Suknie Ślubne Dream - szyte na miarę Twoich marzeń id:31973

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wola Mysłowska, lubelskie
Data dodania: 08-11-2017
Liczba odwiedzin: 180

Oferta Salon sukien ślubnych Wola Mysłowska

Szanowni Państwo!

Nasz salon posiada szeroką ofertę Sukien Ślubnych i dodatków.
Podczas wielu lat naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie, które pomaga nam sprawiać, by każda Panna Młoda czuła się w dniu swojego ślubu jak prawdziwa księżniczka. Długoletnia praktyka nauczyła nas nie tylko tego, w jaki sposób dobierać stroje i dodatki, ale też, że zadowolenie naszych klientów jest wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Pomagamy w doborze dodatków

W swej bogatej ofercie posiadamy piękne suknie ślubne oraz suknie wizytowe, a także duży wybór dodatków, takich jak: welony, bolerka, etole, podwiązki, rękawiczki, parasolki, pończochy, poduszeczki na obrączki, biżuterię itp.Oferujemy zarówno modele proste i eleganckie, jak i ozdobne, wyszukane. Panie znajdą u nas nie tylko suknie ślubne w tradycyjnej bieli, ale też modne i ekstrawaganckie suknie ślubne w szerokiej gamie kolorów.

U nas możesz czuć się swobodnie

Wiemy jak stresujące potrafią być przygotowywania do ślubu i wesela, dlatego chcemy, aby dobór sukni w naszym salonie był dla przyszłej Panny Młodej chwilą prawdziwej przyjemności i relaksu. Wszystkie osoby odwiedzające nasz salon traktowane są indywidualnie. Obsługa pomaga w sposób profesjonalny dopasować styl, fason i kolor stroju do typu figury, urody i charakteru każdej klientki. Przestronne przymierzalnie pozwalają na swobodne ubieranie i zdejmowanie sukni. Wykwalifikowana obsługa na miejscu zaznacza wszystkie ewentualne zmiany i sugestie klientki, a poprawki krawieckie wykonywane są w możliwe najszybszym czasie. Istnieje możliwość zamówienia nowej sukni, szycia na miarę,wypożyczenia lub wstawienia sukni do komisu.
Dysponujemy katalogami wielu producentów, także tych najbardziej ekskluzywnych.

Szycie na miarę

Szycie na miarę pozwala uszanować indywidualność i zrealizować pomysły każdej klientki. Dobór tkaniny zapewnia nie tylko komfort i poczucie stylu, ale także umożliwia dostosowanie charakteru sukni do całej oprawy ślubnej i co najważniejsze - do urody i stylu każdej kobiety.
Tutaj klientka ma możliwość skorzystania z porad profesjonalnej projektantki - stylistki. Pozwala to unikać wielu błędów i rozczarowań, oszczędza czas.
Szyjemy również duże rozmiary.

Każda Panna Młoda w naszych kreacjach będzie wyglądać olśniewająco i niepowtarzalnie!

Po wcześniejszym uprzedzeniu telefonicznym istnieje możliwość umówienia się na mierzenie sukien w późniejszych godzinach wieczornych.

Zapraszamy do współpracy!

W sprzedaży:

 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie o Suknie Ślubne Dream - szyte na miarę Twoich marzeń Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Suknie Ślubne Dream - szyte na miarę Twoich marzeń
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Wola Mysłowska
Kod:21-426

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:09:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.