Zobacz zdjęcia (35)
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 1
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 2 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 3 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 4 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 5
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 35

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! id:20789

od 2500 do 4000 zł / wesele
Gdańsk, pomorskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-900...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Potrzebujesz osoby, która zadba, aby z parkietu nie wiało nudą ? Żaden problem, wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna aktywność przy obsłudze wesel, imprez okolicznościowych oraz eventów jest tego gwarancją. Największe hity ubiegłych dekad plus obecne przeboje tworzą wybuchową mieszankę, która łączy pokolenia i sprawia, że nogi same rwą się do tańca!

Oferuję swoje usługi w wielu wydarzeniach wymagających oprawy muzycznej, specjalizuję się m.in. w takich jak:

- wesela i poprawiny,
- imprezy firmowe, integracyjne, wszelkiego rodzaju eventy i prezentacje,
- urodziny, imieniny, jubileusze, spotkania klasowe,
- studniówki i bale gimnazjalne,
- imprezy tematyczne,
- festyny,
- dyskoteki,

Niezależnie od tego jakiego rodzaju imprezę mam poprowadzić, zawsze jestem przygotowany w 100%. Jestem w stanie zadbać o doskonałe wrażenia audiowizualne w każdych warunkach. Zapewniam profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie bazujące na najnowszych rozwiązaniach LED (podstawowa dekoracja sali światłem - GRATIS). W cenie zawiera się również dojazd (w ramach rozsądku) oraz kompletne prowadzenie uroczystości wg ustalonego scenariusza (powitanie gości, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny oraz wszystkie dodatkowe elementy). Jestem elastyczny, otwarty na propozycje i sugestie z Państwa strony, każda uroczystość jest inna, nie mam sztywnego cennika. Staram się dopasować moją ofertę zarówno do wymagań jak i możliwości Pary Młodej.

W rozwoju pomogła mi długotrwała współpraca z wieloma agencjami artystycznymi, hotelami i dyskotekami, przemawia za mną obecność na „trójmiejskiej scenie” już od 25 lat. Przez cały ten czas szlifowałem rzemiosło, podnosiłem swoje umiejętności, a dzisiaj z dużą dozą pewności siebie i (co ważne!) satysfakcją wykorzystuję zdobyte doświadczenia w trakcie każdego występu. Należę do ogólnopolskiego stowarzyszenia dj-ów, którego jestem aktywnym członkiem, posiadam aktualną legitymację, ogromny zbiór legalnej muzyki oraz wszelkie certyfikaty dotyczące utworów z licencją na publiczne odtwarzanie). Nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie, nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jest całe mnóstwo świetnych piosenek, a jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

W ofercie, jako opcję dodatkową posiadam również osprzęt potrzebny do nagłośnienia ślubu w plenerze, rozbudowaną dekorację sali światłem (nawet 20 punktów, w zależności od możliwości na sali), sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz karaoke. Współpracuję również z wieloma profesjonalistami z branży i mogę zapewnić (w zależności od wolnych terminów) drugiego dj-a, samodzielnego wodzireja, ciężki dym, iskry, animatorkę, klauna, magika, barmanów z własnym barem, zespół kaszubski oraz instrumentalistów (do wyboru saksofon, elektryczne skrzypce, trąbka, akordeon), fotobudkę i retrolustro.

Moja działalność to nie tylko województwo Pomorskie, obejmuję zasięgiem cały kraj oraz imprezy międzynarodowe.

W chwili obecnej mogę śmiało powiedzieć, że jestem dla Państwa najlepszym wyborem, aby poprowadzić planowaną imprezę.

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! - film 1 DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ Crucian

Oferta ogólna

od 2500 do 4000zł/ wesele
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa jest nielimitowana... Oczywiście w rozsądnych granicach :D Najczęściej spotykany format wesela to 10-12 godzin, jeżeli goście mają temperament, siłę i ochotę to chętnie zostanę dłużej. Czas spędzony z taką publicznością to przyjemność.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W ramach oferty podstawowej zawierają się następujące elementy:
- profesjonalne nagłośnienie,
- profesjonalne oświetlenie bazujące na najnowszych rozwiązaniach LED,
dekoracja sali światłem (do 5 punktów, w zależności od możliwości na sali) - GRATIS!
- dojazd (w ramach rozsądku),
- kompletne prowadzenie uroczystości wg ustalonego scenariusza: powitanie gości, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny oraz wszystkie dodatkowe elementy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jako opcje dodatkowe posiadam osprzęt potrzebny do nagłośnienia ślubu w plenerze, rozbudowaną dekorację sali światłem, sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz karaoke.
Współpracuję również z wieloma profesjonalistami z branży i mogę zapewnić (w zależności od wolnych terminów) drugiego dj-a,samodzielnego wodzireja,ciężki dym,iskry, animatorkę, klauna, magika, barmanów z własnym barem, zespół kaszubski oraz instrumentalistów (do wyboru saksofon, elektryczne skrzypce, trąbka, akordeon), fotobudkę i retrolustro.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej, praca z mikrofonem to nieodzowny element prowadzenia wesela. Wchodzę w interakcje z gośćmi, zapowiadam wszystkie zaplanowane elementy oraz prowadzę oczepiny i konkursy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oczywiście. Jestem samowystarczalny, posiadam własne stanowisko, rampę, statywy i całe potrzebne okablowanie. W zależności od sali dobieram elementy, które zostaną użyte. Oświetlenie w całości oparte o najnowsze rozwiązania LED, głowy ruchome, led pary, led bary. Posiadam również maszynę do dymu, dzięki któremu światło jest wspaniale wyeksponowane i stanowi niesamowite urozmaicenie tła na zdjęciach i filmach.

Oferuję również rozbudowaną dekorację sali światłem, nawet 20 punktów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem dj-em już 25 lat. Pierwsze 15 lat to współpraca z kilkoma agencjami artystycznymi i obsługa eventów, imprez firmowych oraz wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych. Podróż po wielu miejscach na mapie klubowego Trójmiasta, w niektórych jako gość, a w kilku jako oficjalny rezydent. Przygodę z branżą weselną zacząłem 10 lat temu. Obecnie prowadzę po kilkadziesiąt uroczystości w każdym sezonie.

Jaki repertuar proponujemy?

Zapewniam bogatą dyskografię, należę do ogólnopolskiego stowarzyszenia dj-ów, którego jestem aktywnym członkiem, posiadam aktualną legitymację, ogromny zbiór legalnej muzyki oraz wszelkie certyfikaty dotyczące utworów z licencją na publiczne odtwarzanie. Nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie. Nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jest całe mnóstwo świetnych piosenek, a jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Bardzo często dostaję listę piosenek, czasem zawiera tylko kilka pozycji, czasem kilkadziesiąt. Nie mam z tym problemu, pomaga mi to poznać preferencje par Młodych i dostosować mój materiał do ich gustów. Ważne jest dla mnie, aby czuli się swobodnie i komfortowo.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, mogą. Jeżeli tylko dysponuję sugerowanym materiałem, staram się spełniać prośby jak najszybciej.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Crucian (17)

Dodaj opinię
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! id:20789
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Sopot
Data dodania: 15-01-2022

Paweł poprowadził nasze październikowe wesele i był to najlepszy wybór! Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą, więc bez wahania nawiązaliśmy z Nim współpracę. Wysoka kultura osobista, ciągły kontakt z obsługą restauracji, fotografem i przede wszystkim - z nami, podczas wesela. Mimo, że nasze przyjęcie nie było duże, parkiet ciągle był pełny - mało nie zarwaliśmy podłogi :)) Doskonale dobrana muzyka, ciekawe konkursy. Paweł reagował na potrzeby muzyczne otoczenia, podpowiadał nam również jak można imprezę urozmaicić i czuwał nam planem wesela, będąc przy tym bardzo elastycznym. Serdecznie dziękujemy i polecamy Pawła! Jego wybór na wesele to strzał w 10! :)

Dj Crucian
07-02-2022

Cieszę się, że wszystko zrealizowaliśmy dokładnie tak jak to było zaplanowane! Dziękuję i pozdrawiam! :D

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Rumia
Data dodania: 17-10-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni że zdecydowaliśmy się na Dj'a Cruciana. Jego świetnie dobrana muzyka, styl prowadzenia imprezy i ciągłe czuwanie nad zabawą sprawiły że gdybyśmy mieli organizować swoje wesele po raz drugi z pewnością powtórzylibyśmy ten wybór!
Muzyka: na podstawie kilkunastu piosenek od nas żeby poznać jakie gatunki lubimy dobrał utwory w idealny sposób, kawałki których nie znaliśmy a i tak nam się podobały razem z obowiązkowymi klasykami z przestrzeni ostatnich 40 lat które wszyscy znają więc wszyscy potrafią się do nich dobrze bawić.
Zabawy: kilka zabaw podrzuciliśmy sami, kilka było dla nas niespodzianką. Wszystkie zabawy zostały przeprowadzone w perfekcyjny sposób, a w szczególności "wycieczka do zoo" :D
Podczas wesela: Dj Crucian zgrał się idealnie z fotografem i kamerzystą, w trakcie wesela w odpowiednich momentach podchodził do pary młodej (nas) z pytaniami i sugestiami co teraz, która zabawa, który element programu tak że czuliśmy się bezpiecznie że ciągle trzymał rękę na pulsie.
Gościom podobało się do tego stopnia, że jeden z wujków przyznał, że nie cierpi wesel, ale nasze jest świetne, świetna muzyka i bawi się cudownie. Na weselu, na którym byliśmy po naszym własnym od razu zatęskniliśmy za Dj'em Crucianem co powinno być najlepszą oceną samą w sobie 😄 Dla lubiących potańczyć - dla każdego coś miłego, Dj crucian bez problemu wplótł muzykę pasującą do niejednego rodzaju tańca towarzyskiego!

Dj Crucian
19-10-2021

Dziękuję ślicznie za wspaniałą recenzję 🙂 Jestem wdzięczny... 🙂 Pozdrawiam gorąco!!!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gdańsk
Data dodania: 22-09-2021

To był strzał w dziesiątkę! Lepiej trafić nie mogliśmy. Świetny kontakt, organizacja przebiegu wesela na wysokim poziomie. Wszystko dokładnie wytłumaczone, a z racji tego że byliśmy razem z mężem zieloni w tym temacie- zaufaliśmy i zdaliśmy się na doświadczenie DJ Crucian'a. Wesele bomba. Wszyscy goście zachwyceni, z uśmiechem wspominają Nasze wesele! A my szczęśliwi, że udało się to tak zorganizować. Na weselu było dużo dzieci- ale dla Pana Pawła nie ma rzeczy niemożliwych! Znalazła się i część specjalnie dla nich. Dzieci zachwycone, chciały powtórki imprezy następnego dnia- chyba nie ma lepszej reklamy jak spełnienie oczekiwań tej jakże ważnej i wymagającej grupy gości :)
Wszelkie zmiany/sugestie były podczas wesela uzgadniane najpierw z Nami. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wesela. Nogi jeszcze długo po tym bolały, na szczęście nie tylko Nas 😂 Mam nadzieję, że ta opinia pomoże podjąć decyzję tym wachającym się i utwierdzi tych zdecydowanych. Wiemy jakie to trudne, sami też staliśmy przed tym wyborem. Jakby nie patrzeć to druga najważniejsza osoba na weselu poza młodymi - to od niego przecież zależy powodzenie wesela.
Uwierzcie naprawdę warto, nie zastanawiajcie się zbyt długo :)
Panie Pawle dziękujemy, Najlepszy z najlepszych! Może uda się jeszcze Nam kiedyś bawić na imprezie prowadzonej przez Pana.
Ewelina&Wojciech

Dj Crucian
19-10-2021

Takiej recenzji nie spodziewa się chyba nikt 😃 😃 😃 Nie wiem co powiedzieć...

J
Joanna Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Jastrzębia Góra
Data dodania: 20-09-2021

Polecamy serdecznie Dj Crucian, wspaniała organizacja niezorganizowanych ludzi. Goście i młodzi zadowoleni . Konkursy i zabawy taneczne w punkt. Doskonałe prowadzenie 2w1 dj i konferensjer. Cena warta usługi!!! :)

Dj Crucian
19-10-2021

Dziękuję! Wszystko tak jak to było zaplanowane, przy takiej ekipie nie mogło się nie udać :)

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Gdynia
Data dodania: 15-09-2021

Pociąg, kankan, tańce, wspaniale Dj Crucian poprowadził nasze wesele, konkretnie podchodzi do zadania i widać ze do każdej pary podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy mega zadowoleni i mocno polecamy ;D Szczęśliwa Para Młoda

Dj Crucian
20-09-2021

Dziękuję i do zobaczenia przy okazji następnych imprez!!!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Gdańsk
Data dodania: 12-08-2021

Bardzo polecamy Dj Cruciana :) Grał u nas na weselu . Wszyscy goście się super bawili . Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy . Pomaga w ułożeniu planu wesela. No nic dodać ,nic ująć- poprostu bardzo miły i profesjonalny Dj :) Baaardzo polecamy :)

Dj Crucian
12-08-2021

Dziękuję za wspaniałą opinię, po raz kolejny Młoda Para motywuje mnie do wznoszenia się na wyższy poziom :D Pozdrawiam i wszystkiego dobrego !!!

U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Morąg
Data dodania: 05-07-2021

DJ Crucian grał na naszym weselu - goście bawili się znakomicie, my zresztą też. Szybko reagował na to, co dzieje się na parkiecie i dostosowywał długość bloków tanecznych i tempo muzyki do tego, co działo się na parkiecie - a przy okazji bardzo pomagał nam organizacyjnie. Zdecydowanie polecamy!

Dj Crucian
05-07-2021

Cieszę się, że wszystko odbyło się zgodnie z planem. Dziękuję, pozdrawiam i polecam się na przyszłość przy przeróżnych okolicznościach :)

A
Armen Tarverdyan
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Jastrzębia Góra
Data dodania: 13-06-2021

Polecam jak najbardziej! Dj Crucian spisał się na medal. Wychodził z inicjatywą kiedy trzeba, robił wszystko zgodnie z ustaleniami i dobrał muzykę zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Podczas sesji indywidualnej zorganizował zabawę dla gości więc nie martwiliśmy się o to, że goście poczuli się zaniedbani. A także co nie mniej ważne, Paweł to super gość. Pozdrawiam!

Dj Crucian
14-06-2021

To była przyjemność jak i nowe doświadczenie! Ormiańskie rytmy zawładnęły parkietem, goście tańczyli jak zaczarowani... Było magicznie! Dziękuję i Wszystkiego Dobrego!

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Crucian

Nazwa firmy: DJ Crucian
Imię i nazwisko: Paweł Karasiński
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
504-900...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2900
Zadzwoń
504-900...
Napisz

Popularne miasta w okolicy