Zobacz zdjęcia (5)
SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 1
SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 2 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 3 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 4 SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna, Mierzyn - zdjęcie 5
1 / 5

SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA - Film i Fotografia Ślubna id:9931

Mierzyn, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

"Prawdziwe piękno jest ponadczasowe" - to główne motto towarzyszące nam w realizacjach filmowych i fotograficznych. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się.

Nazywam się Marcin Omelańczuk, jestem operatorem, montażystą, twórcą wizualnym, autorem projektu SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA. Mam za sobą lata pracy w branży wideo, realizowałem dziesiątki produkcji w wielu miejscach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Emiratach Arabskich, Omanie. Dysponuję ogromnym doświadczeniem i cieszę się z zadowolenia jakie wielokrotnie okazywali moi klienci. Wiele z moich realizacji dotyczyło branży ślubnej. Pomysł na SPÓŁDZIELNIE ŚLUBNĄ jest wynikiem obserwacji i refleksji nad tą częścią rynku wizualnego w Polsce. SPÓŁDZIELNIA ŚLUBNA współpracuje z fotografami, wideografami oraz montażystami, których doświadczenie wyrasta poza typową estetykę ślubną. Proponuję styl, który jest bezpośredni, naturalny, inspirowany produkcjami dokumentalnymi. Styl, który pozbawiony jest groteskowej stylizacji oraz nachalnej postprodukcji. Misją SPÓŁDZIELNI ŚLUBNEJ jest dostarczenie fotografii i filmów pięknych i prawdziwych, które pozostaną takimi na na lata.

liczba odwiedzin: 4706

Popularne miasta w okolicy