Ciężki DYM, napis LED MIŁOŚĆ&LOVE;, oświetlenie LED sali - TANIO!

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Drogie Pary Młode,

pragniecie uzyskać wyjątkowy nastrój podczas swojej uroczystości? Dobrze trafiliście! Reprezentujemy firmę "Pod Latarnią", która profesjonalnie zajmuje się dekoracją światłem. Cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Pokolorujemy każde wydarzenie!

W swojej ofercie posiadamy ciężki dym, który uatrakcyjni pierwszy taniec - tzw. taniec w chmurach, oświetlenie LED sali weselnej, napisy LED. Oferta składa się z 3 pakietów:

I PAKIET
OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE
Pakiet składający się z podświetlenia ścian w sali jadalnej i sali tanecznej, wraz z korytarzem, stołem Państwa Młodych i stołem kawowym (pełna gama kolorów).

II PAKIET
OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE Z PARKIETEM
Pakiet składający się z podświetlenia ścian w sali jadalnej i sali tanecznej, wraz z korytarzem, stołem Państwa Młodych i stołem kawowym (pełna gama kolorów. W tym pakiecie jest również oświetlenie parkietu. Konfiguracja światłem typu głowy ruchome, pary, lasery, statywy, rampy w uzgodnieniu z Parą Młodą.

III PAKIET VIP
Pakiet składający się z podświetlenia ścian w sali jadalnej i sali tanecznej, wraz z korytarzem, stołem Państwa Młodych i stołem kawowym (pełna gama kolorów). W tym pakiecie jest również oświetlenie parkietu. Konfiguracja światłem typu głowy ruchome, pary, lasery, statywy, rampy w uzgodnieniu z Parą Młodą. Do pakietu dokładamy „Taniec w chmurach”, a także napis LOVE, MIŁOŚĆ

Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2019 rok!

Zapraszamy do współpracy!

liczba odwiedzin: 1739

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie