Zobacz zdjęcia (5)
Tom Plaza Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
Tom Plaza Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 Tom Plaza Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 Tom Plaza Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 Tom Plaza Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Tom Plaza Fotografia Ślubna id:28992

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Emocje, uczucia, światło, chwila... kadr
Fotografia może oddać piękno Świata, Człowieka, Chwili.
Fotografia ślubna ma to wszystko w potrójnej sile.

Opinie (4)

Tom Plaza Fotografia Ślubna id:28992
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2016
Warszawa
Data dodania: 25-09-2017

Na roczek Frania chciałam, żebyśmy mieli pamiątkę w postaci ładnych zdjęć. Ale w jakim studiu, jakie gadżety, najlepiej żeby było naturalnie. Tomek zaproponował plener, ale w naszej okolicy to niby gdzie? Miś, książeczka, przyroda i my. Tyle wystarczyło, aby Tomek uchwycił nasze spojrzenia, emocje, zatrzymał czas.
Chętnie wracamy to tych uwiecznionych wspomnień z roczku Frania. Fotograf był „niewidoczny”, nie odczuliśmy jego obecności, podobnie jak nasze dziecko.
Polecamy:)

J
Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2017
Pieniężno
Data dodania: 11-07-2017

Ślub i wesele to najważniejszy dzień w naszym życiu, dlatego warto współpracować z profesjonalistami, a Tomek niewątpliwie jest jednym z nich. Podczas uroczystości był zawsze tam, gdzie trzeba. Dyskretny i z wyczuciem smaku. Reportaż ślubny nie kazał długo na siebie czekać, a dzięki niemu możemy przeżywać uroczystości zawsze wtedy, kiedy tego chcemy. Zdjęcia klasa sama w sobie, ujmują klasyczną formą. Szczerze polecamy Młodym, a Tomkowi dziękujemy :-)

A
Asia I Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2016
Warszawa
Data dodania: 23-06-2017

Jestem pewna kto począwszy od naszego ślubu cywilnego będzie uwieczniał na fotografiach już zawsze ważne dla naszej rodziny chwile. Tomek to nie tylko profesjonalista dbający o każdy szczegół, ale przede wszystkim bardzo ciepły człowiek. Z nim nie ma mowy o nieśmiałości czy skrępowaniu. Na uroczystościach jest niemalże niewidoczny, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Uchwyca magiczne momenty. Jeśli nie masz pomysłu na plener - żaden problem- masz Tomka :) przed nami ślub kościelny I dzięki Tomaszowi będziemy mieć piękne wspomnienia w postaci albumu.

O
Olga i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Reszel
Data dodania: 23-06-2017

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Solidnie, miło, pełen profesjonalizm :) Zdjęcia wyszły piękne, a plener brak nam słów nie spodziewaliśmy się takiego efektu. Jak patrzę na nasz album ślubny łezka kręci się w oku. Wszystkim planująch ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Tomasza. Dziękujemy :)

liczba odwiedzin: 649