Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music id:29534

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
509-324...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów każdego wesela jest z pewnością taniec w chmurach. Niski i ciężki dym otaczający Młodą Parę w trakcie pierwszego tańca na weselnym przyjęciu robi niesamowite wrażenie na wszystkich gościach. Taniec w chmurach tworzy niezwykłą, magiczną atmosferę na każdym weselu, a po latach na zdjęciach i filmach video prezentuje się równie pięknie i wzruszająco. W swojej ofercie posiadam profesjonalne wytwornice dymu, idealne do pierwszego tańca. Jako DJ na wesele zapewniam kompleksową obsługę tej niezwyklej atrakcji.

Chcecie, aby Wasz pierwszy taniec na weselnym przyjęciu był wyjątkowy i przez długie lata wzbudzał pełne wzruszeń wspomnienia? Taniec w chmurach pozwala Młodej Parze poczuć się jak w bajce i stanowić będzie pierwszy, wspólny krok do dalszego, bajkowego życia!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Ciężki dym Ostrów Wielkopolski

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music id:29534
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
s
sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Pałac Wąsowo
Data dodania: 01-09-2017
Witamy Serdecznie !!!:):):)
Mieliśmy okazję skorzystać z usług Pana Tomasza i jego żony Magdaleny na naszym przyjęciu weselnym, które odbyło się w ,,Pałacu Wąsowo'' w lipcu tego roku. Pana Tomasza nie było fizycznie na miejscu, jednak mieliśmy z nim wspaniały, ciągły kontakt telefoniczny -PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU!!!!
Miejsce Pana Tomasza zastąpiła żona Magdalena, która pełniła na weselu rolę operatora sprzętu, jak i również animatorki dla dzieci i dorosłych:)
Polecamy Madzię z całego serca przyszłym parom młodym-MAŁY CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU!!!!!:), kobieta żywioł, potrafiąca rozbawić i zabawić gości w każdym wieku-ANIMACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!!!. Przesympatyczna, miła, wiecznie uśmiechnięta osóbka, która widać, że kocha to co robi:):):)
Madziu i Tomku gorąco pozdrawiamy, na pewno jak nadarzy się okazja skorzystamy z waszych usług ponownie:):):)
Ps. Pamiętamy również o pierogach;););):)
Sylwia i Janusz F.......:)
Tomasz Koczorowski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:TK Music
Imię i nazwisko:Tomasz Koczorowski
Adres:Ostrów Wielkopolskiul. Laskowskiego
woj. wielkopolskie
509-324...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-07-2017, liczba odwiedzin: 1230
Telefon
509-324...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie