Zobacz zdjęcia (5)
Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 1
Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 2 Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 3 Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 4 Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music id:29534

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię

O nas

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów każdego wesela jest z pewnością taniec w chmurach. Niski i ciężki dym otaczający Młodą Parę w trakcie pierwszego tańca na weselnym przyjęciu robi niesamowite wrażenie na wszystkich gościach. Taniec w chmurach tworzy niezwykłą, magiczną atmosferę na każdym weselu, a po latach na zdjęciach i filmach video prezentuje się równie pięknie i wzruszająco. W swojej ofercie posiadam profesjonalne wytwornice dymu, idealne do pierwszego tańca. Jako DJ na wesele zapewniam kompleksową obsługę tej niezwyklej atrakcji.

Chcecie, aby Wasz pierwszy taniec na weselnym przyjęciu był wyjątkowy i przez długie lata wzbudzał pełne wzruszeń wspomnienia? Taniec w chmurach pozwala Młodej Parze poczuć się jak w bajce i stanowić będzie pierwszy, wspólny krok do dalszego, bajkowego życia!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (2)

Taniec w Chmurach,ciężki dym,dekoracja światłem DJ&Wodzirej; TK Music id:29534
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Miłosław
Data dodania: 21-08-2019

Witam serdecznie! Miałam przyjemność korzystać z usług Pana Tomasza oraz jego żony 17.08.2019 roku w sali Darz Bór Zameczek w Miłosławiu. Zacznę od kontaktu z Panem Tomaszem: sprawny, szybko odpowiadał na moje wiadomości, maile bądź telefony. Sam dzwonił, aby zapytać o wszystkie najważniejsze informacje przed naszym najważniejszym dniem. Za to duży plus!
Wybraliśmy usługę ciężkiego dymu, która miała wzbogacić nasz pierwszy taniec. Sprzętem zajmowała się żona Pana Tomasza, przemiła kobieta z wielką energią i dobrocią w sobie! Przywitała nas uśmiechem, dodała otuchy i spisała się na medal. Byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni dymem, który faktycznie okazał się ciężki i wyglądał jak prawdziwy taniec w chmurach. Często zdarza się, że dym nie daje takiego efektu i jest go za mało. Tutaj wystarczyło go na cały pierwszy taniec i nawet na dłużej! Serdecznie Państwu dziękujemy za wszystko a ja polecam z całego serca!!!

s
sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Pałac Wąsowo
Data dodania: 01-09-2017

Witamy Serdecznie !!!:):):)
Mieliśmy okazję skorzystać z usług Pana Tomasza i jego żony Magdaleny na naszym przyjęciu weselnym, które odbyło się w ,,Pałacu Wąsowo'' w lipcu tego roku. Pana Tomasza nie było fizycznie na miejscu, jednak mieliśmy z nim wspaniały, ciągły kontakt telefoniczny -PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU!!!!
Miejsce Pana Tomasza zastąpiła żona Magdalena, która pełniła na weselu rolę operatora sprzętu, jak i również animatorki dla dzieci i dorosłych:)
Polecamy Madzię z całego serca przyszłym parom młodym-MAŁY CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU!!!!!:), kobieta żywioł, potrafiąca rozbawić i zabawić gości w każdym wieku-ANIMACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!!!. Przesympatyczna, miła, wiecznie uśmiechnięta osóbka, która widać, że kocha to co robi:):):)
Madziu i Tomku gorąco pozdrawiamy, na pewno jak nadarzy się okazja skorzystamy z waszych usług ponownie:):):)
Ps. Pamiętamy również o pierogach;););):)
Sylwia i Janusz F.......:)

Kontakt

Adres: Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3094

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie