Zobacz zdjęcia (1)
Stworzymy wspólnie historię? WOLNE TERMINY 22/23, Rzeszów - zdjęcie 1
1 / 1

Stworzymy wspólnie historię? WOLNE TERMINY 22/23 id:51958

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera

-10% do końca kwietnia

Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów
Zatem, ile słów może wyrazić historia opisana filmem?

Dlaczego moja grupa składa się... z jednej osoby?
Jestem młodym ambitnym i kreatywnym filmowcem, ale również doświadczonym. Cenię sobie pracę solo, mogę wówczas poświęcić 100% siebie dla 110% historii i emocji w filmie. Przy tym zachowuję pełną dyskrecję i nie zwracam na siebie uwagi. To wasz dzień, nie mój. Staram się nieszablonowo podchodzić do tematu, aby każdy mój film był inny, niepowtarzalny oraz wyjątkowy. Dla mnie oznacza to rownież bycie innym na tle innych, odchodzenie od utartych schematów, dlatego, że robię to z pasją.

Czym w ogóle dla mnie jest film?

Film oprócz świetnych ujęć, zabawy światłem, czy też dźwięku wywołującego efekt WOW, jest przede wszystkim historią którą przedstawia. Reportaż filmowy jest zlepkiem ulotnych chwil utrwalonych na stałe. Jest pamiątką do której się wraca i przypomina o wyjątkowych chwilach za każdym razem. Jest czymś, co gra na emocjach i wywołuje wzruszenie. Jest w pewnym sensie częścią nas. Film to historia i emocje.
Stworzymy wspólnie historię?Moje nieszablonowe podejście zaczyna się dla Was na etapie poszukiwania wykonawcy i zestawiania ofert ze sobą, dlatego NIE ZAPROPONUJĘ Wam nudnego tasiemca którego trzeba przewijać.

3 rodzaje filmu ślubnego do wyboru:

- Film ślubny 10 minut - krótka forma, dzięki której mogę się skupić przede wszystkim na kreatywnych kadrach i nieszablonowym montażu.
- Film ślubny 20 minut - esencjonalna forma, której nie trzeba przewijać. Najważniejsze momenty i emocje Waszego dnia.
- Film ślubny 30 minut - forma, w której mamy wystarczająco miejsca, na zawarcie Waszego dnia w szczegółach.


Na pokładzie tej oferty znajduje się również highlight/short story (2-4 minuty), sesja plenerowa w inny dzień, ujęcia wykonane dronem i 100% mojego serca włożonego w pracę, a Para Młoda dostanie materiał na ładnym, drewnianym pendrivie z grawerem.Innej oferty nie mam w ofercie. U mnie nie ma czegoś takiego jak pakiety, to nie 2005 rok:) Za każdym razem daję z siebie 100% oraz indywidualne podejście.Działam na terenie całej Polski oraz w różnych zakątkach Europy.
Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7922314130
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 333

Popularne miasta w okolicy