Kwartet smyczkowy 4 One - film 1 Kwartet smyczkowy 4 One - film 1
Pokaż kolejny film

Kwartet smyczkowy 4 One id:30762

Gdańsk, pomorskie
(8)
Dodaj opinię
605-153...
600-358...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4

Upiększamy muzycznie niepowtarzalne chwile zaręczyn, ceremonii ślubnych cywilnych i kościelnych, życzeń oraz bankietów weselnych. Jako absolwentki Akademii Muzycznej zapewniamy profesjonalne wykonanie oraz rzetelną rezerwację terminu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie sceniczne i eventowe. Występujemy jako kwartet smyczkowy "4 One" (dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela), jak również w duecie skrzypce-wiolonczela oraz z wokalistką.
Repertuar do wyboru z każdego gatunku muzyki (klasyczna, religijna lub utwory filmowe, popularne etc).
Do bankietu weselnego proponujemy lekką klasykę oraz utwory z gatunku jazz, tango, pop, musical, rock, utwory polskie, francuskie oraz melodie popularne (repertuar do wglądu) oraz utwory na specjalne życzenie :-D
Rejon: Gdańsk-Gdynia-Sopot i okolice oraz pomorskie i warmińsko-mazurskie

Bio: Zespół tworzą: Barbara Rompca - I skrzypce, Marzena Sikała - II skrzypce, Elżbieta Kwiatek - altówka i Agnieszka Kaszuba - wiolonczela .
Kwartet brał udział w koncertach, nagraniach, spektaklach oraz wielu projektach artystycznych w Trójmieście i innych miastach Polski, np. płyta "Pub 700" Leszka Możdżera, "Sny na pogodne dni" Beaty Bartelik, "Pop&Jazz;" Romualda Szałka, "Rock Atak Round 1 - Rockdown". Grałyśmy koncerty z takimi artystami jak: Maciej Miecznikowski, Krzysia Górniak, Krzysztof Herdzin, Włodzimierz Nahorny, Mariusz Bogdanowicz, Lora Szafran, Maciej Sikała. Grzech Piotrowski, Grzegorz Bukała.
Kwartet "4 One" występował również na wielu targach, konferencjach, bankietach dla firm oraz imprezach okolicznościowych.... jesteśmy otwarte na różnorodne propozycje i formy współpracy...:-]

Zobacz zdjęcia (8)
Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 3 Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 4 Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 5
Kwartet smyczkowy 4 One, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 8

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Muzyka to nasz zawód i pasja. Doceniamy piękno i wagę niepowtarzalnych uroczystości jakimi są śluby, zatem gwarantujemy z naszej strony profesjonalizm i zaangażowanie oraz pewność rezerwacji terminu . Służymy Parze Młodej wiedzą i pomocą muzyczną w doborze utworów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poruszamy się swobodnie w różnych stylistykach muzycznych od klasyki do rozrywki. Jako absolwentki Akademii Muzycznych gwarantujemy wysoki poziom wykonawczy. W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować skład ze śpiewem lub instrumentalny: 4-osobowy kwartet smyczkowy, duet skrzypce-wiolonczela, skrzypce solo lub z podkładami.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Możemy wykonać zarówno repertuar klasyczny i kościelny, jak i muzykę rozrywkową od piosenek, przez jazz, tango, musical etc Możemy zagrać w trakcie zbierania się gości, mszy św., ceremonii cywilnej, życzeń, reception, bankietu ślubnego oraz do pierwszego tańca - na życzenie również skrzypce solo lub wokal do podkładu muzycznego wybranej piosenki. Zapewnimy oprawę muzyczną uroczystości w kościele, w urzędzie, w restauracji, w plenerze oraz w miejscach, które Państwo wybiorą :-D

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasz certyfikat muzyczny to Dyplom Akademii Muzycznej. Od lat prowadzimy szeroką, zespołową i indywidualną działalność muzyczną, na wielu płaszczyznach i w różnych dziedzinach (koncerty orkiestrowe i solowe, nagrania, udział w eventach i projektach oraz różnorakich uroczystościach)

Opinie Kwartet smyczkowy "4 One" (8)

Kwartet smyczkowy 4 One id:30762
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 04-06-2021

Na plenerowy ślub syna wybraliśmy opcję duetu, skrzypce z wiolonczelą. To była fantastyczna decyzja! Dzięki oprawie muzycznej Pani Marzeny i Agnieszki, ten ważny dla naszej rodziny moment, zapisze się w naszej pamięci jako wyjątkowo romantyczna chwila.

4 ONE String Quartet
05-06-2021

Pani Doroto bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i wielce pozytywny komentarz oraz za wybór naszej oferty. To była dla nas prawdziwa przyjemność móc towarzyszyć Państwu muzycznie :-D Pozdrawiamy serdecznie Panią oraz uroczą Młodą Parę i życzymy wszystkiego najlepszego :-)

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pierwoszyno
Data dodania: 05-08-2020

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i takt. Kwartet 4 One towarzyszył Nam zarówno podczas ceremoni zaślubin w Kościele oraz podczas bankietu weselnego w ogrodzie. Panie sprawiły, że te wyjątkowe dla Nas chwile nabrały jeszcze szczególniejszego wydźwięku a łzy wzruszenia same napływały do oczu.
5 gwiazdek ⭐️ za pomoc i wyrozumiałość przy wspólnym wybieraniu repertuaru ⭐️ za punktualność ⭐️ za profesjonalizm zarówno muzyczny jak i przy doborze ubioru na ten dzień ⭐️ za lekką i bardzo sprawną komunikacje i na sam koniec ⭐️ za cudna muzykę do Naszego pierwszego tańca🤍

4 ONE String Quartet
05-08-2020

Pani Alicjo serdecznie dziękujemy za wybór naszego zespołu i możliwość towarzyszenia Państwu w pięknych i ważnych wydarzeniach. Pani słowa dają nam wielką radość i wiarę w sens naszych działań oraz potwierdzenie misji i przesłania jakie nam towarzyszy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za wspólna radość i przeżycia, dla nas to również było święto :-d
Życzymy aby miłość, radość i dobra muzyka zawsze towarzyszyły Państwu na wspólnej drodze życia

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2020
Liniewo
Data dodania: 02-08-2020

Wybraliśmy duet skrzypce i wiolonczela na oprawę muzyczną naszego ślubu - był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobry kontakt, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami, cena atrakcyjna. Jakość wykonania utworów pierwsza klasa. Na zakończenie mszy, po ceremonii ksiądz z ambony pochwalił i dziękował za wspaniałą oprawę muzyczną. Serdecznie polecamy, wyszło idealnie!

4 ONE String Quartet
03-08-2020

Panie Marcinie bardzo dziękujemy za wybór naszego zespołu i możliwość towarzyszenia Państwu w przepięknej uroczystości zaślubin. Dziękujemy za komentarz na portalu i bardzo miłe dla nas słowa :-D
Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2019
Sierakowice
Data dodania: 02-07-2019

Wspaniala oprawa naszej ceremoni zaslubin. Wszyscy, nawet ci sceptycznie nastawieni goscie byli zachwyceni. Kontakt z paniami bezproblemowy, szybki, profesionalny. Serdecznie polecamy!

4 ONE String Quartet
03-07-2019

Pani Sandro pięknie dziękujemy za zaufanie w kwestii muzycznego uświetnienia Państwa zaślubin i za miłe słowa :-) Przepiękny kościół, uduchowiony ksiądz i wspaniała Młoda Para :-D Życzymy dużo miłości na nowej drodze życia!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Gdynia
Data dodania: 09-04-2019

Serdecznie polecam, piękniejszej uroczystości nie mogłam sobie wyobrazić, wszystko było cudownie wykonane jak z moich snów, ale najważniejsze było to, że Zespół doradzał mi przez cały czas odnośnie utworów, opracował i zaaranżowal specjalnie dla mnie utwory, które sobie wymarzylam, kontaktował się z drugim zespołem, doradzila wokalistek, nie mogłabym znaleźć nikogo lepszego! Polecam i jeszcze raz dziękuję za wszystko!

4 ONE String Quartet
09-04-2019

Pani Anno pięknie dziękujemy za ciepłe słowa dla naszego zespołu, wysoką ocenę i polecanie naszych usług. To była dla nas prawdziwa przyjemność móc towarzyszyć Państwu muzycznie w przepięknej ceremonii :-D Życzymy wszystkiego dobrego, duuuużo miłości i wszelkiego dobra. Pozdrawiamy serdecznie!

A
Agnieszka Kaminska
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Gniew
Data dodania: 29-08-2018

Polecamy z całego serca :)
Panie są bardzo utalentowane i wzruszyły nas pięknym graniem jak i śpiewem podczas naszego Ślubu. Dziękujemy jeszcze raz Agnieszka z Allanem.

4 ONE String Quartet
09-04-2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, życzymy szczęścia i miłości oraz pozdrawiamy muzycznie :-D

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Gdańsk
Data dodania: 25-08-2018

Kwartet Smyczkowy - Rewelacja!!! Niezapomniane wrażenia ze ślubu, wspaniały klimat i atmosfera! Repertuar bardzo zróżnicowany - my mieliśmy muzykę poważną Arie na Strunie G, a także utwór z filmu Misja E.Morricone. Wszystko wyszło perfekcyjnie i na czas!

4 ONE String Quartet
30-12-2018

Dziękujemy za wybór naszego zespołu i miłe słowa. Pozdrawiamy muzycznie :-D

S
Sebastian Pokorski
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Gdynia
Data dodania: 23-04-2018

Na naszym ślubie grały dwie Panie. Skład skrzypce i wiolonczela. Zagrane bardzo ładnie. czysto. "Aria na strunie G" rządzi :). Przyjemny kontakt. Generalnie polecam ;)
Sebastian

4 ONE String Quartet
30-12-2018

Bardzo dziękujemy za możliwość uświetnienia Państwa uroczystości i miłe słowa. Pozdrawiamy muzycznie :-D

Kontakt Kwartet smyczkowy "4 One"

Nazwa firmy: Kwartet smyczkowy "4 One"
Imię i nazwisko: Marzena Sikała
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
605-153...
600-358...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4195
Zadzwoń
605-153...
600-358...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie