Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

ALDONA MIKA - STUDIO MIKA FOTOGRAFIA id:20777

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nysa, opolskie
Data dodania: 06-05-2016
Liczba odwiedzin: 746

Oferta

Witam, nazywam się Aldona Mika.
Jestem fotografem, który dostosuje się do Państwa potrzeb i wizji ślubu :) Nie narzucam swojej woli lecz wysłucham i staram się spełnić oczekiwania. Pragnę aby zdjęcia nad którymi pracuję były dopracowane w każdym szczególe.
Lubię subtelne i klimatyczne fotografie, które oddają atmosferę tego pięknego dnia.

Kilka opinii klientów, których miałam okazję fotografować:

Magda i Tomek- " Pełen profesjonalizm! Zdjęcia idealnie oddają atmosferę dnia i przywołują wspomnienia. Bardzo miła współpraca :) Każdy moment uchwycony przy czym pani fotograf przewijała się bardzo dyskretnie po sali nie wchodząc nikomu w drogę. Polecamy gorąco".

Ania i Damian- " Zawodostwo i profesjonalizm w pełnym wymiarze! Jest nam niezmiernie miło, że ten najważniejszy dzień w naszym życiu został uwieczniony przez tak znakomitego fotografa, jakim jest Pani Aldona. Współpraca z Panią Aldoną to sama przyjemność, wprowadza tak miłą atmosferę, że nawet najbardziej nieśmiała osoba czuje się pewnie przed obiektywem. Profesjonalizm i zaangażowanie, jakim wykazuje się Pani fotograf, powoduje że jeszcze nieraz skorzystamy z jej usług. Serdecznie polecamy".

Alina z mężem- " Na Aldonę natrafiłam zupełnie przypadkiem wchodząc do jednej restauracji i widząc ulotkę. Długo się nie zastanawiając zadzwoniłam. Z sesji i oferty, która była dostosowana do naszych potrzeb jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Czas oczekiwania na zdjęcia był zaskakująco krótki z czego się cieszymy, bo nie mogliśmy się doczekać efektu końcowego. Gorąco polecamy Studio Mika. "

Zapraszam na moją stronę. Zapoznaj się z portfolio i sposobem patrzenia na ludzi i świat.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

ALDONA MIKA - STUDIO MIKA FOTOGRAFIA
Województwo:opolskie
Miejscowość:Nysa
Kod:48-303

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.