Studio Dream Story, It save memories... id:17405

Oferta
Dodaj do plannera

Kto szuka studia mogącego ocalić wasze wspomnienia polecam zespół złożony z osób dla których filmowanie to pasja. Studio Dream Story ... to odpowiedź na wasze pytania. Młody, doświadczony i ambitny zespół spełni każdą Państwa zachciankę... Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Kto choć na chwilę zajrzał lub skorzystał z usług wie o czym mówię... Pozdrawiam i zapraszam... Realizujemy swoje usługi na terenie całej polsk oddając w Państwa ręce materiał we wszystkich możliwych formatach. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Namawiam na spotkanie i możliwość zobaczenia na żywo co możecie otrzymać w pakiecie. Cena zależy od wielu czynników. Od formatu gotowego materiału, fhd czy 4K, czy oferta będzie łączona z foto, ile będzie kamer na uroczystości, czy filmujemy z drona i jeszcze kilku innych. Oczywiście cała oferta jest elastyczna. Oferujemy filmowanie i materiał w 4K, również na nośnikach elektronicznych innych niż płyta.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Studio Dream Story, It save memories... id:17405
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Ewelina i Lukasz Dodano: 13-12-2015
Data imprezy: 05-12-2015
(5)
Wspaniała ekipa. Łzy cisnęły się na oczy przy oglądaniu. Całe wesele jak chcieliśmy tak zostało wykonane. Z czystym sercem polecamy. Chłopaki potrafią czynić cuda... Dziękujemy i życzymy sulcesów... Pozdrowienia dla Piotra i Andrzeja...

Skontaktuj się

733-703...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
500-200...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Dream Story
Imię:Piotr
Nazwisko:Stefaniak
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Puławy
Kod:24-100
Adres:6 Sierpnia 1 lok.nr.15
Data dodania: 26-11-2015
Liczba odwiedzin: 2630

Nowe ogłoszenia