Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych Destiny, Warszawa - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych Destiny, Warszawa - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych Destiny, Warszawa - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych Destiny, Warszawa - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych Destiny, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych Destiny id:34789

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • suknie ślubne w salonie: ok. 70 do 100

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Witamy w naszym świecie "Destiny" miejscu stylu piękna, gdzie sztuka krawiecka spotyka sie ze światem mody marzeniami, ukazując kobietę piękną i elegancką. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i szyciu sukni ślubnych, komunijnych i wieczorowych. Suknie oferowane klientom powstają według indywidualnych pomysłów.

To wyjątkowe unikatowe projekty, tworzenie ich to nasza pasja. Suknie szyte są z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych z Włoch i Francji. W każdy produkt wkładamy ogromne zaangażowanie, dbając o najmniejszy szczegół, tak aby powstała suknia była niepowtarzalna i wyjątkowa. Każdego roku powstaje wiele nowych modeli zgodnie z najnowszymi trendami mody. Każda suknia wyszywana jest ręcznie z duża precyzją i dokładnością. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zdobiennictwa co jest indywidualnie dobierane do każdej klientki. Duży wybór modeli, od najbardziej tradycyjnych i neutralnych poprzez retro, nowoczesne i odważne, sprawiają że nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda spełni swoje marzenie.

Opinie Destiny (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Destiny

Nazwa firmy: Destiny
Adres: Warszawa, ul. Al.Jana Pawla 43A lok 27A, 01-001, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 7578

Popularne miasta w okolicy