┼ÜLUBNA wsp├│┼épracuje z fotografami, wideografami oraz monta┼╝ystami, kt├│rych do┼Ťwiadczenie wyrasta poza typow─ů estetyk─Ö ┼Ťlubn─ů. Proponuj─Ö styl, kt├│ry jest bezpo┼Ťredni, naturalny, inspirowany produkcjami dokumentalnymi. Styl, kt├│ry pozbawiony jest groteskowej stylizacji oraz nachalnej postprodukcji. Misj─ů SP├ô┼üDZIELNI ┼ÜLUBNEJ jest dostarczenie fotografii i film├│w pi─Öknych i prawdziwych, kt├│re pozostan─ů takimi na na lata.