Zobacz zdjęcia (35)
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 1
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 2 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 3 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 4 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 5
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 35

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! id:20789

od 3000 do 5000 zł / wesele
Gdańsk, pomorskie
(35)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-900...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Potrzebujesz osoby, która zadba, aby z parkietu nie wiało nudą ? Żaden problem, wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna aktywność przy obsłudze wesel, imprez okolicznościowych oraz eventów jest tego gwarancją. Największe hity ubiegłych dekad plus obecne przeboje tworzą wybuchową mieszankę, która łączy pokolenia i sprawia, że nogi same rwą się do tańca!

Oferuję swoje usługi w wielu wydarzeniach wymagających oprawy muzycznej, specjalizuję się m.in. w takich jak:

- wesela i poprawiny,
- imprezy firmowe, integracyjne, wszelkiego rodzaju eventy i prezentacje,
- urodziny, imieniny, jubileusze, spotkania klasowe,
- studniówki i bale gimnazjalne,
- imprezy tematyczne,
- festyny,
- dyskoteki,

Niezależnie od tego jakiego rodzaju imprezę mam poprowadzić, zawsze jestem przygotowany w 100%. Jestem w stanie zadbać o doskonałe wrażenia audiowizualne w każdych warunkach. Zapewniam profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie bazujące na najnowszych rozwiązaniach LED (podstawowa dekoracja sali światłem - GRATIS). W cenie zawiera się również dojazd (w ramach rozsądku) oraz kompletne prowadzenie uroczystości wg ustalonego scenariusza (powitanie gości, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny oraz wszystkie dodatkowe elementy). Jestem elastyczny, otwarty na propozycje i sugestie z Państwa strony, każda uroczystość jest inna, nie mam sztywnego cennika. Staram się dopasować moją ofertę zarówno do wymagań jak i możliwości Pary Młodej.

W rozwoju pomogła mi długotrwała współpraca z wieloma agencjami artystycznymi, hotelami i dyskotekami, przemawia za mną obecność na „trójmiejskiej scenie” już od 25 lat. Przez cały ten czas szlifowałem rzemiosło, podnosiłem swoje umiejętności, a dzisiaj z dużą dozą pewności siebie i (co ważne!) satysfakcją wykorzystuję zdobyte doświadczenia w trakcie każdego występu. Należę do ogólnopolskiego stowarzyszenia dj-ów, którego jestem aktywnym członkiem, posiadam aktualną legitymację, ogromny zbiór legalnej muzyki oraz wszelkie certyfikaty dotyczące utworów z licencją na publiczne odtwarzanie). Nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie, nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jest całe mnóstwo świetnych piosenek, a jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

W ofercie, jako opcję dodatkową posiadam również osprzęt potrzebny do nagłośnienia ślubu w plenerze, rozbudowaną dekorację sali światłem (nawet 20 punktów, w zależności od możliwości na sali), sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz karaoke. Współpracuję również z wieloma profesjonalistami z branży i mogę zapewnić (w zależności od wolnych terminów) drugiego dj-a, samodzielnego wodzireja, ciężki dym, iskry, animatorkę, klauna, magika, barmanów z własnym barem, zespół kaszubski oraz instrumentalistów (do wyboru saksofon, elektryczne skrzypce, trąbka, akordeon), fotobudkę i retrolustro.

Moja działalność to nie tylko województwo Pomorskie, obejmuję zasięgiem cały kraj oraz imprezy międzynarodowe.

W chwili obecnej mogę śmiało powiedzieć, że jestem dla Państwa najlepszym wyborem, aby poprowadzić planowaną imprezę.

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! - film 1 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta G3M Paweł Karasiński

Oferta ogólna

od 3000 do 5000zł/ wesele
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa jest nielimitowana... Oczywiście w rozsądnych granicach :D Najczęściej spotykany format wesela to 10-11 godzin, jeżeli goście mają temperament, siłę i ochotę to chętnie zostanę dłużej. Czas spędzony z taką publicznością to przyjemność.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W ramach oferty podstawowej zawierają się następujące elementy:
- profesjonalne nagłośnienie,
- profesjonalne oświetlenie bazujące na najnowszych rozwiązaniach LED,
dekoracja sali światłem (do 5 punktów, w zależności od możliwości na sali) - GRATIS!
- dojazd (w ramach rozsądku),
- kompletne prowadzenie uroczystości wg ustalonego scenariusza: powitanie gości, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny oraz wszystkie dodatkowe elementy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jako opcje dodatkowe posiadam osprzęt potrzebny do nagłośnienia ślubu w plenerze, rozbudowaną dekorację sali światłem, sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz karaoke.
Współpracuję również z wieloma profesjonalistami z branży i mogę zapewnić (w zależności od wolnych terminów) drugiego dj-a,samodzielnego wodzireja,ciężki dym,iskry, animatorkę, klauna, magika, barmanów z własnym barem, zespół kaszubski oraz instrumentalistów (do wyboru saksofon, elektryczne skrzypce, trąbka, akordeon), fotobudkę i retrolustro.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej, praca z mikrofonem to nieodzowny element prowadzenia wesela. Wchodzę w interakcje z gośćmi, zapowiadam wszystkie zaplanowane elementy oraz prowadzę oczepiny i konkursy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oczywiście. Jestem samowystarczalny, posiadam własne stanowisko, rampę, statywy i całe potrzebne okablowanie. W zależności od sali dobieram elementy, które zostaną użyte. Oświetlenie w całości oparte o najnowsze rozwiązania LED, głowy ruchome, led pary, led bary. Posiadam również maszynę do dymu, dzięki któremu światło jest wspaniale wyeksponowane i stanowi niesamowite urozmaicenie tła na zdjęciach i filmach.

Oferuję również rozbudowaną dekorację sali światłem, nawet 20 punktów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem dj-em już 25 lat. Pierwsze 15 lat to współpraca z kilkoma agencjami artystycznymi i obsługa eventów, imprez firmowych oraz wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych. Podróż po wielu miejscach na mapie klubowego Trójmiasta, w niektórych jako gość, a w kilku jako oficjalny rezydent. Przygodę z branżą weselną zacząłem 10 lat temu. Obecnie prowadzę po kilkadziesiąt uroczystości w każdym sezonie.

Jaki repertuar proponujemy?

Zapewniam bogatą dyskografię, należę do ogólnopolskiego stowarzyszenia dj-ów, którego jestem aktywnym członkiem, posiadam aktualną legitymację, ogromny zbiór legalnej muzyki oraz wszelkie certyfikaty dotyczące utworów z licencją na publiczne odtwarzanie. Nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie. Nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jest całe mnóstwo świetnych piosenek, a jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Bardzo często dostaję listę piosenek, czasem zawiera tylko kilka pozycji, czasem kilkadziesiąt. Nie mam z tym problemu, pomaga mi to poznać preferencje par Młodych i dostosować mój materiał do ich gustów. Ważne jest dla mnie, aby czuli się swobodnie i komfortowo.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, mogą. Jeżeli tylko dysponuję sugerowanym materiałem, staram się spełniać prośby jak najszybciej.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie G3M Paweł Karasiński (35)

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! id:20789
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 35 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Gdynia
Data dodania: 14-11-2022

Paweł fantastycznie poprowadził nasze wesele. Sami nie wiedzieliśmy jak ma przebiegać wesele a wpasował się w gusta nasze i gości, zarówno tych starszych jak i młodszych. Musieliśmy przedłużać wynajem sali co najlepiej swiadczy o jakości zabawy. Przeprowadził orginalne, nieoczywiste zabawy. Polecamy w stu procentach.

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 08-11-2022

Współpraca z Dj Crucianem była od samego początku bardzo dobra! Dj Cruciana znaleźliśmy na portalu ślubnym. Nie znaliśmy nikogo, kto by korzystał z usług Pawła. Kierując się opinią innych klientów, spotkaliśmy się z dj i już na pierwszym spotkaniu podpisaliśmy wstępna umowę. Pomimo lekkich obaw, nie możemy napisać ani powiedzieć żadnego złego słowa. Wszystko na wysokim poziomie w noc wesela, jak i na poprawinach. Pomoc dj zarówno przed weselem (pomógł nam załatwić na ostatnią chwilę ciężki dym, a to było nie lada wyzwanie) jak i w trakcie (przypominał o wszystkich ważnych momentach, które uciekają z głowy). Goście i my byliśmy zachwyceni i z czystym sercem polecam dj Cruciana na każdą imprezę. Bawiliśmy się wspaniale do rana !

Dj Crucian
04-01-2023

Dziękuję za te słowa, niezmiennie dokładam wszelkich starań, aby "ten" dzień był niezapomniany, a wszelkie pożary zduszone w zarodku! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Gdańsk
Data dodania: 02-11-2022

Polecam z całego serca! Paweł jest osobą, która zrobiła na nas ogromne wrażenie już podczas pierwszego spotkania. Jego wiedza oraz doświadczenie zwaliły nas z nóg. Nie zastanawiając się długo wybraliśmy go na DJ na nasze wesele, które odbyło się 16.09.2022 w Gdańsku. Uroczystość była fenomenalna, Paweł świetnie na bieżąco dobierał utwory jak i zabawy dla gości. Wraz z mężem byliśmy pod ogromnym wrażeniem, że nie musimy być cały czas na parkiecie, żeby ludzie na nim szaleli. Nasi bliscy, którzy byli na naszej uroczystości i świetnie się bawili zdecydowali się na wybór naszego DJ na własne wesele w 2024. Pawle serdecznie Ci dziękujemy za tak wspaniałą imprezę i do zobaczenia 😊
Pozdrawiamy,
Joanna i Paweł

Dj Crucian
09-11-2022

Pięknie napisane... 😃 Nic dodać, nic ująć, goście nie schodzili z parkietu, a Wy mieliście trochę czasu żeby z każdym porozmawiać. Dziękuję za opinię i potwierdzam, widzimy się ponownie w 2024! Do zobaczenia!

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Gdańsk
Data dodania: 02-11-2022

Człowiek godny polecenia, profesjonalna obsługa bardzo dobry kontakt, aktywnie reaguję na to co się dzieje na parkiecie. Super zabawa śmiało polecam!

Dj Crucian
02-11-2022

Każda opinia motywuje do działania! Dziękuję!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 01-11-2022

Polecam z całego serca!
Wie co robić, doradza ale nie narzuca swojej wizji uroczystości.
Bloki muzyczne spojne i gwarantujące dobra zabawę do białego rana ;)

Dj Crucian
09-11-2022

Dokładnie tak było :) Dziękuję za opinię życzę Wam Wszystkiego co najlepsze!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Sopot
Data dodania: 23-10-2022

Paweł wspaniale poprowadził nasze wesele, które miało miejsce 10.09.2022 w Sopocie.
Mieliśmy pewne wymagania co do muzyki oraz rodzaju zabaw, a Paweł podszedł do tego w sposób profesjonalny i służył pomocą.

Polecamy.
Karolina i Paweł

Dj Crucian
25-10-2022

Dziękuję za opinię i za zaufanie, sytuacja była w pełni opanowana i pod kontrolą 😃 Wszystkiego Dobrego!!!

M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 08-10-2022

Super DJ, brał pod uwagę nasze pomysły i świetnie rozkręcił imprezę. Polecam!

Dj Crucian
02-11-2022

Współpraca na medal! Każdy dołożył swoją cegiełkę i było wesele jak malowane :D

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Nowy Dwór Wejherowski
Data dodania: 06-10-2022

Jednym słowem - pełen profesjonalizm! Już od pierwszej rozmowy wiedziałam, że wesele będzie poprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ciągły kontakt z panem Pawłem przed jak i na weselu tylko coraz bardziej upewniał nas, że wszystko przebiegnie idealnie 😊 muzyka dobrana pod nasze gusta, zabawy i konkursy idealne, goście wybawieni. Dziękujemy przepięknie i polecamy z całego serca! ❤️

Dj Crucian
09-11-2022

Cieszę się niezmiernie, że mogłem być razem z Wami w tym najpiękniejszym dla Was dniu! Dziękuję za opinię, pozdrawiam gorąco!!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt G3M Paweł Karasiński

Nazwa firmy: G3M Paweł Karasiński
NIP: 5851333514
Imię i nazwisko: Paweł Karasiński
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
504-900...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4075
Zadzwoń
504-900...
Napisz

Popularne miasta w okolicy