Sympatyczni - Oprawa muzyczna ślubów

od 600 do 1000 zł
Goleniów, zachodniopomorskie

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 3
  • śpiew damski

O nas

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi Sympatycznej oprawy muzycznej ślubów, przedstawiamy Państwu 3 pakiety jakie możecie wybrać na swoją uroczystość;
Pakiet nr. I
Gitara, skrzypce, wokalistka oraz organy- oprawa obejmuje specjalne dobrane pieśni liturgiczne idealnie dopasowane do ceremonii ślubnej. Organistka zagra także części stałe mszy oraz odpowiedzi księdzu (amen,
i z duchem Twoim itp.) Całą resztę dopełnią skrzypce które idealnie wpasowują się kościelny klimat. Lekkości i harmonii dostarczy gitara akustyczna.
Pakiet nr. II
Gitara skrzypce wokal.Specjalnie zaaranżowane pieśni liturgiczne na gitarę i skrzypce. W repertuarze także AVE MARIA wykonane na skrzypcach z akompaniamentem gitary akustycznej. Bomba:))
Pakiet nr III
Gitara i Wokal. Znane i lubiane przez Państwa pieśni kościelne i nie tylko. W tej kompilacji bardzo często gitara i wokal wypełniają całą świątynię. Nasze wokalistki są profesjonalistkami i dostarczają wszystkim słuchaczom niezapomnianych wzruszeń.
Posiadamy profesjonalne nagłośnienie dostosowane do pomieszczeń sakralnych oraz własne instrumenty w tym organy! Ponadto podpisujemy umowę która niesie za sobą skutki cywilno - prawne. Nie pobieramy zaliczek. Cena do uzgodnienia...Uwaga! Nie jesteśmy tani jednak z pełną odpowiedzialnością powiem że oprawę muzyczną robimy zawodowo:)

liczba odwiedzin: 2300

Wyjątkowe sale weselne w mieście Goleniów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie