Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny. - film 1 Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny. - film 1
Pokaż kolejny film

Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny. id:16008

od 1800 do 2400 zł / całość
Poznań, wielkopolskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
509-914...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę fotografowania oraz wideofilmowania ślubów i wesel oraz innych uroczystości w konkurencyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy. Kamery cyfrowe Canon Cinema z wymienną optyką oraz lustrzanki oraz bez lusterkowce cyfrowe CANON, drony, kran kamerowy itp. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej pary.
Wykonujemy również różnego rodzaju fotoksiążki oraz obrazy na płótnie. Mamy możliwość wykonania różnego rodzaju fotoalbumów zdjęciowych. Posiadamy pozwolenia na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.

Najważniejsze dla nas to zadowolenie i satysfakcja Młodej pary.


Zapraszamy do współpracy.

Zobacz zdjęcia (15)
Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 1
Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 2 Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 3 Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 4 Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 5
Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny., Poznań - zdjęcie 6
1 / 15

Oferta Studiowideo & Foto

Cennik szczegółowy

od 1800 do 2400zł/ całość

Filmowanie w pełnym HD 1920 x 1080 w cenie od 1800zł. od przygotowań przez ceremonię w kościele ( lub USC ), całość zabawy aż do oczepin włącznie ( długość filmu wybieracie Państwo ), natomiast fotografia wraz z plenerem najlepiej w innym dniu to koszt od 1800zł. Szczegółowy opis pakietów na naszej stronie internetowej w zakładce oferta.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty ponieważ mamy duże doświadczenie w filmowaniu i fotografii ślubnej a najważniejsze że robimy to dyskretnie, czyli fotografujemy i filmujemy wszystko ale nie zawsze rzucamy się w oczy. Mamy profesjonalny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdej pary a przy tym konkurencyjne ceny.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrą jakością i ceną ponieważ nie zawsze wysoka cena świadczy o poziomie usług i to w każdej branży. Robimy to chce Para Młoda a nie to co sami chcemy sobie zrobić. Wychodzimy również z zasady: "małą łyżeczką ale cały czas", dlatego możemy uszczęśliwić więcej młodych par. O jakości naszych usług można się przekonać u nas osobiście a więc zapraszam.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej pracujemy od chwili przygotowań pary młodej do końca oczepin. Wtedy mamy już wystarczająco dużo materiału aby zrealizować to co zamówiła Para Młoda.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera wszystko co powinno być pokazane w tak ważnym dniu ponieważ towarzyszymy Młodej Parze od początku do końca i rejestrujemy oraz fotografujemy dyskretnie ale wszystko. Dodatkowe pakiety różnią się dodatkami, takimi jak dwie kamery, indywidualnie dobierana muzyka, dron, ilość fotografów czy operatorów, dodatkowy dźwięk, ilość kopii filmów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od samego początku czyli od 2005 roku jesteśmy w branży ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w pracy lubimy kontakt z Młodą Parą i kontakt z ludźmi, dla których możemy zrobić wspaniałą pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w życiu. Nasza pamiątka zawsze nabiera wartości z biegiem lat gdy można zobaczyć jak naprawdę przebiegała nasz wymarzona uroczystość.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Do filmowanie używamy profesjonalnych kamer SONY oraz Canon Cinema z wymienną optyką a także filmujemy lustrzankami firmy Canon. Do fotografii używamy tylko lustrzanek pełnoklatkowych Canon i do tego mnóstwo obiektywów. Dodatkowy dźwięk do kamer jest za pomocą mikrofonów RODE oraz bezprzewodowych Sennheiser.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zawsze wiadomo, że dobry sprzęt to jest połowa sukcesu, reszta zależy od operatora i fotografa. Na każdej uroczystości mamy duży zapas sprzętu ponieważ może się coś zepsuć (a zdarzało się kilka razy) a le od razu pracuje się na drugim zapasowym, który jest identyczny dlatego jakość jest identyczna.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej film i fotografia to dwie osoby, ale może to być dwóch operatorów, dwóch fotografów oraz operator drona.

Jak ubieramy się na wesele?

Ślub i wesele to szczególna uroczystość a mimo to, że jesteśmy w pracy ubieramy się tak jak goście weselni czyli koszule, marynarki itp.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

My nie robimy wesel hurtowo tylko z pasji więc nie bierzemy tak dużo że trzeba czekać kilka miesięcy. Gotowe materiały oddajemy do 30 dni od chwili otrzymania wszystkich materiałów czyli np. po plenerze zdjęciowym.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia są po obróbce nagrywane na płytę DVD. Oczywiście również są w standardzie albumy ze zdjęciami oraz fotoksiążki czy obrazy na płótnie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Dokładnie w 2005 roku. czyli już mamy trochę ślubów i wesel za sobą i dlatego możemy mówić że mamy doświadczenie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Tak samo jak z filmem czyli w 2005 roku. Nasz pasja rozwijała się dwutorowo.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Każdy z nas posiada uprawnienia do filmowania i fotografowania podczas Mszy świętej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy według życzenia Pary Młodej, jednak najczęściej są to płyty DVD, Blu-ray oraz w plikach na pendrive.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, nasz operator ma wszystkie uprawnienia łącznie z badaniami umożliwiającymi filmowanie z drona.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasze osiągnięcia to zadowolenie Par Młodych. Wyróżnieniem było kilka razy jak przychodzi Para Młoda mówiąc że chce tylko zobaczyć bo wybierze z 15 innych operatorów i fotografów i na końcu wracają do nas - to największe wyróżnienie a już kilanaście razy się tak zdarzyło.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Takie, które najbardziej podoba się Parze Młodej. Ludzie mają różne gusta a my nie robimy zdjęć do siebie tylko do naszej Pary Młodej.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap jest inny i każdy ma coś specjalnego. Wszystkie są fajne bo składają się na ten wyjątkowy dzień w życiu.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak jeżeli tylko będzie taka chęć Pary Młodej to bardzo chętnie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Tu zawsze pytamy Pary Młodej czy ma jakieś swoje miejsca na sesję zdjęciową. Gdy okazuje się, że nie mają pomysłu to my pomagamy dobrać takie miejsce. Ważne jest poznać preferencje Pary Młodej czyli jakie miejsca lubi np. zieleń, parki, wodę, mostki, pałace, zamki, ruiny, architekturę, itp. wtedy dobieramy odpowiednie miejsce. Zawsze najważniejsza jest Para Młoda miejsce dostosuje się do niej.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Na lotnisku, na stadionie piłkarskim czy w stadninie koni, a także teledysk z wojskiem w lasach. Były to o tyle nietypowe bo nie często się zdarza w takich miejscach robić zdjęcia.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl pracy to dobry kontakt z Parą Młodą aby się dobrze i swobodnie czuli w naszej obecności ( i wiem że na szczęście nam się to udaje ). Druga spraw to dyskrecja czyli aby na weselu to praca była najważniejsza a nie biegający czy leżący operator kamery czy fotograf na którego wszyscy patrzą ze zdziwieniem a nie na tańczącą Parę Młodą. Zawsze uwieczniamy wszystko ale nie zawsze wszyscy muszą nas widzieć.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Optymistyczne nastawienie, dobry humor oraz to aby robić zawsze to co się lubi.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki obce które znamy to język angielki, rosyjski oraz język migowy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Tylko najlepsi operatorzy kamer oraz fotografowie. Oczywiście za dużo ich jest aby wymieniać ale wystarczy znać operatorów najlepszych produkcji ostatnich lat a także wystawy najlepszych fotografów bo to nas inspiruje.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak ponieważ wszystko co robimy od zawsze jest robione indywidualnie dla każdej Pary Młodej i to z nią ustalamy jak ma wyglądać zwłaszcza film.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Czasami zdarza się że stoimy pod parasole ale na szczęście to rzadkość. Gdy są mrozy to zawsze drugi sprzęt czeka już na nas na sali aby po wejściu z zimnego nie parowały nam obiektywy w kamerze czy aparacie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dzisiejsze kamery są na tyle dobre że nie potrzebujemy dodatkowego oświetlenia i lepiej wolimy jak uwieczniamy warunki naturalne w kościele czy na sali. Dodatkowe oświetlenie używamy podczas zupełnie wyłączonego oświetlenia np. podczas gdy wjeżdża na salę szynka czy tort weselny, mamy wówczas ledowe oświetlenie na kamerze i to w zupełności wystarczy.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trudno pisać o konkretnych trendach ponieważ to się zmienia z każdym rokiem. Trendy wyznaczają bardzo często Pary Młode. Obecnie trendy są fotoksiążki oraz obrazy na płótnie ze zdjęcia i to dlatego, że bardzo dużo par to zamawia.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

W filmach trendy są takie, że nie ma już długich filmów ale robi się krótsze. U nas to Para Młoda wybiera osobiście długość filmu i my nie narzucamy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście aparat i kamerę a do tego solarną ładowarkę do baterii :)

Nasze pasje.

Oprócz filmowania i fotografowania, nasze wspólne pasje to podróże, motoryzacja, sport.

Ciekawostki na nasz temat.

Jako ciekawostka to, że wszyscy jesteśmy nauczycielami i między innymi od informatyki (stąd umiłowanie do obrazu filmowego i zdjęć) - czyli praca i pasja w jednym.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Na seriale nie bardzo jest czas. Książki najczęściej branżowe o nowościach w branży, a także inne ciekawe pozycje. Filmy oglądam z zaciekawieniem aby podglądać pracę operatorów i możliwości ujęć, które można wykorzystać podczas pracy nad własnymi teledyskami.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Studiowideo & Foto (20)

Studiowideo & Foto - profesjonalny film weselny i fotograf ślubny. id:16008
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Weronika i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Poznań
Data dodania: 18-11-2022

Bardzo fajna i luźna atmosfera dzięki czemu zdjęcia oraz film też wyszły nam perfekcyjnie. Dzięki !!!

E
Elka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Poznań
Data dodania: 24-10-2022

Najlepsza ekipa ever. Współpraca znakomita.

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Poznań
Data dodania: 12-09-2022

Polecam serdecznie. Wspaniała współpraca no i efekt końcowy.

T
Teresa
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Głogów
Data dodania: 08-09-2022

Gdy orgonizowaliśmy ślub, kierowaliśmy się opiniamii innych oraz zdjęciami ślubnymi. Na Roberta zdecydowaliśmy się z polecenia i to była właściwa decyzja. Sam ślub oraz sesja plenerowa wyszła cudownie :) będziemy polecać

Robert
08-09-2022

Cała przyjemność po naszej stronie, pozdrawiamy :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Poznań
Data dodania: 25-01-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmów z naszego wesela :) Bardzo profesjonalny fotograf. Film oraz teledysk wyszły rewelacyjnie. Bardzo kreatywny a do tego mega sympatyczny

L
Lena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-11-2021
Szamotuły
Data dodania: 22-12-2021

Dziękujemy za nadążanie nad tempem wydarzenia oraz sprostanie Naszym pomysłom. Dajecie z siebie 150% i to widać w Waszych pracach. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy serdecznie.

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Września
Data dodania: 25-11-2021

Bardzo profesjonalnie wykonany film z najważniejszego dnia w naszym życiu. Świetna atmosfera podczas nagrań, mega klimat i fantastyczna jakość filmu. Polecam szczerze.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Oborniki
Data dodania: 10-10-2021

Profesjonalizm a przede wszystkim masa pomysłów, pasja, uśmiech i otwartość. Jesteśmy zadowoleni w 100% i z czystym sumieniem polecamy.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Studiowideo & Foto

Nazwa firmy: Studiowideo & Foto
Imię i nazwisko: Robert Skwarek
Adres: Poznań, ul. ul. Szczepankowo 105 B, 61-306, woj. wielkopolskie
509-914...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6698
Zadzwoń
509-914...
Napisz

Popularne miasta w okolicy