Zobacz zdjęcia (5)
Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA, Warszawa - zdjęcie 1
Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA, Warszawa - zdjęcie 2 Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA, Warszawa - zdjęcie 3 Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA, Warszawa - zdjęcie 4 Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA id:16943

Warszawa, mazowieckie

O nas

Pokaz tańca orientalnego w wykonaniu Vardy będzie eleganckim, barwnym i niezapomnianym akcentem na Państwa weselu!


Varda to profesjonalna tancerka i choreografka tańca brzucha, laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów tanecznych, licencjonowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją belly dance. Jako jedna z nielicznych polskich tancerek posiada doświadczenie zdobyte na zagranicznych scenach, poparte licznymi nagrodami.


Każdy pokaz jest niezwykle widowiskowy, wykonywany w profesjonalnych strojach tanecznych i z orientalnymi rekwizytami, takimi jak woale, miecz, skrzydła Izydy. Występ tańca brzucha może dodatkowo urozmaicić zabawa z gośćmi oraz nauka podstawowych ruchów i figur tanecznych.


W repertuarze pokazów tańca znajduje się kilkanaście rodzajów choreografii klasycznych, folklorystycznych oraz show z rekwizytami:

- Klasyczne tańce orientalne:
taniec w stylu egipskim
baladi tradycyjne
baladi solo akordeon
megance
taniec z jedwabnym woalem

- Tańce folklorystyczne -lekkie i wesołe choreografie o żartobliwym charakterze tańczone do rytmicznej i skocznej muzyki:
saidi (taniec z bambusową laską)
melaya leff
khaleegy
iraki
shaaby
fellah
hagalla

- Pokazy typu "show" z rekwizytami - widowiskowe, fuzyjne choreografie z użyciem ciekawych i efektownych rekwizytów:
taniec z dwoma woalami
taniec z fanveilami
taniec z sagatami
taniec ze skrzydłami Izydy
taniec z mieczem
taniec ze świecami
drum solo
pop baladi
fuzja belly-flamenco


Proponuję również występy na wieczorze panieńskim. Pokaz połączony z nauką tańca, wspólną improwizacją i zabawą taneczną jest wesołym uświetnieniem tej wyjątkowej okazji, zapewniającym orientalny wieczór pełen stylu, emocji i kobiecości.

ZADZWOŃ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ!

Opinie (4)

Taniec brzucha - pokazy taneczne na weselu VARDA id:16943
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
M
Monika Giedrojć-Kępa
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2016
Warszawa
Data dodania: 14-11-2016

Pani Kasia jest nie dość, że wspaniałą, profesjonalną tancerką, to dodatkowo przemiłą i piękną dziewczyną. Pokaz odbył się na imprezie z okazji 50-tych urodzin mojego męża, goście zachwyceni, mój mąż jeszcze bardziej!!! Polecam serdecznie!!!!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Warszawa
Data dodania: 26-09-2016

Pani Kasia-Varda tańczyła na wieczorze panieńskim mojej siostry. To była świetna niespodzianka! Oprócz pokazu nauczyłyśmy się podstawowych kroków tańca brzucha i krótkiego układu, który później wykorzystałyśmy w klubie:) Super kontakt i współpraca.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2016
Warszawa
Data dodania: 24-09-2016

Bardzo dziękujemy pani Kasi za występ na naszym weselu! Na koniec występu goście mieli krótką lekcję tańca i wszyscy się dobrze bawili! Polecam!

D
Daniel Skowron
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-01-2016
Data dodania: 27-01-2016

Piękne i profesjonalne tancerki, znające się na tym co robią, wzorowy kontakt i współpraca. Jeżeli komuś podoba się taniec brzucha i chciałby zobaczyć tę sztukę na żywo to bez wahania polecam! Organizowałem przyjęcie na 270 osób i każdy z zaproszonych był zadowolony :)
Polecam!

liczba odwiedzin: 3791

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie