SZKOŁA TAŃCA B. P. Krzyżanowscy id:19578

Oferta
Dodaj do plannera

"TAAAK..." to słowo pragnie powiedzieć wiele par narzeczonych, od podjęcia tej decyzji rozpoczynają się gorące przygotowania do ceremonii ślubnej i weselnej. Sala, wystrój, suknia, limuzyna, obrączki ...........ups.......pierwszy weselny taniec - co z tym zrobić?

Aby dobrze przygotować się do swojego wesela i chcąc dobrze nauczyć się tańczyć lekcje tańca należy rozpocząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, co oczywiście nie wyklucza tych osób, którym do imprezy pozostało już tylko kilka tygodni czy nawet dni :)

Po pierwsze rozejrzyjmy się za dobrą szkołą tańca tzn. za instruktorami z właściwymi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem co w efekcie sprawi, że proces nauki będzie odbywał się znacznie sprawniej i w ostateczności zyskamy na czasie.

Po drugie, zastanówmy się co chcielibyśmy zaprezentować podczas pierwszego tańca weselnego. Są tu trzy możliwości:

1. wybierzemy sobie utwór muzyczny, a instruktorzy określą jaki taniec, i jaki układ choreograficzny zatańczyć do tego utworu

2. wybieramy rodzaj tańca, który chcielibyśmy zatańczyć i wtedy dobieramy odpowiednią muzykę sugerując się np. podpowiedzią instruktorów

3. ambitni i zdolni mogą wybrać kompilację utworów (np. elegancki i dystyngowany walc angielski, ognista cha-cha-cha lub modna salsa, a na zakończenie walc wiedeński), należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że to rozwiązanie niesie za sobą konieczność poświęcenia większej ilości czasu i pracy na przygotowanie skomplikowanej choreografii.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

SZKOŁA TAŃCA B. P. Krzyżanowscy
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Legnica
Kod:59-220
Data dodania: 23-02-2016
Liczba odwiedzin: 127

Polecamy

Nowe ogłoszenia