Zobacz zdjęcia (5)
TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna id:50869

Warszawa, mazowieckie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
882-020...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cześć!

Razem z Wami stworzymy nowoczesny film i klimatyczne zdjęcia ślubne. Sentymentalne z nas potworki, dlatego tak dobrze działa nam się w ślubnym świecie, tworząc wyjątkowe pamiątki – filmy, teledyski i zdjęcia.

Gwarantujemy, że przez większość dnia nie będziecie nas zauważać, jednak pamiętajcie, że w każdym momencie służymy Wam pomocą. Chcemy, abyście czuli się dobrze, dlatego choć cenimy naturalne reporterskie kadry, jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy Wam w pozowaniu, zawiązaniu muchy, poprawieniu welonu, a przy selekcji materiału wybierzemy kadry, na których wyglądacie po prostu najkorzystniej.

Serce bije nam mocniej na wieść o Slow Wedding. Przykładamy szczególną uwagę do momentów wzruszenia na twarzach Waszych i Waszych bliskich, pięknych detali, dobrej zabawy, jak i drobnych gestów tworzących atmosferę tego dnia. Uwielbiamy też ten specyficzny moment, kiedy mija oficjalna część przyjęcia i razem z Gośćmi odpinacie wrotki na parkiecie. To wszystko tworzy klimat, który chcemy podkreślić w naszych filmach i fotografiach, abyście mogli wrócić i przeżyć te emocje raz jeszcze.

Szukamy Par, dla których ważne jest otoczenie, światła, dodatki, niepowtarzalny klimat, ale przede wszystkim, które chcą dzielić te piękne chwile z bliskimi i przyjaciółmi, nie zapominając przy tym, że to Wy jesteście w tym dniu najważniejsi.

Odezwijcie się do nas i stwórzmy razem pamiątkę, do której będziecie chętnie powracać :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022

Opinie (9)

TakMovie ❤️ Film Ślubny ❤️ Fotografia Ślubna id:50869
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Marki
Data dodania: 19-02-2023

Z całego serca polecam! Nie moglam wymarzyć sobie lepszej ekipy filmującej nasz wielki dzień. Mimo, że początkowo zastanawialiśmy się, czy w ogóle chcemy film z Wesela to teraz nie wyobrażam sobie go nie mieć! Tysiące wzruszeń i złapanych chwil, które już zawsze będą z nami.

Czuliśmy się bardzo swobodnie, a na tym nam zależało najbardziej. Najwyższy poziom profesjonalizmu, a przy tym po prostu - świetni ludzie :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Warszawa
Data dodania: 14-12-2022

Bardzo polecamy TakMovie :) jesteśmy zacwyceni materiałem, który dostaliśmy od chłopaków. Przemiła i bezproblemowa współpraca oraz pełen profesjonalizm. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Mniszek
Data dodania: 01-02-2022

Serdecznie polecamy TakMovie!
Przepiękne ruchome i nie banalne ujęcia w żywych kolorach, do których została dopasowana dynamika muzyki, dzięki czemu wszystko jest synchroniczne i ogląda się z ogromną przyjemnością. Przy montażu też widać kawał dobrej roboty – nic się nie dłuży a cała historia jest spójna. Film jest zbiorem tych najpiękniejszych Momentów, które wtedy przeżywaliśmy.
A jeśli chodzi o momenty – to też wielki szacunek za wyczucie, za umiejętność dostrzeżenia „tej” chwili i włączenia/nakierowania na to kamery, a później poprzez montaż włączenia tego w filmową historię. To naprawdę wielki dar. Nie sztuką jest sfilmować tańczących gości czujących się niezręcznie przed kamerą, kiedy operator krąży za nimi kilkadziesiąt sekund. Sztuką jest wybrać i sfilmować właśnie takie momenty z emocjami, z uśmiechem, kiedy ludzie dobrze się bawią, są poruszeni lub wydarza się jakaś ciekawa interakcja. Film jest dokładnie taki, jaki chcieliśmy. Oglądamy go z wielką radością i wzruszeniem. Pokazuje, że ten dzień właśnie taki był – pełen szczęścia i dobrej zabawy. Zdjęcia podobnie jak film – są przepiękne i pełne uśmiechów naszych i naszych gości.
Warto też dodać to, że Mira z Łukaszem i fotografami tworzą bardzo przyjazną atmosferę w trakcie realizacji, dzięki czemu to napięcie może się trochę obniżyć i jest miło. Współpraca z nimi to wielka przyjemność, a na efekty warto czekać.
Dziękujemy i bardzo, bardzo polecamy :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Warszawa
Data dodania: 06-01-2022

