Studio Florystyczne Irys

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Nasza firma to dwie profesjonalne kwiaciarnie, oferujące Państwu kompleksowe usługi florystyczne na najwyższym europejskim poziomie. Od samego początku naszym podstawowym celem było spełnianie oczekiwań naszych klientów, w związku z czym podnosząc stale nasze kwalifikacje staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu - jestem magistrem florystyki (SG GW w Warszawie) i wraz z pracownikami uczestniczymy w międzynarodowych pokazach i wystawach florystycznych. W 2008 roku na Podkarpackich Targach Ślubnych zostaliśmy wyróżnieni spośród 107 wystawców i jako jedyni z branży kwiatowej, a w 2009 konkurując z ponad 120 firmami zdobyliśmy ZŁOTY MEDAL. Na VII Festiwalu Róż w Warszawie zdobyliśmy drugie miejsce w konkursie "Bukiet dla Anny".
Specjalnością naszej firmy jest oprawa kwiatowa uroczystości ślubnych:
- bukiety ślubne z zastosowaniem najnowszych trend6w mody światowej
- wystroje kościołów, lokali i sal weselnych
- przystrój pojazdów wiozących młodych do ślubu. Wszystko to wykonujemy według indywidualnych projektów, służymy fachowym doradztwem i najnowszymi katalogami. Nasze bukiety możecie Państwo znaleźć w czasopismach poświęconych modzie ślubnej oraz w katalogach florystycznych. W 2008 roku wykonywaliśmy bukiety ślubne dla finalistek Miss Polonia Podkarpacia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponadto oryginalne kompozycje kwiatowe i wiązanki okolicznościowe, wystroje różnego rodzaju wnętrz, biur i sal konferencyjnych - wszystko profesjonalnie wykonane, zgodnie z najnowszymi trendami mody.

liczba odwiedzin: 1664

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie