Zobacz zdjęcia (5)
Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze, Ruda Śląska - zdjęcie 1
Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze, Ruda Śląska - zdjęcie 2 Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze, Ruda Śląska - zdjęcie 3 Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze, Ruda Śląska - zdjęcie 4 Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze, Ruda Śląska - zdjęcie 5
1 / 5

Wypożyczalnia dekoracji- ścianki ślubne, krzesła chiavari, podtalerze id:44723

Ruda Śląska, śląskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cześć,
Jesteśmy wypożyczalnią dekoracji ślubnych z Rudy Śląskiej:) W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze dekoracje, takie jak ścianki, świeczniki, podtalerze, jak również wszelkie niezbędne elementy do ślubu plenerowego, czy dekoracji kościoła.
Nasza wypożyczalnia powstała, ponieważ piękna i niezapomniana oprawa decyduje o tym, jak nasi goście zapamiętają naszą uroczystość. W to by nasze dekoracje prezentowały się na Waszych weselach jak najpiękniej wkładamy całe serca. Wedle upodobań i potrzeb Pań Młodych modyfikujemy i zmieniamy, by było w 100 % tak jak jest to przez nie wymarzone. U nas nie ma rzeczy niemożliwych.

W naszej ofercie znajdziecie:
- podtalerze
- złote sztućce
- krzesła chiavari
- napis LOVE
- ścianki ślubne
- biały dywan
- dekoracje do ślubu plenerowego
- dekoracje kościoła
- fotolustro
- samochód do ślubu
- wazony
- stojaki
- numeracja stołów
- świeczniki
- lampiony
- klatki dekoracyjne
- wytwornicę dymu
- wytwornicę baniek

Nasze dekoracje dostarczamy głównie na terenie Śląska, ale podejmujemy się zleceń także w innych województwach. Koszty transportu ustalane są indywidualnie, w zależności od lokalizacji uroczystości, Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

liczba odwiedzin: 2151

Popularne miasta w okolicy