Super DJ na wesele id:9630

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli jesteście Państwo na tej stronie, to znaczy, że zbliża się dla Was jakaś bardzo ważna uroczystość, dla której potrzebujecie profesjonalnej usługi muzycznej, aby uświetnić ten wyjątkowy czas w Waszym życiu i poprzez oprawę muzyczną jeszcze bardziej zapamiętać to wydarzenie. Postaram się być taką osobą, która może wam pomóc w zorganizowaniu takiej profesjonalnej imprezy.
Oferuję Państwu z mojej strony poprowadzenie różnego rodzaju imprez muzycznych: wesel, bankietów, dyskotek, bali i imprez plenerowych.
Jestem Djem z bogatym doświadczeniem muzycznym. Należę do ekskluzywnego klubu Djów ” DEE JAY mix club”. Występowałem na jednej scenie muzycznej m.in. Brooklyn Bounce, Steve Murano, Kasa, Akcent i Mega Dance. Obecnie gram w Lubelskich dyskotekach.
Posiadam szeroki repertuar muzyczny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie pomogą mi w stworzeniu niezapomnianej atmosfery i szampańskiej zabawy, uświetnią każdą imprezę. Muzykę zawsze dostosowuję do potrzeb organizatorów imprezy po wcześniejszym ustaleniu repertuaru. Więc jeśli Państwo chcecie abym to ja poprowadził Waszą imprezę proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy podany niżej. Indywidualne negocjacje cen.
Możliwość wystawienia faktury.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Super DJ na wesele
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-861
Data dodania: 11-02-2013
Liczba odwiedzin: 503

Polecamy

Nowe ogłoszenia