Zobacz zdjęcia (5)
Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho, Łódź - zdjęcie 1
Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho, Łódź - zdjęcie 2 Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho, Łódź - zdjęcie 3 Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho, Łódź - zdjęcie 4 Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Słodki stół, candy bar oraz aranżacja dekoracji - Stylowe ciacho id:45785

Łódź, łódzkie

O nas

Oferujemy kompleksową aranżacje słodkiego stołu podczas Waszej uroczystości. Styloweciacho to desery, które zabiorą gości w zmysłową podróż, pełną estetycznych wrażeń i smaku. Dbamy o każdy szczegół tak, aby wyjątkowe dekoracje stworzyły niezapomnianą atmosferę. Przygotujemy piękny i niepowtarzalny Candy bar, dostosowany do stylu, motywu oraz kolorystyki Waszego przyjęcia. Nasze słodkości stanowią również doskonały prezent dla gości weselnych.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Bogata oferta dekoracji słodkości w dowolnej stylistyce i kolorystyce.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie to kluczowy moment zarówno dla Pary Młodej jak i dla nas. W celu ułatwienia komunikacja i sprecyzowania zapotrzebowań Młodej Pary, przed pierwszym spotkaniem, wysyłamy zainteresowanym krótką ankietę. Kwestionariusz zawiera pytania dotyczące stylistyki aranżacji. Informacje te są nam potrzebne do przygotowania się do spotkania oraz degustacji. Termin spotkania ustalamy w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania ankiety. Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi i podpisanie umowy spotkanie jest bezpłatne. W innym przypadku koszt degustacji wynosi 90zl.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W przypadku słodki stołów są ta dwa miesiące. Na przygotowanie aranżacji dekoracji potrzebujemy miesiąc.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak! W końcu to dla Was jeden z najważniejszy dni w życiu wiec dołożymy wszelkich starań aby sprostać Waszym życzeniom.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Każdy z naszych klientów ma możliwość zapoznania się z naszym katalogiem propozycji zarówno w kwestii aranżacji dekoracji jaki i slodkigo stołu. Jako osoby bardzo kreatywne z chęcią pomożemy Młodej Parze w podjęciu decyzji.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Ostatnie poprawki i zmiany dotyczące aranżacji dekoracji uwzględniamy na miesiąc przed realizacją. W temacie słodkich stołów jesteśmy w stanie edytować menu do 2 tygodni przed wielkim dniem.

liczba odwiedzin: 4083

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie