Studio Express FOTOS id:19860

Oferta
Dodaj do plannera

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego od ponad 27 lat działalności, wciąż w firmie Fotos Studio Express liczy się najbardziej:
JAKOŚĆ?
SATYSFAKCJA KLIENTA?
DOŚWIADCZENIE?

Nieustannie podtrzymujemy wysoką pozycję marki firmy na rynku, a wraz z nią intensywnie kładziemy nacisk na najwyższą jakość zawartości ostatecznie przygotowanego produktu. Wysokiej klasy sprzęt m.in. kran kamerowy, stabilizator, slider oraz kompetentny zespół pracowników są gwarancją dobrze wykonanego zleconego zadania.
Starannie dobrane kadry, świetne kolory, wykorzystanie w pełni możliwości aparatów fotograficznych, kamer wideo, sprzętu i programów komputerowych to nasze atuty, wobec których klienci nie przechodzą obojętnie.
Wykonanie dobrego zdjęcia lub zrobienie porywającego materiału filmowego nie jest zasługą ręki trzymającej aparat fotograficzny albo też kamerę wideo. Efekt końcowy pracy fotografa i filmowca jest zasługą jego umiejętności, intuicji oraz wprawy – czyli głowy. Nie bez podstaw twierdzi się, że fotografia i filmowanie jest sztuką.

Oferujemy Państwu:
usługi fotograficzne – sesje ślubne, portrety, zdjęcia do dokumentów, a także publikacje zdjęciowe: fotoalbumy, fotoksiążki z Państwa zdjęciami lub wykonanymi przez nas, obrazy ścienne, ramki.
filmowanie wideo – materiały z wesela, reportaże ślubne, teledyski,
Po wszelkie informacje oraz w sprawie szczegółów dotyczących powyższych zamówień, jak też wszelkiego rodzaju zleceń indywidualnych zapraszamy do siedziby firmy.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

501-371...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Studio Express FOTOS
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Jasło
Kod:38-200
Data dodania: 04-03-2016
Liczba odwiedzin: 209

Polecamy

Nowe ogłoszenia