Film jest rewelacyjny, cała rodzina niezmiernie zadowolona, ta z Polski, jak również z UK. Świetny pomysł z dodaniem napisów przy przemowach, bardzo ułatwiło oglądanie znajomym :) Dziękujemy Wam za wspaniałą pamiątkę na całe życie - Kasia i Dan wraz z rodziną

TakMovie
07-01-2022

Kasiu, pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za opinię

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Otwock Wielki
Data dodania: 06-01-2022

Bardzo polecamy Takmovie do uchwycenia filmu ze ślubu i wesela, to bardzo ważny dzień, a oni robią to wspaniale. Wszystko co najważniejsze zostało uchwycone - najważniejsze momenty, osoby, przysięgi, wzruszenia, zabawa. Zmontowany krotki film, zawiera wszystko w pigułce, za to długi obejmuje wszystko co najważniejsze podczas całego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dobranej muzyki, z wybranych ujęć, a także z dopasowania ich odpowiednio pod rytm muzyki – myślę, że pomocna mogła być w tym ankieta wypełniana przed ślubem – super pomysł. Dziękujemy za przygotowane materiały, jak i za miłą niespodziankę na koniec 
Oprócz profesjonalizmu jaki reprezentują podczas swojej pracy, to po prostu super ludzie, którzy dbają o każdy szczegół i sprawiają, że będziecie chętnie wspominali ten jedyny dzień.
Łukasz, Mira – dziękujemy pięknie za tę wspaniałą pamiątkę, do której będziemy wracać latami.

TakMovie
07-01-2022

Dzięki Laura, praca z Wami to była przyjemność :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Radom
Data dodania: 04-01-2022

Chcemy Wam serdecznie podziękować za współpracę, mimo że bardzo nie chcieliśmy kamery. Po zaciętej walce z rodzicami w końcu ulegliśmy i była to najlepsza decyzje, do jakiej mogli nas przekonać. Film jest genialny (chociaż mąż równie zadowolony z łakoci w paczce :D ) i oglądaliśmy go już kilka ray. Będzie to wspaniała pamiątka dla nas. Bardzo dziękuję, że jesteście na rynku i wykonujecie kawał świetnej roboty.

TakMovie
04-01-2022

Dzięki Ola za miłe słowa. Pozdrawiamy :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Biała Rawska
Data dodania: 11-12-2021

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, świedna jakość i bardzo przyjemna współpraca. Film świetnie zmontowany, zawiera wszystkie najważniejsze elementy i jest piękną pamiątką. Przed wyborem obejrzeliśmy wiele filmów różnych firm na yt i wybraliśmy TakMovoe ze względu na montaż, który opowiada spójną historię. Inne ekipy niestety często traktują te filmy jako pomaz umiejętności i wychodzi z tego reklama zegarka czy perfum a przecież nie o to tu chodzi. Oglądając nasz film czyjemy się tak samo jak tego dnia.
Cała współpraca poszła jak po maśle. Wszystko mieliśmy ustalone zawczasu, więc w dniu ślubu ekipa była dla nas praktycznie niewidoczna w pozytywnym sensie - jest wystarczająco dużo innych rzeczy na głowie, więc to duży plus.
Na koniec miłe zaskoczenie opakowaniem i zawartością :)
Mogę z czystym sercem polecić, bo widać że oni po prostu lubią to co robią :)

TakMovie
11-12-2021

Super, że Wam się podobało. Dziękujemy serdecznie za opinię :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Ciechanowiec
Data dodania: 10-12-2021

Wszystko zostało przeoięknie uwiecznione. Razem z rodziną jesteśmy pod dużym wrażeniem Waszych umiejętności. Bardzo nam się podoba i bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Będziemy z pewnością Was polecać :D Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę na lata.
Powiem szczerze, że gdy szukałam kamerzysty kierowałam się też długością nagrania... Nie chciałam żeby było za długie, a dzięki Wam wyszło idealnie - właśnie tak jak sobie to wymarzyłam. W niecałych 40 minutach zmieściło się wszystko to co najważniejsze.
Ujęcia zdjęć są super, zwłaszcza, że widać tutaj oko profesjonalisty. Podobają się nam szczegóły i ciekawe kadry.
Za Wasz duży atut uważamy też to, że atmosfera w trakcie zdjęć była wesoła :) W trakcie wesela prawie Was nie zauważaliśmy a otrzymaliśmy spory materiał. To był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać!
Karolina i Patryk

TakMovie
10-12-2021

Dzięki wielkie, praca nad Waszym materiałem to była przyjemność :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 7282487889
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
882-020...
liczba odwiedzin: 4443
Zadzwoń
882-020...
Napisz

Popularne miasta w okolicy