Taniec brzucha - show taneczne, pokazy tańca id:18776

550 zł / pokaz
Gdańsk, pomorskie
(9)
Dodaj opinię
795-490...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Pokaz tańca brzucha w wykonaniu MISS BELLYDANCE POLAND 2013, MISTRZYNI EUROPY WSCHODNIEJ 2016. Show pełne różnobarwnych strojów, pięknej muzyki i licznych rekwizytów, które urozmaici każdą imprezę i nada jej niepowtarzalny klimat.

Nailah to profesjonalna tancerka i licencjonowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją Belly Dance, ponadto laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów tanecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pokazach zarówno na dużych scenach jak i na imprezach prywatnych.

Pokaz tańca uświetni imprezę firmową, prywatną (urodziny, jubileusze, wesela), kulturalną, akcje promocyjne, festyny, Sylwester, Andrzejki, i inne.

Nailah prezentuje różne gatunki współczesnego tańca orientalnego, m.in. klasyczny taniec orientalny, fantazyjny taniec z woalem, żywiołowe drum solo, widowiskowy taniec ze skrzydłami Isis, radosny taniec do arabskiego popu i inne.

Istnieje możliwość poprowadzenia krótkiej lekcji tańca, która wspaniale integruje gości.

Kategoria:

Pokaz tańca na weselu Gdańsk

Oferta

Oferta nr 1
550 / pokaz
Przykładowa cena występu solo - 2 wyjścia po 5-8 minut w różnych kostiumach. Cena z dojazdem na terenie Trójmiasta.
Cena oraz harmonogram imprezy są ustalane indywidualnie w zależności od m.in. liczby wyjść, miejsca i czasu trwania pokazu, liczby tancerek oraz dodatkowych atrakcji (np. lekcja tańca dla gości).

Opinie (9)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Taniec brzucha - show taneczne, pokazy tańca id:18776
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
K
Krzysztof
5
 / 5
Data ślubu: 15-04-2018
Gdynia
Data dodania: 12-05-2018
Skorzystanie z usług Pani Agnieszki było świetnym pomysłem. Bardzo fajne, kolorowe widowisko. Widać talent i masę pracy włożoną w przygotowanie wszystkiego. Występ trochę rozruszał gości, dzięki temu impreza nabrała rozpędu. Gorąco polecam i mam nadzieję, że jeszcze zobaczę Panią Agnieszkę jako gość na weselu znajomych.
J
Joanna
5
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Gdańsk
Data dodania: 26-12-2017
Pokaz w roli głównej z Nailah był strzałem w dziesiątkę na naszej imprezie. Goście nie mogli oderwać od niej wzroku, jej taniec porwał wszystkich. To niezwykle profesjonalna tancerka, jej pokazy są rozmaite i z klasą. Gorąco polecam, dzięki niej wasza impreza na pewno na długo zostanie w pamięci!
O
Oliwia
5
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Gdańsk
Data dodania: 31-05-2017
Pokaz był rewelacyjny, nie moglysmy oderwać wzroku od Nailah :) podczas wspólnego tańca, układ był zrozumiale opisywany przez co łatwo było go opanować! Szacun za profesjonalizm i mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda się nam wspólnie potańczyć :)
A
Ania
5
 / 5
Data ślubu: 25-03-2017
Chmielno
Data dodania: 15-04-2017
Gorąco polecam.Występ Pani Agnieszki na naszym weselu bardzo się wszystkim spodobał.Goście byli zachwyceni.Pokaz tańca orientalnego bardzo ubarwił i urozmaicił nasze wesele i na zawsze pozostanie w naszej pamięci oraz w naszym albumie ślubnym.
M
Maryź
5
 / 5
Data ślubu: 31-12-2016
Gdańsk
Data dodania: 23-02-2017
Świetny pokaz. Egzotyczny i kolorowy. Gościom na weselu się bardzo podobało. Największym plusem jest profesjonalizm i indywidualne podejście. Mogliśmy wszystko wcześniej ustalić.
E
Ewa
5
 / 5
Data ślubu: 20-01-2017
Gdańsk
Data dodania: 02-02-2017
Jeżeli nie macie pomysłu na oryginalna niespodziankę na wesele to polecam indywidualne lekcje tańca brzucha u p. Agnieszki. Dzieki niej udało mi sie zrobic niesamowita niespodziankę Parze młodej- gorąco polecam
E
Edyta
5
 / 5
Data dodania: 18-08-2016
Super urozmaicenie każdej imprezy, Pani Agnieszka jest profesjonalistka w swoim fachu, pokaz tańca podobał się wszystkim gościom. Serdecznie polecam!
O
Ola
5
 / 5
Data ślubu: 14-03-2015
Data dodania: 12-02-2016
Z całego serca polecam, miła i profesjonalna osoba, bezproblemowy kontakt, a goście byli zachwyceni :) myślę że taki występ uświetni każdą imprezę, na naszym weselu był to strzał w dziesiątkę
Pokaż więcej opinii
Agnieszka Urbaniak
(9)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Nailah Taniec Orientalny
Imię i nazwisko:Agnieszka Urbaniak
Adres:Gdańsk
woj. pomorskie
795-490...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 30-01-2016, liczba odwiedzin: 2079
Telefon
795-490...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie