Studio Fotograficzne - Sebastian Pawlak id:17412

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia ślubna - dlaczego się tym zajmuję? Ponieważ jest to odrobina magii w życiu codziennym. I każdy z nas może brać w niej udział. Osobiście nie znam innego sposoby żeby zatrzymać czas. Poza tym co może być piękniejszego niż oglądanie albumu ślubnego lub filmu Video ze ślubu wieczorem po chrzcie świętym naszego ukochanego dziecka lub w zimowy wieczór obok ciepłych płomieni kominka.

Tak na prawdę po latach jedyne co nam pozostają po ślubie to obrączki ślubne na palcach nowożeńców, garnitur pana młodego, suknia pani młodej jeżeli ich nie odsprzedaliśmy ): i rzecz która oglądamy i przechowujemy na lata czyli Fotoalbum ze ślubu oraz film video i właśnie dlatego oferuję państwu moje usługi w tym szczególnym dniu.

Posiadając wieloletnie doświadczenie zapewniam, że wszystkie najważniejsze momenty zostaną uchwycone na klatkach filmu oraz na zdjęciach a wy będzie się dobrze bawili i nie wiedzieli że my jesteśmy tuż obok aby całość uroczystości była zarejestrowana. Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz zapraszam do galerii.

Dodatkowe informacje

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio Fotograficzne - Sebastian Pawlak
Województwo:śląskie
Miejscowość:Czeladź
Kod:41-250
Data dodania: 27-11-2015
Liczba odwiedzin: 159

Polecamy

Nowe ogłoszenia