Zobacz zdj─Öcia (5)
Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 1
Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 2 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 3 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 4 Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Sweet Design - słodki stół na Waszym weselu id:35706

Kraków, małopolskie

O nas

Sweet design - w tych dw├│ch s┼éowach mie┼Ťci si─Ö pasja i profesjonalizm.
Jeste┼Ťmy przyjaci├│┼ékami, zajmuj─ůcymi si─Ö aran┼╝acj─ů s┼éodkich sto┼é├│w na wa┼╝ne uroczysto┼Ťci w Pa┼ästwa ┼╝yciu tj. wesela, eventy firmowe, wieczory panie┼äskie, urodziny, chrzciny, komunie itp.
Jest to dla nas sztuka, w kt├│r─ů wk┼éadamy serce. Nasze poczucie estetyki oraz zaanga┼╝owanie w ka┼╝de zlecenie sprawi─ů, ┼╝e te cudowne chwile stan─ů si─Ö jeszcze pi─Ökniejsze. S┼éodko┼Ťci przez nas przygotowane, ciesz─ů nie tylko oko, ale i podniebienie. W zale┼╝no┼Ťci od Pa┼ästwa preferencji, dobieramy naczynia, s┼éodko┼Ťci oraz dekoracje w kolorze przewodnim. Do ka┼╝dego klienta podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje r├│┼╝norodno┼Ť─ç, przez co ka┼╝dy st├│┼é jest wyj─ůtkowy.
W naszej ofercie mog─ů Pa┼ästwo znale┼║─ç: kolorowe babeczki, mini deserki, cake popsy, bezy, tarty, mini serniczki i wiele innych r─Öcznie robionych pyszno┼Ťci, kt├│re zadowol─ů najbardziej wymagaj─ůcego mi┼éo┼Ťnika s┼éodyczy.
Je┼Ťli chc─ů Pa┼ästwo, aby s┼éodki sen si─Ö spe┼éni┼é, wystarczy si─Ö z nami skontaktowa─ç.