Zobacz zdjęcia (4)
Taniec w chmurach, wytwornice iskier, pionowego dymu, pistolet co2, Katowice - zdjęcie 1
Taniec w chmurach, wytwornice iskier, pionowego dymu, pistolet co2, Katowice - zdjęcie 2 Taniec w chmurach, wytwornice iskier, pionowego dymu, pistolet co2, Katowice - zdjęcie 3 Taniec w chmurach, wytwornice iskier, pionowego dymu, pistolet co2, Katowice - zdjęcie 4
1 / 4

Taniec w chmurach, wytwornice iskier, pionowego dymu, pistolet co2 id:44183

Katowice, śląskie

O nas

Posiadamy profesjonalny sprzęt do oprawy wesel, eventów, bankietów, uroczystości okolicznościowych itp.

Proponujemy:

-> Wytwornica dymu ciężkiego co2, dająca zdecydowanie lepszy efekt niż wytwornice na suchy lód. Duża moc pozwala na stworzenie niesamowitego efektu nawet na bardzo dużej powietrzni, który utrzymuje się do kilku minut.

-> Wytwornice iskier, jako jedni z nielicznych posiadamy wytwornice z możliwością użytkowania wewnątrz lokalu bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia w przeciwieństwie do standardowych nabojów z iskrami które nie mogą być stosowane we wszystkich lokalach. Idealne na każdą okazje.

-> Wytwornice dymu pionowego, podświetlane diodami led dają efekt wyrzutni ognia. Mogą być stosowane wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz.

-> Pistolet co2, idealny na każdego rodzaju imprezy plenerowe oraz zamknięte. Pistolet wyrzuca gaz co2, tworząc zaskakujący efekt mroźnej chmury.

Zapraszamy do współpracy, z przyjemnością zapewnimy niezapomniane wrażenia.

Wystawiamy fakture

liczba odwiedzin: 939

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie