Studio Florystyczne Irys id:15847

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma to dwie profesjonalne kwiaciarnie, oferujące Państwu kompleksowe usługi florystyczne na najwyższym europejskim poziomie. Od samego początku naszym podstawowym celem było spełnianie oczekiwań naszych klientów, w związku z czym podnosząc stale nasze kwalifikacje staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu - jestem magistrem florystyki (SG GW w Warszawie) i wraz z pracownikami uczestniczymy w międzynarodowych pokazach i wystawach florystycznych. W 2008 roku na Podkarpackich Targach Ślubnych zostaliśmy wyróżnieni spośród 107 wystawców i jako jedyni z branży kwiatowej, a w 2009 konkurując z ponad 120 firmami zdobyliśmy ZŁOTY MEDAL. Na VII Festiwalu Róż w Warszawie zdobyliśmy drugie miejsce w konkursie "Bukiet dla Anny".
Specjalnością naszej firmy jest oprawa kwiatowa uroczystości ślubnych:
- bukiety ślubne z zastosowaniem najnowszych trend6w mody światowej
- wystroje kościołów, lokali i sal weselnych
- przystrój pojazdów wiozących młodych do ślubu. Wszystko to wykonujemy według indywidualnych projektów, służymy fachowym doradztwem i najnowszymi katalogami. Nasze bukiety możecie Państwo znaleźć w czasopismach poświęconych modzie ślubnej oraz w katalogach florystycznych. W 2008 roku wykonywaliśmy bukiety ślubne dla finalistek Miss Polonia Podkarpacia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto oryginalne kompozycje kwiatowe i wiązanki okolicznościowe, wystroje różnego rodzaju wnętrz, biur i sal konferencyjnych - wszystko profesjonalnie wykonane, zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio Florystyczne Irys
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-601
Data dodania: 19-08-2015
Liczba odwiedzin: 171

Nowe ogłoszenia