Zobacz zdjęcia (5)
Suknie Ślubne Gracja, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 1
Suknie Ślubne Gracja, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 2 Suknie Ślubne Gracja, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 3 Suknie Ślubne Gracja, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 4 Suknie Ślubne Gracja, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 5
1 / 5

Suknie Ślubne Gracja id:32112

Rawa Mazowiecka, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę

Każda Kobieta w dniu ślubu chciałaby wyglądać jak księżniczka.
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety.
W naszym salonie dbamy o to, aby każda Panna Młoda w tym wyjątkowym dla siebie dniu
wyglądała oryginalnie, elegancko i olśniewająco. Wiąże się to z koniecznością podążania za aktualnymi trendami mody ślubnej i jest jednocześnie gwarancją dla wszystkich Pań, że w naszym salonie znajdą zawsze najnowsze kolekcje sukni ślubnych.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda kobieta ma inny gust, dlatego nasza oferta obejmuje suknie ślubne o zróżnicowanych krojach.
W naszym salonie znajdą Panie coś dla siebie zarówno zwolenniczki minimalistycznej elegancji, jak i tradycjonalistki preferujące koronki i mieniące się w świetle koraliki. Oferujemy suknie, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta Kobiet, począwszy od krótkich poprzez zwiewne romantyczne, aż po pełne elegancji oraz bardzo dostojne suknie z trenami. Proponowane przez nasz salon suknie ślubne są idealnym połączeniem klasyki i nowoczesności.

liczba odwiedzin: 3052

Popularne miasta w okolicy