Zobacz zdjęcia (1)
Studio Makijażu Piękne Oko, makijaż ślubny., Bydgoszcz - zdjęcie 1
1 / 1

Studio Makijażu Piękne Oko, makijaż ślubny. id:11547

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Nie ulega wątpliwości, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety dlatego potrzebuje on odpowiedniego przygotowania i oprawy. Oprócz sukni, fryzury, niezbędny jest makijaż, który podkreśli Twoją urodę i osobowość. Bardzo istotne byś w tym dniu była nie tylko najpiękniejszą Panną Młodą, ale żebyś tak się czuła, dlatego korzystnie jest umówić się ze mną wcześniej w celu wykonania makijażu próbnego.

Na to spotkanie musisz zarezerwować sobie około 2 godzin czasu, by bez zbędnego pośpiechu omówić wszystkie elementy Twojej stylizacji. Istotną rzeczą jest fakt, by próba odbyła się w białym świetle dziennym abym mogła idealnie dopasować kolorystykę i wykonać make up w jakim wystąpisz. Z moją pomocą zdecydujesz w jakim makijażu najlepiej się prezentujesz i czy ma on być romantyczny, ekstrawagancki czy klasyczny.

Pracę rozpoczynam od dokonania niezbędnych zabiegów oczyszczających. Jest to element niezwykle istotny, ponieważ niedostateczne przygotowana skóra nie będzie dobrze przyjmowała kosmetyków, które nałożę w dalszych etapach. Po przeprowadzeniu zabiegów pielęgnacyjnych przystępuję do wykonania makijażu , który w moim zamyśle spełni Twoje oczekiwania. Jeśli decydujesz się na pogłębienie spojrzenia poprzez przyklejenie rzęs bądź kępek, zostaną one również przyklejone abyś mogła sprawdzić czy dobrze się w nich czujesz i aby wykluczyć ewentualną reakcję alergiczną na klej do rzęs (używam profesjonalnego kleju DUO).

Po ustaleniu wszystkich detali umawiamy się na dzień i godzinę makijażu finalnego, który zajmie nam około godziny czasu. Jeżeli chcesz mieć pamiątkę w postaci zdjęć z przygotowań ślubnych chętnie udostępnię swój wizerunek i warsztat pracy. O ile zajdzie potrzeba z przyjemnością udzielę Ci pomocy w ostatnich przygotowaniach: ubraniu sukni, upięciu welonu czy wsparciu dobrym słowem.

Pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach stosowanych przez wizażystów telewizyjnych i teatralnych, które po zastosowaniu fixera sprawią, że make up jest odporny na łzy, pot i czynniki atmosferyczne. Gwarantuję trwałość wykonanego make up'u, aż do jego zmycia. Na życzenie klientki makijaż wzbogacam doklejanymi rzęsami, kępkami i cyrkoniami.

Preferowane marki: Chanel, Dior, Givenchy, Kryolan, MAC, Screenface, Sephora, Smashbox, Stage, Line, YSL i inne

Dojeżdżam do klientek na terenie Bydgoszczy i okolic, ale chętnie podejmę współpracę w innych miastach.

Pełna opieka nad Panną Młodą w Dniu Ślubu

Chcesz się poczuć jak gwiazda filmowa z prawdziwego zdarzenia? Mogę Ci to zaoferować towarzysząc Ci w dniu Twojego ślubu i wesela, podczas którego będę czuwać byś wyglądała nienagannie przez całą noc aż do końca uroczystości. Możesz liczyć na moją pomoc, kiedy zajdzie potrzeba drobnej korekty w makijażu, gdy mocno się wzruszysz lub delikatnego poprawienia fryzury, która może się naruszyć podczas tańca. A jeśli po północy zapragniesz zmienić suknię, a wraz z nią charakter makijażu i po raz kolejny zaskoczyć swoich gości z przyjemnością go dla Ciebie wykonam.

liczba odwiedzin: 2377

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie