Salon sukien ślubnych Destiny id:34789

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 26-03-2018
Liczba odwiedzin: 1104

Oferta Salon sukien ślubnych Warszawa

Witamy w naszym świecie "Destiny" miejscu stylu piękna, gdzie sztuka krawiecka spotyka sie ze światem mody marzeniami, ukazując kobietę piękną i elegancką. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i szyciu sukni ślubnych, komunijnych i wieczorowych. Suknie oferowane klientom powstają według indywidualnych pomysłów.

To wyjątkowe unikatowe projekty, tworzenie ich to nasza pasja. Suknie szyte są z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych z Włoch i Francji. W każdy produkt wkładamy ogromne zaangażowanie, dbając o najmniejszy szczegół, tak aby powstała suknia była niepowtarzalna i wyjątkowa. Każdego roku powstaje wiele nowych modeli zgodnie z najnowszymi trendami mody. Każda suknia wyszywana jest ręcznie z duża precyzją i dokładnością. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zdobiennictwa co jest indywidualnie dobierane do każdej klientki. Duży wybór modeli, od najbardziej tradycyjnych i neutralnych poprzez retro, nowoczesne i odważne, sprawiają że nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda spełni swoje marzenie.

W sprzedaży:

 • Suknie ślubne w salonie: ok. 70 do 100

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie o Salon sukien ślubnych Destiny Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.