Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. - film 1 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. - film 1
Pokaż kolejny film

Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. id:43021

Brenna, śląskie
(31)
Dodaj opinię
600-889...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Posiadamy technikę, muzykę, gadżety do prowadzenia zabaw i odpowiednie umiejętności, ale przede wszystkim nieprzeciętny kontakt z gośćmi i lekkość w bawieniu ludzi. Muzykę szyjemy na miarę gości weselnych, tak samo zabawy i wszystkie inne wydarzenia. Reżyserujemy kolejne sytuacje weselne, trzymamy rękę na pulsie, utrzymujemy kontakt z parą młodą, gośćmi i obsługą sali. Dzięki takiej strategii uzyskujemy pełną kontrolę nad weselem, co z kolei przekłada się na komfort pary młodej i bardzo pozytywną atmosferę.

Od 2020 roku oferujemy ciężki dym oraz duży ekran z projekcją wsteczną o wymiarach 2 na 1,3 m.

Zobacz zdjęcia (11)
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 1
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 2 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 3 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 4 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 5
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 6
1 / 11

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo mamy wszystko, co potrzeba żeby towarzyszyć wam w tym wyjątkowym dniu. Umiejętności, doświadczenie, wyczucie, pomysł, sprzęt i muzykę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stylem prowadzenia, umiejętnością reżyserowania poszczególnych sytuacji, współpracą z parą młodą na poziomie konsultanta ślubnego, który nad wszystkim panuje i potrafi zarządzać wydarzeniem. Sprzętowo nie odbiegamy od panujących na rynku standardów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

w 2011 zrobiłem swoje pierwsze wesele. Był to prezent dla mojego przyjaciela. Od tamtej pory z roku na rok wesel przybywało, tak samo jak doświadczenia i sprzętu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od godziny wyznaczonej jako początek do... decyzji pary młodej. Kończymy w momencie kiedy para młoda uzna, że już trzeba iść spać... albo witać ranek.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej. Oboje mamy bogate doświadczenie konferansjerskie i nie raz jesteśmy wynajmowani tylko ze względu na te umiejętności.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Poza językiem polskim mówimy też po angielsku. Prowadzenie imprezy w języku angielskim nie sprawia nam trudności.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Średnio w roku są to przynajmniej trzy takie imprezy z koniecznością wykorzystania języka angielskiego. Czasem więcej. Nie zawsze są to wesela. Czasem robimy konferansjerkę po angielsku na imprezie firmowej, a innym razem wesele.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, duży ekran w rozmiarze 2m na 1,3 m na którym wyświetlamy wasze zdjęcia lub montujemy filmy na podstawie waszych materiałów, animacje dla dzieci,

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Tutaj już wszystko zależy od ustaleń i możliwości sali. Standardowo dysponujemy belką, na której wieszamy lampy typu WASH i ruchome głowy. Posiadamy też lampy typu PAR do doświetlania sali i tworzenia wymarzonego klimatu. Nowością są też duże lampy RETRO, które mogą dodać szyku i elegancji. Układ oświetlenia ustalamy wcześniej z parą młodą.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Mamy różne listy poglądowe, które wysyłamy parze młodej. Dla osób, które nie potrafią się określić muzycznie z głowy jest to dobre narzędzie do myślenia.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej. Zawsze jednak bierzemy pod uwagę wcześniejsze ustalenia muzyczne z parą młodą, sytuację na parkiecie i w jakim momencie wesela się znajdujemy. Zapisujemy wasze propozycje i puszczamy w stosownej chwili odpowiednio łącząc je z tym, co już dzieje się w przestrzeni muzycznej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, wasze reakcje, interakcje, wspólne działanie i społeczne żywo bycie. Odczuwanie satysfakcji po kolejnej dobrej realizacji, to wszystko i może jeszcze kilka ukrytych smaczków.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Pewna, adekwatna i niezawodna technika jest jak dobry oręż. Bez niej bitwy się nie wygra.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo pozytywne. Przede wszystkim panuje wyczucie, takt i szacunek do gości. Reszta to sprawa wyobraźni i ustaleń.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Oczepiny po góralsku połączone z zawodami w rugby.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Zagrać można wszystko.... to zależy od wielu czynników... oczywiście mamy preferencje.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jeśli para młoda sobie życzy disco polo to nie mamy z tym problemu.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Szymon Pilch (31)

Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. id:43021
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ustroń
Data dodania: 18-10-2022

