FOTO & WIDEO - WeselnyDzien...uwiecznimy go najlepiej! id:35855

2500 zł / wesele
Zabrze, śląskie
(19)
Dodaj opinię
602-770...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Fotografia ślubna i cały reportaż jaki wykonujemy to usługa na najwyższym poziomie artystycznym. Nasze zdjęcia z dnia ślubu i wesela to reportaż, w którym staramy się przedstawić emocje tego dnia w sposób łączący elegancję i estetykę z klasyką tych chwil. Podstawowym celem naszych zdjęć ślubnych jest uchwycenie ulotnych chwil i dokumentowanie wydarzeń z dnia ślubu. Staramy się zawsze, aby nasza praca w pełni zaspokoiła oczekiwania naszych klientów, a założeniem naszych zdjęć jest to, aby przedstawić w nich własną i niepowtarzalną historię. Podczas reportażu, a później podczas obróbki zdjęć zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zamierzony efekt końcowy naszej pracy był dla klienta spełnieniem jego oczekiwań. Nasze studio to doświadczenie i historia od 2001 roku. Przez wszystkie lata zdobyliśmy wiele doświadczeń fotograficznych i uczestniczyliśmy w warsztatach z wybitnymi fotografikami. Fotografia Ślubna to nasza pasja w której odnaleźliśmy sposób na życie i chcemy się tym dzielić z naszymi klientami.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta
2500 / wesele

Ceny pakietów ustalamy indywidualnie

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (19)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FOTO & WIDEO - WeselnyDzien...uwiecznimy go najlepiej! id:35855
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2019
Ruda Śląska
Data dodania: 28-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Wasze usługi mogę polecić z czystym sumieniem. Podczas ślubu i wesela czuliśmy sie z Wami swobodnie, plener niesamowicie profesjonalny i tym samym efekt końcowy rewelacja!! Przepięknie wykonane pamiątki na całe życie. Goście pod wrażeniem. Życzymy wam samych sukcesów zawodowych ponieważ jesteście do tego stworzeni. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia
Marek
29-05-2019
Ooooooo! Ale miłe słowa! Jeżeli spełniliśmy Wasze oczekiwania to jest nam bardzo miło, gdyż na tym nam bardzo zależało. Bardzo dziękuję za wystawienie opinii i jeszcze raz serdecznie Was pozdrawiam!
B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2019
Ruda Śląska
Data dodania: 25-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy. Film jest lepszy niż mogliśmy sobie wyobrazić. Podejście do klienta na wysokim poziomie. Dziekujemy jeszcze raz za pomoc i doradzenie w wielu kwestiach. Cieszymy się, że zaufaliśmy właśnie Tobie !
Polecamy z czystym sumieniem !
Marek
25-05-2019
Dzięki, Dzięki, Dzięki! Bardzo miłe słowa dosłownie miód na serce. Wasze wesele było bardzo wyjątkowe, będę długo Was pamiętał i zawsze mile wspominał, szczególnie za mega poświęcenie podczas sesji plenerowej.
A
Alicja i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Tarnowskie Góry
Data dodania: 18-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Wspaniała współpraca, jesteśmy pod wielkim wrażeniem tej firmy, wspaniałe zdjęcia, niesamowity reportaż i kreatywna sesja plenerowa. Gorąco polecamy tą firmę, która w 100% zaspokoiła nasze oczekiwania.
Marek
19-05-2019
Zawsze staramy się wypaść jak najlepiej i bardzo poważnie podchodzimy do każdej realizacji, cieszę się że i tym razem udało nam się spełnić oczekiwania klienta. Dziękujemy za wystawienie opinii i polecamy się na przyszłość.
B
Basia i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2019
Mysłowice
Data dodania: 16-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Wszystko na Najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalne podejście. Sprzęt najwyższej klasy. Bardzo przyjemna współpraca, super atmosfera. Wszystko to przełożyło się na piękny album oraz niesamowity film z naszego wesela.
Wszystko zgodnie z ustaleniami oraz w terminie.

Szczerze polecamy usługi Marka!
Marek
17-05-2019
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za wystawienie opinii. Praca z Wami na długo zostanie w mojej pamięci, szczególnie za wytrwałość i zaangażowanie podczas sesji plenerowej. Pozdrawiam serdecznie!
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2019
Zabrze
Data dodania: 15-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Bardzo profesjonalne studio i podejście do klienta. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. :) Polecamy! :)
Marek
15-05-2019
Mam nadzieję że zdjęcia z pleneru spełniły Wasze oczekiwania choć pogoda nam płatała figle. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wystawienie opinii.
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Zabrze
Data dodania: 12-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego studia. Profesjonalizm i zaangażowanie od momentu podpisania umowy do odbioru gotowych materiałów. Jesteśmy bardzo zadowoleni a nasi goście są pod niesamowitym wrażeniem ich pracy.
Marek
13-05-2019
Dziękujemy za wystawienie nam opinii. Bardzo się cieszę że spełniliśmy Państwa oczekiwania
M
Magda i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Tychy
Data dodania: 08-11-2018
Podczas ślubu i wesela obecni z nami byli Marek i Wiktoria. Swoją pracę wykonywali bardzo starannie i profesjonalnie, a jednocześnie czuliśmy się bardzo swobodnie. Podczas zabawy byli niewidoczni, a efekt pracy jest wspaniały. Podsumowując: świetna współpraca, świetny materiał i profesjonalizm w każdym calu. Polecam serdecznie!
Marek
08-11-2018
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuje za miłą współpracę. Wynik naszej pracy to również Wasza zasługa bo stworzyliście nam warunki do współpracy i miła atmosferę. Pozdrawiam serdecznie
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2018
Zabrze
Data dodania: 22-10-2018
Polecam na moim weselu bym Adam i Wiktoria super ludzie. Zdjęcia i film wyszły bardzo fajnie wszyscy zachwyceni. A Marek któremu powiedziałam że chce kolejną kopie na pendrive bez problemu wykonał moją prośbę w ciągu paru godzin.
Super ludzie polecam!
Marek
23-10-2018
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozytywne nastawienie z Waszej strony dało nam wiele radości podczas realizacji materiału. Serdecznie Was pozdrawiam!
Pokaż więcej opinii
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:WeselnyDzien
Imię:Marek 
Adres:Zabrzeul. Roosevelta 31
41-800woj. śląskie
602-770...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-05-2018, liczba odwiedzin: 2631
Telefon
602-770...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie