STUDIO PHOENIX Fotograf Piotr Filipek id:12974

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
513-017...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (9)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 14-08-2014
Liczba odwiedzin: 593

Oferta

OFERTA

Ofertę przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie według wymagań. Prosimy o poświęcenie kilku chwil na zapoznanie się z naszymi propozycjami.

ŚLUB

Oferta obejmuje pełną dyspozycyjność fotografa w dniu ślubu, od przygotowań do tortu i oczepin na weselu.
Sesję plenerową planujemy na inny, dogodny dla Państwa dzień. Podpowiemy w jaki sposób wybrać miejsce w plenerze harmonizujące z Parą Młodą, a w przypadku braku pomysłów, zasugerujemy gotowe rozwiązania.
Moje zdjęcia nie są zwykłą pamiątką ze ślubu. Reportaż stanowi harmonijną opowieść o tym, co w tym wyjątkowym dniu, było między Wami najpiękniejsze. Przez cały czas jestem "niewidzialny", nie ingeruję w przebieg uroczystości, skupiam się na pokazaniu uczuć i emocji.
Wszystkie zdjęcia, niezależnie od ilości, otrzymują Państwo obrobione w wysokiej rozdzielczości i wyretuszowane.
Całość oprawiam w niespotykane albumy. Każdy jest moim indywidualnym, niepowtarzalnym projektem autorskim.
W promocji utworzymy dodatkowo w dwie galerie internetowe, jedną do oglądania, drugą do zamawiania odbitek ze ślubu i wesela przez Państwa gości.


SESJE NARZECZEŃSKIE

Sesja narzeczeńska jest krótszą sesją, bez limitu wykonanych zdjęć, które otrzymacie Państwo na płycie, oczywiście po obróbce i retuszu.
Sesja ta może być doskonałym czasem, w którym możecie przekonać się o jakości współpracy z fotografem.
Zdjęcia można wykorzystać do wykonania oryginalnych zaproszeń ślubnych, umieścić w albumie lub po prostu wywołać i cieszyć się pamiątką.


ŚLUBNE SESJE PLENEROWE

Ślubna Sesja Plenerowa nie ma limitu czasu, ani limitu ilości zdjęć. Liczba miejsc, w których ją wykonamy, zależy wyłącznie od Państwa.
Wszystkie zdjęcia otrzymacie obrobione i wyretuszowane na płycie DVD.
W czasie pracy unikam pozowania "na siłę", efekt końcowy jest wynikiem naszej wspólnej zabawy.

SESJA Z BRZUSZKIEM

Kiedy nadejdą wreszcie szczęśliwe dni przyszłego macierzyństwa, koniecznie trzeba zatrzymać niepowtarzalny klimat tych miesięcy w "SESJI Z BRZUSZKIEM". Pełne smaku zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na długie lata.

SESJE PLENEROWE

Jeżeli spodobały się Państwu moje zdjęcia, a nie planujecie żadnej uroczystości, nic straconego. Zapraszamy na "SESJĘ PLENEROWĄ", która oprócz pamiątki będzie okazją do wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

KOMUNIA CHRZCINY

PIERWSZA KOMUNIA i CHRZCINY to uroczystości bardzo szczególne w każdej rodzinie. Jeżeli nie satysfakcjonują Państwa zdjęcia robione hurtowo przez fotografa kościelnego, radzimy sesję zdjęciową potraktować równie szczególnie, jak samą uroczystość. Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju album, będzie wspaniałą pamiątką przez długie lata.


DZIECI

Czy zauważyli Państwo, jak szybko rosną i zmieniają się nasze dzieci ? Popatrzmy na nasz skarb okiem Profesjonalnego Fotografa.

STUDNIÓWKI

Możemy zrobić reportaż z uroczystości szkolnych, takich jak studniówka, bal maturalny, wycieczka, zielona szkoła, bal karnawałowy.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Potrafię w sposób nietuzinkowy pokazać kadrę kierowniczą, oraz pracowników każdej firmy.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Od lat specjalizujemy się w obsłudze spotkań firmowych i integracyjnych. Zapewniamy pełną dyskrecję.

I WSZYSTKO INNE...

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: STUDIO PHOENIX Fotograf Piotr Filipek id:12974
Ilość głosów: 9
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Malina
Malina
(5)
Dodano: 19-03-2015
Wspaniałe zdjęcia! Dla mnie najlepsze jest to, że ilość zdjęć nie jest limitowana i wszystkie otrzymaliśmy z mężem na płycie! Dla mnie rewelacja i zgadzam się z pozytywnymi komentarzami innych osób!
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 04-03-2015
Mocną stroną tego fotografa jest nielimitowana liczba zdjęć! Dla mnie to coś wspaniałego, ponieważ razem z mężem byliśmy pod wrażeniem efektów pracy fotografa. Wspaniale uwieczniona uroczystość.
Eliza
Eliza
(5)
Dodano: 27-01-2015
Fotki z wesela naprawdę świetne. Ostatnio z mężem oglądamy je na okrągło. Niebanalne ujęcia no i oczywiście ilość zdjęć. Albumy również bardzo mi się podobają.
ilona
ilona
(5)
Dodano: 09-01-2015
Łał! Brak limitu zdjęć i pełna dyspozycyjność w dniu ślubu. Z mężem znakomicie wybraliśmy fotografa. Efekty pracy są wspaniałe.
wiki
wiki
(5)
Dodano: 12-12-2014
Zdjęcia tak jak myślałam okazały się fantastyczne, dlatego też polecam fotografa. Współpracowało nam się doskonale. Z mężem wiemy, że dobrze wybraliśmy.
ela
ela
(5)
Dodano: 25-11-2014
Genialny fotograf. Jestem pod wrażeniem naszych ślubnych zdjęć. Widać, że robił je prawdziwy profesjonalista. Ode mnie i mojego męża w pełni zasłużony pozytyw.
Anka
Anka
(5)
Dodano: 30-10-2014
Prawdziwa rewelacja. Portal, w Internecie, dzięki któremu goście mogą zamawiać odbitki to doskonały pomysł. Do tego nielimitowana liczba zdjęć i świetna współpraca na weselu i w czasie sesji.
Marta
Marta
(5)
Dodano: 10-10-2014
Piękne fotografie ślubne zawdzięczam tej firmie. Jestem pod ogromnym wrażeniem zdjęć zarówno z samej uroczystości jak i z przyjęcia weselnego. Naprawdę bardzo miło współpracowało nam się z fotografem.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

STUDIO PHOENIX Fotograf Piotr Filipek
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-816

Nowe ogłoszenia