Zdjęcia | Oferta | Opinie 4

Tom Plaza Fotografia Ślubna id:28992

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 20-06-2017
Liczba odwiedzin: 371

Oferta

Emocje, uczucia, światło, chwila... kadr
Fotografia może oddać piękno Świata, Człowieka, Chwili.
Fotografia ślubna ma to wszystko w potrójnej sile.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Tom Plaza Fotografia Ślubna id:28992
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Anna
Anna
(5)
Dodano: 25-09-2017
Data imprezy: 26-09-2016
Miejscowość: Warszawa
Na roczek Frania chciałam, żebyśmy mieli pamiątkę w postaci ładnych zdjęć. Ale w jakim studiu, jakie gadżety, najlepiej żeby było naturalnie. Tomek zaproponował plener, ale w naszej okolicy to niby gdzie? Miś, książeczka, przyroda i my. Tyle wystarczyło, aby Tomek uchwycił nasze spojrzenia, emocje, zatrzymał czas.
Chętnie wracamy to tych uwiecznionych wspomnień z roczku Frania. Fotograf był „niewidoczny”, nie odczuliśmy jego obecności, podobnie jak nasze dziecko.
Polecamy:)
Jola
Jola
(5)
Dodano: 11-07-2017
Data imprezy: 13-05-2017
Miejscowość: Pieniężno
Ślub i wesele to najważniejszy dzień w naszym życiu, dlatego warto współpracować z profesjonalistami, a Tomek niewątpliwie jest jednym z nich. Podczas uroczystości był zawsze tam, gdzie trzeba. Dyskretny i z wyczuciem smaku. Reportaż ślubny nie kazał długo na siebie czekać, a dzięki niemu możemy przeżywać uroczystości zawsze wtedy, kiedy tego chcemy. Zdjęcia klasa sama w sobie, ujmują klasyczną formą. Szczerze polecamy Młodym, a Tomkowi dziękujemy :-)
Asia I Tomek
Asia I Tomek
(5)
Dodano: 23-06-2017
Data imprezy: 02-07-2016
Miejscowość: Warszawa
Jestem pewna kto począwszy od naszego ślubu cywilnego będzie uwieczniał na fotografiach już zawsze ważne dla naszej rodziny chwile. Tomek to nie tylko profesjonalista dbający o każdy szczegół, ale przede wszystkim bardzo ciepły człowiek. Z nim nie ma mowy o nieśmiałości czy skrępowaniu. Na uroczystościach jest niemalże niewidoczny, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Uchwyca magiczne momenty. Jeśli nie masz pomysłu na plener - żaden problem- masz Tomka :) przed nami ślub kościelny I dzięki Tomaszowi będziemy mieć piękne wspomnienia w postaci albumu.
Olga i Adam
Olga i Adam
(5)
Dodano: 23-06-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Reszel
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Solidnie, miło, pełen profesjonalizm :) Zdjęcia wyszły piękne, a plener brak nam słów nie spodziewaliśmy się takiego efektu. Jak patrzę na nasz album ślubny łezka kręci się w oku. Wszystkim planująch ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Tomasza. Dziękujemy :)

Dane kontaktowe

Tom Plaza Fotografia Ślubna
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Godziny pracy

Pn:07:00 - 01:00
Wt:07:00 - 01:00
Śr:07:00 - 01:00
Cz:07:00 - 01:00
Pt:07:00 - 01:00
Sb:07:00 - 01:00
Nd:07:00 - 01:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.