Zdjęcia | Oferta

STUDIO FILMOWE OMEGA - to coś więcej niż film id:5556

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 16-03-2011
Liczba odwiedzin: 2197

Oferta

Jesteśmy grupą zawodowych filmowców zajmujących się szeroko pojętą produkcją filmową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom profesjonalną realizację powierzonych nam zadań.
Na co dzień pracujemy przy realizacji programów jako operatorzy kamer, obrazu i wizji. Nieprzerwanie inwestujemy w nasz rozwój, szkolimy się i chętnie podejmujemy nowych projektów, a także wyzwań.
Każdy z naszych operatorów ukończył kurs organizowany przez Kurię Warszawską, który uprawnia do filmowania podczas uroczystości kościelnych.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości i często korzystamy z rynkowych nowinek technicznych, aby stworzyć niepowtarzalne produkcje.

Materiał filmowy rejestrujemy za pomocą profesjonalnych kamer Sony i Canon Full HD 1080i z oświetleniem LED, a także lustrzanek Canon HDSLR z wymienną optyką.
Ponadto do nietypowych ujęć używamy kamer Go-Pro HD Hero z obiektywami szerokokątnymi i szeroką gamą przydatnych akcesoriów.

Dysponujemy systemami stabilizacji ruchu kamery typu Steadicam, a także systemem płynnej, poziomej jazdy firmy Slidekamera.

Dźwięk rejestrujemy przy użyciu mikrofonów i mikroportów Sennheiser oraz cyfrowych rejestratorów. Montaże filmów odbywają się na profesjonalnych zestawach montażowych, gwarantujących najwyższą jakość materiału filmowego.

Dane kontaktowe

STUDIO FILMOWE OMEGA - to coś więcej niż film
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-571

Nowe ogłoszenia