Zobacz zdjęcia (5)
Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 1
Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 2 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 3 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 4 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu id:35706

Kraków, małopolskie

O nas

Sweet design - w tych dwóch słowach mieści się pasja i profesjonalizm.
Jesteśmy przyjaciółkami, zajmującymi się aranżacją słodkich stołów na ważne uroczystości w Państwa życiu tj. wesela, eventy firmowe, wieczory panieńskie, urodziny, chrzciny, komunie itp.
Jest to dla nas sztuka, w którą wkładamy serce. Nasze poczucie estetyki oraz zaangażowanie w każde zlecenie sprawią, że te cudowne chwile staną się jeszcze piękniejsze. Słodkości przez nas przygotowane, cieszą nie tylko oko, ale i podniebienie. W zależności od Państwa preferencji, dobieramy naczynia, słodkości oraz dekoracje w kolorze przewodnim. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje różnorodność, przez co każdy stół jest wyjątkowy.
W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: kolorowe babeczki, mini deserki, cake popsy, bezy, tarty, mini serniczki i wiele innych ręcznie robionych pyszności, które zadowolą najbardziej wymagającego miłośnika słodyczy.
Jeśli chcą Państwo, aby słodki sen się spełnił, wystarczy się z nami skontaktować.

liczba odwiedzin: 2908

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie