Kwartet smyczkowy "4 One" id:30762

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
605-153...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 94

Oferta

KWARTET SMYCZKOWY "4 One" to zespół bez ograniczeń stylistycznych. Proponujemy niepowtarzalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych – śluby, bankiety weselne, spotkania towarzyskie, wieczory zaręczynowe, kolędowe itp Występujemy również w duecie skrzypce-wiolonczela, możliwa opcja z organami lub wokalem.
Zespół tworzą: Barbara Rompca - I skrzypce, Marzena Sikała - II skrzypce, Elżbieta Kwiatek - altówka i Agnieszka Kaszuba - wiolonczela . Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznych, zapewniamy profesjonalne wykonanie oraz pewną rezerwację terminu.
Muzycznie oferujemy utwory "od klasyki do rozrywki".
Repertuar do wyboru z każdego gatunku (muzyka klasyczna, religijna lub wybrane utwory filmowe, popularne etc).
Do bankietu weselnego proponujemy lekką klasykę oraz utwory z gatunku jazz, tanga, pop, musical, rock, polskie, francuskie itd, oraz melodie popularne (repertuar do wglądu) oraz utwory na życzenie :-D
Rejon: Gdańsk, Trójmiasto i okolice oraz pomorskie.

Bio: Członkinie zespołu są absolwentkami Akademii Muzycznej w Gdańsku i Bydgoszczy. Poza kwartetem smyczkowym wszystkie panie prowadzą szeroką działalność również w innych dziedzinach muzycznych. Pracują w orkiestrach Teatru Muzycznego i Opery Bałtyckiej , występują w różnorodnych gatunkowo zespołach oraz projektach muzycznych, a także zajmują się edukacją muzyczną.
Historia kwartetu rozpoczęła się w 2002 roku od współpracy z Teatrem Kameralnym w Sopocie, dzięki czemu zespół wystąpił w spektaklach teatralnych "Listy Julii", "Fado", a także na festiwalach aktorskich wraz z Arkadiuszem Brykalskim.
Kwartet brał udział również w koncertach scenicznych i klubowych oraz w wielu projektach artystycznych w Trójmieście i w Polsce, z ciekawszych dokonań: premiera "In Memoriam Ursula, III Kwartet smyczkowy E. Sikory, elektroniczno-industrialny "Frozen Leaf Project", nagrania płyty "Pub 700" L.Możdżera oraz albumu "Rock Atak" z zespołem Mandala.
Zespół towarzyszył również na koncertach takim wykonawcom jazzowym jak: Maciej Miecznikowski i Krzysia Górniak, Krzysztof Herdzin, Włodzimierz Nahorny, Lora Szafran, Maciej Sikała.
Kwartet "4 One" występował również na wielu targach, konferencjach, bankietach dla firm oraz imprezach okolicznościowych, słowem...zespół jest otwarty na różnorodne propozycje i formy współpracy...:-]

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Kwartet smyczkowy "4 One"
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia