Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Studio Fotografii i Filmu - We Dwoje id:35657

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Malbork, pomorskie
Data dodania: 10-05-2018
Liczba odwiedzin: 71

Oferta

Zajmujemy się fotografią dla osób wymagających w reporterskim stylu. Dzielimy wspólną pasję i z przyjemnością będziemy towarzyszyć Wam w najważniejszych momentach życia,uwieczniając Waszą niepowtarzalną historię. Usługi wykonywane dla Was dają nam radość ze spełniania oczekiwań naszych klientów. Zajmujemy się fotografią: ślubną, ciążową, noworodkową, dziecięcą, rodzinną oraz okolicznościową.

Fotografujemy w Trójmieście, Malborku, Elblągu i okolicach, jednak większa odległość nie stanowi dla nas żadnej bariery. Działamy głównie na terenie Polski, ale możemy udać się w dowolnie wybrane przez Was miejsce na świecie, aby wykonać najbardziej oryginalne zdjęcia. Liczą się tylko chwile i momenty uchwycone w odpowiedniej sekundzie.
W naszej pracy kładziemy nacisk na naturalność. Dzięki temu momenty utrwalone przez nasz duet są wyjątkowe i zapadają w pamięci.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Studio Fotografii i Filmu - We Dwoje
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Malbork

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.