Szymon to złoty człowiek! Nie znajdziecie lepszego. Jest komunikatywny, widać że lubi to co robi, świetnie prowadzi zabawy, ma gadane, ludzie lgną do niego :) Wraz z żoną poprowadzili nasze wesele lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć.
Mamy rodzinę bardziej tradycyjną i Nasze wesele było pierwszym, na którym był DJ , ludzie byli zachwyceni, bawili się do białego rana.
Byłam spokojna o wszystko, Szymon dopilnował wszystkiego krok po kroku. Zadbał o to, żeby każdy na tym weselu czuł się dobrze. Jeśli nadarzy mi się okazja, żeby zorganizować jeszcze jakąś imprezę, to wybór będzie jeden - niepowtarzalny i niezastąpiony Szymon, mający w sobie mnóstwo empatii, wyczucia oraz humoru :)

Dziękujemy z całego serca ! :)

K
Karolina i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dębowiec
Data dodania: 23-09-2022

Szymon fantastycznie poprowadził ceremonię ślubu humanistycznego oraz później, wraz z małżonką, cała imprezę weselną. Komunikatywny, radosny, pomysłowy, zaangażowany i przede wszystkim dobrze zorganizowany wodzirej. Nasi goście chwalili i my również :) polecamy z całego serca!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 21-08-2022

Pełen profesjonalizm, takt, wyczucie i ogrom pozytywnej energii i ciepła. Gorąco polecam!

Z
Zuza
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2022
Gliwice
Data dodania: 09-08-2022

Z całego serca polecam Szymona i Majkę. To duet idealny. Cudowne i profesjonalne podejście. Goście bawili się parkiecie do białego rana. Super wyczucie, zabawy i muzyka dostosowane do gości. Otwarci na wszystkie nasze propozycje ale też służący radą i doświadczeniem. Wesele poprowadzone z klasą ale z humorem i żartem. Cóż mogę napisać, nie zmieniłabym nic i wszystkim gorąco polecam!

M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2022
Dębowiec
Data dodania: 10-07-2022

Szymon to zdecydowanie ktoś więcej niż osoba, która wymyśli kilka zabaw i będzie rozbawiać towarzystwo. Jest to człowiek który z pełną klasą, wyczuciem i uśmiechem na twarzy potrafi przejąć na swoje barki przebieg wesela, potęgując każdą piękną chwilę oraz skutecznie uspokajając w tych bardziej nerwowych momentach. Nam, jako młodej parze pozwoliło to w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem, nie martwiąc się o aspekty techniczne, atmosferę, czy przeprowadzenie ważnych punktów wesela w optymalnym czasie. Szymon świetnie wyczuwa grupę gości, wzorowo, z pełnym profesjonalizmem realizuje ustalenia, potrafi się dostosować do sytuacji. Bez wahania można przekazać Szymonowi prowadzenie eventu! Z całego serca polecamy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Ustroń
Data dodania: 06-06-2022

Z całego serca polecam współpracę z Szymonem. Zadbał o najmnieszy szczegół, porwał do tańca gości, którzy nigdy nie tańczą. Przed ślubem ustaliliśmy ważne dla nas kwestie tzn. rodzaj muzyki, zabawy "ze smakiem", harmonogram wesela. Zaangażowanie Szymona przerosło nasz oczekiwania! Wszystko było idealnie...a nawet lepiej. Goście byli zachwyceni weselem, z przyjemnością brali udział w proponowanych zabawach czy aktywizacjach. Dzięki Szymonowi organizacja była perfekcyjna, a my nie musieliśmy się stresować. Nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś inny mógł poprowadzić nasze wesele równie dobrze ❤️

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kozy
Data dodania: 17-05-2022

Lepszego nie znajdziecie, w pełni zaangażowany i z pasją. Uczynili nasz dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Szymon pomocny w każdej sytuacji, nie straszne mu wyzwania.
Razem z Mają współpracują najlepiej jak tylko się da
Widać że kochaja to co robią
Z całego serca polecamy.
Jeszcze raz Wam dziękujemy ❤️

Szymon Pilch
18-05-2022

Dla nas to była świetna zabawa :) Dziękujemy za opinię i życzymy wam jak najwięcej takich chwil w życiu.

S
Saul
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-02-2022
Ustroń
Data dodania: 08-02-2022

Absolutely amazing! The biggest concern for our wedding was the language barrier for our guests, Szymon and Maja were so accommodating and hosted the event in both Polish and English. They exceeded our expectations and provided such an wonderful atmosphere, not only by tailoring the music but by providing icebreaker games to help the guests integrate with one another. Not a single person had anything negative to say and we ourselves felt their presence was that of friends looking out for us. Their attention to detail, personal touches and patiences truly helped make a night we will never forget.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Szymon Pilch

Nazwa firmy: Szymon Pilch
Imię i nazwisko: Szymon Pilch Szymon Pilch
Adres: Brenna, ul. ul. Dr. Kisiały, 43-438, woj. śląskie
600-889...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4013
Zadzwoń
600-889...
Napisz

Popularne miasta w okolicy