ALDONA MIKA - STUDIO MIKA FOTOGRAFIA

1200 zł
Nysa, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Witam, nazywam się Aldona Mika.
Jestem fotografem, który dostosuje się do Państwa potrzeb i wizji ślubu :) Nie narzucam swojej woli lecz wysłucham i staram się spełnić oczekiwania. Pragnę aby zdjęcia nad którymi pracuję były dopracowane w każdym szczególe.
Lubię subtelne i klimatyczne fotografie, które oddają atmosferę tego pięknego dnia.

Kilka opinii klientów, których miałam okazję fotografować:

Magda i Tomek- " Pełen profesjonalizm! Zdjęcia idealnie oddają atmosferę dnia i przywołują wspomnienia. Bardzo miła współpraca :) Każdy moment uchwycony przy czym pani fotograf przewijała się bardzo dyskretnie po sali nie wchodząc nikomu w drogę. Polecamy gorąco".

Ania i Damian- " Zawodostwo i profesjonalizm w pełnym wymiarze! Jest nam niezmiernie miło, że ten najważniejszy dzień w naszym życiu został uwieczniony przez tak znakomitego fotografa, jakim jest Pani Aldona. Współpraca z Panią Aldoną to sama przyjemność, wprowadza tak miłą atmosferę, że nawet najbardziej nieśmiała osoba czuje się pewnie przed obiektywem. Profesjonalizm i zaangażowanie, jakim wykazuje się Pani fotograf, powoduje że jeszcze nieraz skorzystamy z jej usług. Serdecznie polecamy".

Alina z mężem- " Na Aldonę natrafiłam zupełnie przypadkiem wchodząc do jednej restauracji i widząc ulotkę. Długo się nie zastanawiając zadzwoniłam. Z sesji i oferty, która była dostosowana do naszych potrzeb jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Czas oczekiwania na zdjęcia był zaskakująco krótki z czego się cieszymy, bo nie mogliśmy się doczekać efektu końcowego. Gorąco polecamy Studio Mika. "

Zapraszam na moją stronę. Zapoznaj się z portfolio i sposobem patrzenia na ludzi i świat.

liczba odwiedzin: 2960

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nysa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy