Zobacz zdjęcia (5)
Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny, Kielce - zdjęcie 1
Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny, Kielce - zdjęcie 2 Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny, Kielce - zdjęcie 3 Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny, Kielce - zdjęcie 4 Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny id:7465

Kielce, świętokrzyskie
(10)
Dodaj opinię
793-586...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam serdecznie
Nazywam się Benon Krzysztofek, jestem młodym, pomysłowym, otwartym na świat i ludzi człowiekiem. Fotografią interesuje się odkąd pamiętam, cały czas się uczę, odkrywam i eksperymentuje zdobywając nowe doświadczenia i wiedzę. Wykonuję reportaże ślubne głównie w województwie Świętokrzyskim. Na sesję plenerową chętnie pojadę z Wami w każdy zakątek Polski jak również za granice Naszego pięknego kraju. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i portfolio.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie (10)

Dodaj opinię
Studio Benon - Fotografia ślubna / Fotograf ślubny id:7465
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Kielce
Data dodania: 11-10-2020

Bardzo dziękujemy Benonowi za poświęcony nam czas oraz profesjonalizm jaki można było zauważyć podczas ślubu oraz wesela. Benon jest fotografem pełnym pozytywnej energii, potrafiącym rozluźnić napięcie - stres, jego pomoc była nieoceniona podczas tak ważnego dla nas dnia. Zdjęcia oraz otrzymany album są piękne, My, rodzina oraz znajomi jesteśmy zachwyceni:) Jeszcze raz dziękujemy i śmiało możemy polecić Benona innym parą młodym. Asia i Piotr

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Kielce
Data dodania: 24-02-2019

Dziękujemy za bardzo miłą współpracę. My jak również wszyscy goście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć wykonanych przez studio Benon. Oprócz profesjonalizmu nieoceniona jest miła atmosfera i bardzo fajny stosunek do gości którzy nie uciekają przed fotografem, tylko dziękują za zdjęcia. Plener również szybko sprawnie A efekt super. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!!!!!! Monika i Dawid

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2018
Kielce
Data dodania: 10-02-2019

Fotograf z pasją! Kreatywny, komunikatywny, pełen profesjonalizmu. Bardzo dobra współpraca podczas robienia zdjęć zarówno na weselu, jak i w plenerze. Otrzymaliśmy dużo pięknych zdjęć, śliczny album- nieocenioną pamiątkę na całe życie. Z całego serca polecamy!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Kielce
Data dodania: 05-02-2019

Benon jest osobą bardzo komunikatywną i pogodną co uważam za istotną cechę fotografa, bo nie każdemu łatwo jest stanąć przed obiektywem aparatu. On natomiast swoją osobą potrafi na tyle rozluźnić sytuację, że zapomina się o obiektywie.
Polecamy Benona za pomysłowość, otwartość na nowe propozycje nawet te nieco szalone, profesjonalizm, atmosferę współpracy oraz terminowość. Zdjęcia są naprawdę piękne i bardzo lubimy do nich wracać.

M
Małgosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Kielce
Data dodania: 05-02-2019

Bardzo dziękujemy Benonowi za poświęcony nam czas. Fotograf pełen pasji i pozytywnej energii. Praca wykonana na medal. Uwiecznił na zdjeciach emocje, każdą znaczącą chwilę i najpiękniejsze momenty tego wyjatkowego dla nas dnia. Zdjecia sa piękne i im częściej się je ogląda, tym bardziej zachwycaja. Jeszcze raz dziękujemy i z całego serca polecamy!!!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Chęciny
Data dodania: 05-02-2019

Zdjecia piekne i profesjonalne. Oddaja emocje, ktore przezywalismy. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Benonem! Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę, która zostanienz z nami na całe życie! Widać, że kochasz to co robisz. Bardzo polecam - nikogo lepszego nie znajdziecie

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Kielce
Data dodania: 05-02-2019

Pełen profesjonalizm, zaskakująco mistrzowskie ujęcia, rewelacyjna atmosfera – tak w skrócie mogę opisać współpracę z Benonem w najważniejszym dniu mojego życia! Efekty jego pracy są zachwycające. W swoich zdjęciach potrafi zatrzymać urok chwili oraz uchwycić najważniejsze momenty i emocje. Podczas sesji doskonale pomagał nam się rozluźnić.
Co bardzo istotne - swoją postawą sprawił, że bardzo szybko "zapomniałam", że ktoś nam robi zdjęcia, jego obecność była dyskretna i nienarzucająca się, a zdjęcia wyszły cudownie.
Bardzo polecamy, bo sądzę, że tak jak nam - każdemu zależy na tym, by w ważnych chwilach życia otaczać się profesjonalnymi i przyjaznymi ludźmi.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Kielce
Data dodania: 05-02-2019

Jestem bardzo zadowolona z usługi, ze zdjęć... Ogółem w tym dniu razem z mężem byliśmy bardzo zakręceni. Zdjęcia ważna sprawa, ale w tym dniu idzie o tym zapomnieć XD Natomiast Pan Benon nie odpuścił... To jemu bardziej zależało na tym żebyśmy mieli super sesję...niż namzabierał nas w piękne miejsca, udzielał porad- i wyszło, pięknie, romantycznie - co sprawia, że lubię często wracać do tych zdjęć. To nie jest zwykły fotograf, zwykła usługa... Jeżeli szukacie człowieka- co ma do tego serce, a przy tym bardzo dobrą jakość - Polecam studio Benon z całego serca.

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
793-586...
liczba odwiedzin: 3614
Zadzwoń
793-586...
Napisz

Popularne miasta w okolicy