Zobacz zdjęcia (4)
The Wedding Day - In green - florystyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
The Wedding Day - In green - florystyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 The Wedding Day - In green - florystyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 The Wedding Day - In green - florystyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 4
1 / 4

The Wedding Day - In green - florystyka id:46836

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
602-467...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

My ... czyli Ania i Gosia prywatnie jesteśmy przyjaciółkami, na co dzień łączy nas również praca - od 8 lat prowadzimy agencję ślubną The Wedding Day.
W branży ślubnej temat estetyki jest niezwykle istotny z racji powagi wydarzenia jakim jest ślub, a także oczekiwań co do wyjątkowości tego dnia.
Dla naszych par od zawsze szukałyśmy nieszablonowych rozwiązań, tworzyłyśmy motywy przewodnie przyjęcia, "spinałyśmy" wszystkie pomysły w spójną całość. Z czasem do tego stopnia zainspirował nas temat aranżacji, że zaczęłyśmy same eksperymentować z kwiatami i zielenią uzupełniając naszą wiedzę na kursach, a umiejętności na warszatach florystycznych i tak z czasem powstała pracownia "In green"
Jak pracujemy - w kilku słowach ...
Uważnie słuchamy, zbieramy wszystkie inspiracje w spójną całość, doradzamy i przedstawiamy nasze pomysły, konsultujemy z Wami wszystkie aspekty, aby dobierająć odpowiedni materiał i umiejętnie pracując, finalnie osiągnąć TEN jenyny, niepowtarzalny, zapierający dech w piersiach efekt :-)
Zajmujemy się dekoracjami kościołów, miejsc ceremonii (śluby w plenerze), miejsc przyjęć a także dodatkami m.in. bukietami ślubnymi, wiankami, bransoletkami florystycznymi, dekoracją samochodów itd.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Imię i nazwisko:Anna Ścieszka
Adres:Bielsko-Białaul. Skromna 32
43-300woj. śląskie
602-467...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-06-2020, liczba odwiedzin: 111
Telefon
602-467...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Ślubne Q&A

Zobacz wszystkie kategorie