Taniec brzucha - show taneczne, pokazy tańca id:18776

Oferta
Dodaj do plannera

Nailah to profesjonalna tancerka i licencjonowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją Belly Dance, ponadto laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów tanecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pokazach zarówno na dużych scenach jak i na imprezach prywatnych.

Pokaz tańca brzucha to show pełne różnobarwnych strojów, pięknej muzyki i licznych rekwizytów, które urozmaici każdą imprezę i nada jej niepowtarzalny klimat.

Pokaz tańca uświetni imprezę firmową, prywatną (urodziny, jubileusze, wesela), okolicznościową (Sylwester, Andrzejki), kulturalną, akcje promocyjne, festyny i inne.

Nailah prezentuje różne gatunki współczesnego tańca orientalnego, m.in. klasyczny taniec orientalny, fantazyjny taniec z woalem, żywiołowe drum solo, widowiskowy taniec ze skrzydłami Isis, radosny taniec do arabskiego popu i inne.

Istnieje możliwość poprowadzenia krótkiej lekcji tańca, która wspaniale integruje gości. Specjalna propozycja dotyczy wieczorów panieńskich - podczas warsztatu Panie uczą się podstawowych ruchów. To oryginalny sposób spędzenia wieczoru panieńskiego, ale również na szaloną osiemnastkę w kobiecym gronie lub spotkanie grupy przyjaciółek. Uczestniki wieczoru uczą się podstawowych ruchów i krótkiej choreografii, żeby potem sprawdzić je w praktyce na klubowych deskach!

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / pokaz

Przykładowa cena występu solo - 3 wyjścia po 5-8 minut w różnych kostiumach. Cena oraz harmonogram imprezy są ustalane indywidualnie w zależności od m.in. liczby wyjść, miejsca i czasu trwania pokazu, liczby tancerek oraz dodatkowych atrakcji (np. lekcja tańca dla gości).
Cena nie zawiera kosztów dojazdu.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Taniec brzucha - show taneczne, pokazy tańca id:18776
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Edyta Dodano: 18-08-2016
(5)
Super urozmaicenie każdej imprezy, Pani Agnieszka jest profesjonalistka w swoim fachu, pokaz tańca podobał się wszystkim gościom. Serdecznie polecam!
Autor: Ola Dodano: 12-02-2016
Data imprezy: 14-03-2015
(5)
Z całego serca polecam, miła i profesjonalna osoba, bezproblemowy kontakt, a goście byli zachwyceni :) myślę że taki występ uświetni każdą imprezę, na naszym weselu był to strzał w dziesiątkę
Autor: Michał Dodano: 05-02-2016
Data imprezy: 24-12-2015
(5)
Gorąco polecam, pokaz bardzo udany! Pani zaprezentowała się świetnie wszystkim gościom się podobało!

Skontaktuj się

795-490...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Nailah Taniec Orientalny
Imię:Agnieszka
Nazwisko:Urbaniak
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 30-01-2016
Liczba odwiedzin: 687

Nowe ogłoszenia