Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵, Gdańsk - zdjęcie 1
The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵, Gdańsk - zdjęcie 2 The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵, Gdańsk - zdjęcie 3 The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵, Gdańsk - zdjęcie 4 The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵 id:39499

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

The Dream Team - najlepsza oprawa Twojego wesela! 👰🤵

Oferujemy obsługę w wykonaniu DJa i konferansjera (również w języku angielskim). Zapewniamy kompletne zaplecze techniczne (nagłośnienie / oświetlenie) oraz profesjonalną obsługę najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Specjalizujemy się w weselach takich jak wskazuje nazwa portalu - Z Klasą. Żadnych wulgarnych zabaw, wyciągania gości na siłę od stołów czy nachalnej "wodzirejki". Unikamy muzyki disco polo i nie gramy utworów obraźliwych i niepasujących do idealnego wesela.

Na życzenie możemy również zapewnić dodatkowe atrakcje jak występy muzyków, fotobudkę, pokaz fajerwerków lub fontanny iskrowe podczas pierwszego tańca (posiadamy stosowne uprawnienia).

"16 porad, które uchronią Twoje wesele przed katastrofą" - opracowaliśmy 20-stronicowy eBook, który udostępniamy za darmo! 😊

Nasza ekipa:

Maciej Kowalski
Najbardziej utytułowany DJ w Polsce Północnej. Wielokrotny Mistrz Polski DJ’ów. Ponad 17 lat na scenie i tysiące zagranych imprez. Wieloletni rezydent najlepszych trójmiejskich klubów. Od 10 lat jego firma obsługuje różne imprezy i eventy na terenie Trójmiasta i całej Polski pod kątem nagłośnienia, oświetlenia, oprawy efektowej i muzycznej. Jak sam o sobie często mówi – jest DJ’em klubowym grającym wesela – dlatego bardzo starannie dobiera muzykę i dba o pełny parkiet.

Michał Zacharek
Zawodowy aktor i konferansjer. Na swoim koncie ma wiele ról i wcieleń. Występował m.in. na deskach Teatru im J. Słowackiego w Krakowie, Teatru Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatru Muzycznego w Gdyni. W spektaklu „O miłości…” gra rolę Złotoustego i takim też jest konferansjerem. Zawsze przygotowany do pracy. Doświadczenie zdobyte na teatralnych deskach sprawia, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, poprowadzi zarówno oficjalną galę jak i szalone przyjęcie weselne.

Adam Zawicki
Zawodowy aktor, dj, konferansjer. Przez 7 lat występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Od wielu lat realizuje rozmaite imprezy i eventy. Cechuje go wysoka kultura, elegancja, radiowy głos i doskonały kontakt z publicznością podczas oprawy słownej imprez. Jako DJ jest bardzo elastyczny, ale nie gra „byle czego”. Jako koordynator zapewni Państwu na imprezie „świety spokój”, profesjonalizm, dbałość o pozornie nieistotne detale, jak również gwarancję jakości, gotowość do reagowania w każdej sytuacji i kreatywność.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1179