Zobacz zdjęcia (5)
❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️, Toruń - zdjęcie 1
❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️, Toruń - zdjęcie 2 ❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️, Toruń - zdjęcie 3 ❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️, Toruń - zdjęcie 4 ❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️ id:22626

Toruń, kujawsko-pomorskie
(44)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-608...
506-050...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

KAMERZYSTA / ŚLUB I WESELE
SPUTOWSKI WEDDING VIDEO

Działamy na terenie całej Polski.
Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.
Nie prowadzimy produkcji taśmowej, każda Para jest dla nas nowym i świeżym wyzwaniem.

Nawiązując ze nami współpracę otrzymają Państwo niebanalny i nowoczesny materiał filmowy ze ślubu, który wywoła na Państwa twarzy uśmiech, a nie znużenie. Opinie klientów są naszą najlepszą rekomendacją :-)

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zapewniającym najwyższą jakość 4K. Materiał realizujemy przy użyciu systemów stabilizujących oraz zewnętrznych rejestratorów dźwięku w standardzie – bez względu na pakiet. Naszym celem jest zapewnić WSZYSTKIM naszym klientom najwyższą możliwą jakość bez względu na pakiet.

Materiał dostarczamy w drewnianej szkatułce w stylu rustykalnym na pendrive.

Nagrywamy Państwa, w zależności od Państwa preferencji, od przygotowań lub ceremonii ślubnej do oczepin (do godziny 1:00 w nocy). W skład usługi wchodzi teledysk ślubny oraz film w jakości 4K lub.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Staramy się robić wyjątkowe, nowoczesne filmy ślubne. Takie do których będziecie chcieli wracać i za każdym razem cieszyć się, że byliśmy z Wami. Wybierając nas na swój ślub możecie być pewni, że będzie z Wami ktoś kto rozładuje trochę napięcie. Uwielbiamy to co robimy i nasza praca to tak naprawdę czysta przyjemność :) Rób to co kochasz a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia :)
Każdy ślub jest inny i każdy zasługuje na maksymalną atencję. Dlatego pomimo uśmiechu do filmowania podchodzimy bardzo poważnie. Staramy się wyciągnąć esencję tego dnia i zawrzeć ją w filmie. Lubimy filmy naturalne, często z dużą ilością rozmów, śmiechów i dźwięku zastanego. Dzięki temu film żyje. Nie jest tylko pustą wydmuszką lub zestawem ładnych obrazów ułożonych pod muzykę.
Zawsze przed ślubem bardzo chcemy Was poznać dzięki czemu możemy bardziej spersonalizować Waszą pamiątkę (muzyka, klimat itp.) Dlatego zapraszamy do nas na kawę. Poznacie też nas takimi jakimi jesteśmy na co dzień. Nie chcemy być dla Was tylko anonimowym usługodawcą. Z wieloma parami do dzisiaj utrzymujemy przyjacielskie kontakty :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bardzo dbamy o jakość naszych produkcji. Bez względu na pakiet kładziemy duży nacisk na to aby film był maksymalnie spersonalizowany i pasujący klimatem do Was. Każda para jest inna dlatego spotkamy się, wypijemy kawę i pogadamy sobie o filmach, muzyce, waszych zainteresowaniach i tym jak wyobrażacie sobie ten dzień :)

Nigdy nie korzystamy z usług osób trzecich. Na Waszym ślubie filmował będzie Łukasz i także on zajmie się montażem. Daje to pewność zachowania jakości i naszego stylu filmów ślubnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracę zaczynamy od przygotowań w miejscu które wspólnie ustalimy a kończymy maksymalnie o godzinie 1:00 w nocy. Nie stawiamy jakichś sztywnych ram godzinowych. Wszystko na spokojnie dogadamy wspólnie tak żeby każda strona była zadowolona :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Absolutną podstawą jest dobry film i teledysk. W dodatkowych pakietach znajdziecie natomiast takie dodatki jak plener ślubny, ujęcia z drona czy podziękowania dla rodziców.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Łukasz przygodę z filmowaniem rozpoczął kiedy był nastolatkiem. Wszystko zaczęło się od pierwszych amatorskich prób filmowania wszystkiego co popadnie :D Oczywiście z czasem przyszło doświadczenie, warsztat i coraz większa liczba komercyjnych zleceń. Pomimo dość dużego doświadczenia nadal staramy się rozwijać biorąc udział w kursach, szkoleniach i warsztatach zarówno z branży ślubnej jak i ogólnie pojętego świata filmu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy od 2014 roku :) Posiadamy niezbędne doświadczenie i warsztat żeby wykonać naszą pracę dobrze i bez niespodzianek :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje :) Uwielbiamy łapać momenty nieoczywiste i te które wypełnione są śmiechem i łzami wzruszenia:) Przeżywamy ten dzień razem z Wami i staramy się dostarczyć pamiątkę jakiej nie zapewnią zdjęcia (ruch, śmiech, rozmowy, emocje)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na bezlusterkowcach firmy Panasonic oraz zestawie jasnych obietywów - dzięki czemu ciemna sala weselna czy ujęcia nocne nie będą problemem :) Do tego wspieramy się dronem DJI oraz mikrofonami, gimbalami, statywami itp.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół to dwie osoby. Łukasz I Marta. Jesteśmy małżeństwem :) Łukasz filmuje i montuje Wasze filmy a Marta zajmuje się kontaktem z Wami i ogólną organizacją :)

Jak ubieramy się na wesele?

Uważamy, że ślub to wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość dlatego strój jest dostosowany do rangi wydarzenia. Eleganckie spodnie, obuwie i koszula są tutaj niezbędnym minimum.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe materiały dystrybuujemy na pendrive w ozdobnym drewnianym pudełku lub/oraz online w zależności od wybranego pakietu. Dzięki umieszczeniu filmu na serwerze możecie dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Na film poczekacie u nam maksymalnie do pięciu miesięcy. Z reguły jednak większość klientów otrzymuje swoją pamiątkę szybciej. Film i teledysk wykonujemy z dużą dbałością o szczegóły więc potrzebujemy tego czasu aby było idealnie :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście. Posiadamy dokument wystawiony przez Archidiecezję Łódzką.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Przeszliśmy niezbędne kursy uprawniające nas do latania dronami w celach zawodowych. Posiadamy Świadectwo kwalifikacji wystawione przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jak najbardziej. Każda sesja czy to w Polsce czy za granicą jest kwestią do uzgodnienia :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Posiadamy profesjonalny sprzęt dzięki któremu jesteśmy w stanie poradzić sobie na ciemnej sali weselnej czy podczas ujęć nocnych.

Nasze pasje.

Oprócz filmu ciągle szukamy nowych wyzwań i zajęć. Jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych dzieci, które dają nam dużo radości i zajmują znaczną ilość czasu ;) Oprócz tego Łukasz od zawsze pasjonuje się grą na gitarze. Marta natomiast gra na perkusji i kocha literaturę. W 2022 roku wydała nawet swoją książkę.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (44)

❤️ Opowiemy Waszą historię❤️ Unikalny spersonalizowany film ślubny ❤️ id:22626
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 44 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Grudziądz
Data dodania: 11-03-2023

Łukasz uwiecznił nasz dzień w niesamowity sposób. Razem z żoną bardzo miło wspominamy całą współpracę- kontakt od początku do końca był dla nas przyjemnością, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Z całego serca polecamy każdemu specjalistę, któremu można w pełni zaufać.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Włocławek
Data dodania: 24-01-2023

Jesteśmy zachwyceni dostarczonymi materiałami filmowymi. Materiały są w doskonałej jakości, profesjonalnie zrealizowane i indywidualnie dopasowane do nas, naszych potrzeb i ogólnej estetyki samego przyjęcia – film, jak i teledysk, doskonale odzwierciedliły nasz wielki dzień, a efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Łukasz na całym weselu był "niewidoczny", przez co nie czuliśmy się obserwowani. Film z przebiegu wesela i z sesji plenerowej został zmontowany w nowoczesnym stylu, przez co ogląda się go z przyjemnością; zawiera wszystkie najważniejsze momenty uroczystości i wesela, nie zabrakło również śmiesznych i wzruszających scen, które były znakomicie wyważone. Dostarczony teledysk to jeden z najlepszych materiałów tego rodzaju, jakie widzieliśmy do tej pory, idealnie trafił w nasze gusta. Sputowski Wedding Video przed uroczystością postarali się zebrać o nas najbardziej istotne informacje - jakie mamy zainteresowania, czym się na co dzień zajmujemy, a także jakie mniej oczywiste fragmenty chcielibyśmy, aby zostało ujęte na filmach, żeby jak najbardziej dopasować materiały do naszych oczekiwań. Kontakt od samego początku był absolutnie bezproblemowy i celujący. Dziękujemy za pamiątkę na lata.

Gorąco polecamy!

Łukasz
24-01-2023

WOW! Dziękujemy!!! :D

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Toruń
Data dodania: 20-11-2022

Jesteśmy zachwyceni tym jak Łukasz stworzył film z najpiękniejszego dnia naszego życia. Film oddał wszystkie emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu. Były te romantyczne momenty oraz te zabawne. Zarówno my jak i nasi bliscy moglibyśmy w kółko oglądać to video. Widać ogromne serce włożone w montaż tego filmu. Do tego kontakt z Łukaszem i Martą to czysta przyjemność. Podczas samej uroczystości kamerzysta był niewidoczny, co jest ogromną zaletą, a stresujące momenty podczas przygotowań rozluźniał żartami. Jeśli jeszcze się wahacie się przed wyborem kamerzysty to polecamy Łukasza z całego serca!!

Łukasz
29-12-2022

Dominika! Wielkie dzięki za zaufanie i świetną atmosferę!

A
Aleksandra i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Wąbrzeźno
Data dodania: 20-10-2022

Wybór Łukasza na nasze wesele był najlepszym z możliwych. Na spotkaniu powiedzieliśmy na czym nam najbardziej zależy, a Łukasz zrealizował to wszystko w mistrzowskim stylu. Jesteśmy pod wrażeniem, z jaką dokładnością i prezycją został wykonany teledysk, jak i film. Jego materiały są nowoczesne i pomyslowe, z idealną ścieżką dźwiękową, a co najważniejsze - spersonalizowane. Dzięki jego pracy nasze wspomnienia na zawsze będą żywe. Mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie! <3

Łukasz
20-10-2022

Dziękujemy❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Świecie
Data dodania: 11-10-2022

Jak obiecali, tak zrobili.. OPOWIEDZIELI NASZA HISTORIE ❤️ a zrobili to w mistrzowskim stylu :)

Lepiej trafić nie mogliśmy - wspaniali ludzie i pięknie wykonana praca. Jesteśmy mega zadowoleni. Zarówno film jak i teledysk robią furorę ! Stworzone w nowoczesny sposób z pomysłem, idealnie dobraną ścieżką dźwiękową i sercem, które Łukasz wkłada w swoją pracę.

Łukasz
11-10-2022

Magda! Dziękuję Ci z całego serca❤️😁

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Warszawa
Data dodania: 09-10-2022

Zarówno film jak i teledysk ślubny przerósł nasze oczekiwania. ❤ Otrzymaliśmy nowoczesny, pomysłowy, świetnej jakości material, który obejrzeliśmy z łezką w oku. Łukasz idealnie zinterpretował nasze oczekiwania. Mieliśmy bardzo dobry kontakt od początku do końca realizacji. Atmosfera podczas nagrań była bardzo luźna, w trakcie wesela jak i ślubu nie czuliśmy się "obserwowani". Wszytstkie ujęcia wyszły bardzo naturalnie na czym nam zależało.
Jesteśmy wdzięczni ❤
Polecamy Łukasza wszystkim przyszłym Parom Młodym !

Łukasz
11-10-2022

Kasiu! Ogromne dzięki!❤️

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Kutno
Data dodania: 28-09-2022

Jesteśmy zachwyceni jakością materiału i samej usługi. Nie mogliśmy trafić lepiej. Film i teledysk przepięknie zmontowany. Świetna jakość, uchwycone fantastyczne momenty. A co najważniejsze dla nas - podczas wesela nie czuliśmy się śledzeni. Wszystko przebiegało w super atmosferze. Materiał zgodny z naszymi oczekiwaniami. Podziwiamy za pracę i nieopadającą energię oraz zaangażowanie. Gorąco wszystkim polecamy i bardzo, bardzo dziękujemy. ❤️

Łukasz
29-12-2022

To była czysta przyjemność! :)

R
Radosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Toruń
Data dodania: 16-09-2022

Wielkie dzięki za wspólną przygodę. Twoje wsparcie było dla nas bezcenne. Przez całą uroczystość zaślubin oraz wesela świetnie wypełniałeś swoją misję a przy okazji podawałeś pomocną dłoń w stresujących sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że film, który od Ciebie otrzymaliśmy w przepięknym opakowaniu jest wynikiem żmudnej pracy, stałej codziennej interakcji oraz otwartości, chęci zrozumienia i zaspokojenia naszych potrzeb.
Łukasz to mój osobisty faworyt przy okazji zaślubin, chrztów, czy innych imprez i będę go polecać każdemu kto będzie potrzebować tego typu usługi. Jestem pewien, że i Państwu przypadnie on do gustu. Wraz z żoną jesteśmy dumni z tego wyboru i życzymy Ci pomyślności i sukcesów na przyszłość :)

Łukasz
29-12-2022

Dzięki Radek za obdarzenie nas zaufaniem! Strzał w 10 :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
503-608...
506-050...
liczba odwiedzin: 5675
Zadzwoń
503-608...
506-050...
Napisz

Popularne miasta w okolicy