Zobacz zdjęcia (5)
Suknie ślubne Maggio Ramatti, Warszawa - zdjęcie 1
Suknie ślubne Maggio Ramatti, Warszawa - zdjęcie 2 Suknie ślubne Maggio Ramatti, Warszawa - zdjęcie 3 Suknie ślubne Maggio Ramatti, Warszawa - zdjęcie 4 Suknie ślubne Maggio Ramatti, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Suknie ślubne Maggio Ramatti id:35073

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: dowolne 36-48
  • suknie ślubne w salonie: ok 50

Usługi:

  • usługi krawieckie

Maggio Ramatti to nie tylko firma oferująca suknie ślubne. Warszawa, gdzie firma ma swoją siedzibę, wielokrotnie się o tym przekonała. To piękno, które pozwala na uzupełnienie tak ważnego momentu, jakim jest dzień ślubu.

Elegancja i dobry smak to nieodłączne cechy tego ważnego dnia. Kobiety chcą być wtedy piękne, zmysłowe i uwodzicielskie. W dniu ślubu, kobiety chcą lśnić, jak gwiazdy. Kreacje Maggio Ramatti to umożliwiają.

Warto odwiedzić atelier sukien ślubnych. Warszawa jest rynkiem, na którym nasz salon jest dobrze znany i ceniony. Maggio Ramatti to suknie, w których doskonale połączone są ze sobą materiały i dodatki. Są w nich wykorzystane najwyższej jakości tkaniny, które pozwalają na stworzenie idealnej sukni. Na pewno warto odwiedzić ten salon sukien ślubnych. Warszawa posiada firmę, która doskonale łączy jakość i elegancję.

Suknia ślubna Maggio Ramatti dodaje każdej kobiecie także pewność, że jest wyjątkowa, podobnie jak jej cudowna suknia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-893, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2447

Popularne miasta w okolicy