Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. - film 1 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. - film 1
Pokaż kolejny film

Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. id:43021

Brenna, śląskie
(25)
Dodaj opinię
600-889...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Posiadamy technikę, muzykę, gadżety do prowadzenia zabaw i odpowiednie umiejętności, ale przede wszystkim nieprzeciętny kontakt z gośćmi i lekkość w bawieniu ludzi. Muzykę szyjemy na miarę gości weselnych, tak samo zabawy i wszystkie inne wydarzenia. Reżyserujemy kolejne sytuacje weselne, trzymamy rękę na pulsie, utrzymujemy kontakt z parą młodą, gośćmi i obsługą sali. Dzięki takiej strategii uzyskujemy pełną kontrolę nad weselem, co z kolei przekłada się na komfort pary młodej i bardzo pozytywną atmosferę.

Od 2020 roku oferujemy ciężki dym oraz duży ekran z projekcją wsteczną o wymiarach 2 na 1,3 m.

Zobacz zdjęcia (11)
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 1
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 2 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 3 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 4 Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 5
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem., Brenna - zdjęcie 6
1 / 11

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo mamy wszystko, co potrzeba żeby towarzyszyć wam w tym wyjątkowym dniu. Umiejętności, doświadczenie, wyczucie, pomysł, sprzęt i muzykę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Stylem prowadzenia, umiejętnością reżyserowania poszczególnych sytuacji, współpracą z parą młodą na poziomie konsultanta ślubnego, który nad wszystkim panuje i potrafi zarządzać wydarzeniem. Sprzętowo nie odbiegamy od panujących na rynku standardów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

w 2011 zrobiłem swoje pierwsze wesele. Był to prezent dla mojego przyjaciela. Od tamtej pory z roku na rok wesel przybywało, tak samo jak doświadczenia i sprzętu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od godziny wyznaczonej jako początek do... decyzji pary młodej. Kończymy w momencie kiedy para młoda uzna, że już trzeba iść spać... albo witać ranek.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej. Oboje mamy bogate doświadczenie konferansjerskie i nie raz jesteśmy wynajmowani tylko ze względu na te umiejętności.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Poza językiem polskim mówimy też po angielsku. Prowadzenie imprezy w języku angielskim nie sprawia nam trudności.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Średnio w roku są to przynajmniej trzy takie imprezy z koniecznością wykorzystania języka angielskiego. Czasem więcej. Nie zawsze są to wesela. Czasem robimy konferansjerkę po angielsku na imprezie firmowej, a innym razem wesele.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym, duży ekran w rozmiarze 2m na 1,3 m na którym wyświetlamy wasze zdjęcia lub montujemy filmy na podstawie waszych materiałów, animacje dla dzieci,

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Tutaj już wszystko zależy od ustaleń i możliwości sali. Standardowo dysponujemy belką, na której wieszamy lampy typu WASH i ruchome głowy. Posiadamy też lampy typu PAR do doświetlania sali i tworzenia wymarzonego klimatu. Nowością są też duże lampy RETRO, które mogą dodać szyku i elegancji. Układ oświetlenia ustalamy wcześniej z parą młodą.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Mamy różne listy poglądowe, które wysyłamy parze młodej. Dla osób, które nie potrafią się określić muzycznie z głowy jest to dobre narzędzie do myślenia.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej. Zawsze jednak bierzemy pod uwagę wcześniejsze ustalenia muzyczne z parą młodą, sytuację na parkiecie i w jakim momencie wesela się znajdujemy. Zapisujemy wasze propozycje i puszczamy w stosownej chwili odpowiednio łącząc je z tym, co już dzieje się w przestrzeni muzycznej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, wasze reakcje, interakcje, wspólne działanie i społeczne żywo bycie. Odczuwanie satysfakcji po kolejnej dobrej realizacji, to wszystko i może jeszcze kilka ukrytych smaczków.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Pewna, adekwatna i niezawodna technika jest jak dobry oręż. Bez niej bitwy się nie wygra.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo pozytywne. Przede wszystkim panuje wyczucie, takt i szacunek do gości. Reszta to sprawa wyobraźni i ustaleń.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Oczepiny po góralsku połączone z zawodami w rugby.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Zagrać można wszystko.... to zależy od wielu czynników... oczywiście mamy preferencje.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jeśli para młoda sobie życzy disco polo to nie mamy z tym problemu.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Szymon Pilch (25)

Dodaj opinię
Szymon Pilch - Dj/konferansjer/wodzirej Profesjonalnie i z pomysłem. id:43021
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 25 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 14-05-2022
Kozy
Data dodania: 17-05-2022

Lepszego nie znajdziecie, w pełni zaangażowany i z pasją. Uczynili nasz dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Szymon pomocny w każdej sytuacji, nie straszne mu wyzwania.
Razem z Mają współpracują najlepiej jak tylko się da
Widać że kochaja to co robią
Z całego serca polecamy.
Jeszcze raz Wam dziękujemy ❤️

S
Saul
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-02-2022
Ustroń
Data dodania: 08-02-2022

Absolutely amazing! The biggest concern for our wedding was the language barrier for our guests, Szymon and Maja were so accommodating and hosted the event in both Polish and English. They exceeded our expectations and provided such an wonderful atmosphere, not only by tailoring the music but by providing icebreaker games to help the guests integrate with one another. Not a single person had anything negative to say and we ourselves felt their presence was that of friends looking out for us. Their attention to detail, personal touches and patiences truly helped make a night we will never forget.

A
Asia i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2021
Katowice
Data dodania: 29-01-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że zdecydowaliśmy się aby to Szymon był wodzirejem i DJem na naszym weselu. Zaczynając od samego początku: kontakt pierwsza klasa. Cała oprawa muzyczna zarówno ceremonii jak i przyjęcia była trafiona w 100%, każda zabawa dobrana idealnie do chwili i przede wszystkim nienachalna. Muzyka również była dobrana do naszego gustu. Szymon pilnował, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i tak też było. Nie pozostaje nic innego niż polecić go innym!

I
Iwona i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Ustroń
Data dodania: 17-01-2022

Jakiś czas temu mieliśmy okazje bawić się na ślubie siostry, gdzie korzystała z usług Szymona. Również i w Naszym ważnym dniu, zdecydowaliśmy oddać sie w ,,ręcę” Szymona. Z czystym sumieniem polecamy cały zespół, pełen profesjonalizm, odpowiedzialność oraz komunikatywność na 6tke, rewelacyjne przygotowany repertuar, liczna ilość zabaw, goście zachwyceni, walczyliśmy do samego rana, spisaliście się na medal 💪💪💪, polecam każdemu, kto szuka wspaniałego wodzireja oraz odpowiedzialnych osób pod każdym względem . Polecamy i dziękujemy, raz jeszcze.

Szymon Pilch
17-01-2022

Dziękuje :)

Ł
Łucja i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2021
Jaworze
Data dodania: 09-07-2021

Dziękujemy bardzo za poprowadzenie naszego wyjątkowego dnia. Nie da się opisać słowami tego, co Szymon dla nas zrobił! Człowiek o wielkim sercu i charyźmie, pozytywny, wesoły, kreatywny. Organizacja - pełen profesjonalizm, nawet bez prądu sobie poradzi ;), zawsze był w odpowiednim momencie, w odpowiednim miejscu. Dziękujemy z całego serca - było ge-nia-lnie! Polecamy serdecznie, najmocniej jak tylko się da! Szymon to odpowiedni kapitan na odpowiednim statku!

Szymon Pilch
17-01-2022

Dziękuje za opinie :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Szczyrk
Data dodania: 28-06-2021

Polecamy Szymona bardzo serdecznie! Ma bardzo dobry kontakt z gośćmi, jest komunikatywny, potrafi zachęcić każdego do zabawy, sprawnie prowadzi zabawy kontaktowe i taneczne, profesjonalny w każdym calu, wszystko szło sprawnie i zgodnie z planem, jesteśmy w stu procentach zadowoleni z imprezy 🙂

Szymon Pilch
17-01-2022

Dziękuje za opinie :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Cieszyn
Data dodania: 28-06-2021

Konferansjer jakiego nikt do tej pory nie widział, mega pozytywny i profesjonalny. Wszyscy goście zachwyceni, bawili się znakomicie ! Wielkie dzięki !

Szymon Pilch
17-01-2022

Dziękuje za opinie :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Zbrosławice
Data dodania: 23-06-2021

Jeśli ktoś szuka odpowiedniego DJa i wodzireja w jednym ,to trafił idealnie! Szymon prowadził nasze wesele i jesteśmy zadowoleni w 100%. Sympatyczny człowiek,dbający o to, żebyśmy dobrze czuli się w tym wyjątkowym dniu. Wszystko dopięte na ostatni guzik a goście oczarowani i zachwyceni. Polecam!!

Szymon Pilch
23-06-2021

Olu bardzo ci dziękuje :) Mam nadzieję, że się kiedyś zobaczymy tak po prostu :) Powodzenia na nowej drodze życia.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Szymon Pilch

Nazwa firmy: Szymon Pilch
Imię i nazwisko: Szymon Pilch Szymon Pilch
Adres: Brenna, ul. ul. Dr. Kisiały, 43-438, woj. śląskie
600-889...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3130
Zadzwoń
600-889...
Napisz

Popularne miasta w okolicy