Zobacz zdjęcia (5)
Widzisz i czujesz więcej?, Kraków - zdjęcie 1
Widzisz i czujesz więcej?, Kraków - zdjęcie 2 Widzisz i czujesz więcej?, Kraków - zdjęcie 3 Widzisz i czujesz więcej?, Kraków - zdjęcie 4 Widzisz i czujesz więcej?, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Widzisz i czujesz więcej? id:28862

Kraków, małopolskie
(9)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Wiesz dlaczego ten wybór jest tak ważny?
Jeśli wybierzesz fotografa, który będzie potrafił dostrzec piękno Waszego dnia, to takie właśnie zdjęcia zostaną z Wami na lata. Jeśli ktoś tego piękna nie potrafi dostrzec, to na zawsze zostaną z Wami zdjęcia tego, co on widział.

Pełny reportaż pojawia się do 3 tygodni od dnia ślubu.
Otrzymujecie na pamiątkę wszystkie zrobione zdjęcia tego dnia z możliwością wybrania z tych zdjęć dodatkowych zdjęć do opracowania.
Na plenerze możemy spotkać się także w pięknych Włoszech - więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2017

Opinie (9)

Widzisz i czujesz więcej? id:28862
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2017
Kraków
Data dodania: 10-07-2017

Zdjęcia wykonywane przez Marcina były prezentem ślubnym dla mojej kuzynki, która przyleciała do Polski z USA. Czas naglił i mimo napiętego grafiku młodej pary, wszystko udało się zgrać w czasie – łącznie z odbiorem zdjęć niemal tuż przed odlotem. Ogromna w tym zasługa Marcina, który wykazując się elastycznością, dostosował się do terminu. Jako „zamawiający” jestem zadowolona ze współpracy. Szybki kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko dopięte na „ostatni guzik” (łącznie z załatwieniem dodatkowego oświetlenia do restauracji, w której odbywało się wesele) – jednym słowem pełen profesjonalizm. Młoda para była zachwycona otrzymanymi zdjęciami, dzięki czemu mogę z całą pewnością stwierdzić, że był to prezent trafiony w dziesiątkę.
Agata

A
Asia i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Kraków
Data dodania: 30-06-2017

Ekscytacja podczas czekania… Radość przy witaniu się z bliskimi osobami. Eksplozja szczęścia przy patrzeniu w oczy ukochanej osoby i pewność przy wypowiadaniu „ślubuję Ci miłość, wierność…”. Tysiące ciepłych słów i gestów płynących od rodziny, przyjaciół i znajomych. Beztroska w czasie zabawy. Czujemy to wszystko do dziś, chociaż czas od dnia naszego ślubu wciąż płynie do przodu. Te uczucia wywołują w nas fotografie ślubne wykonane przez Marcina. Patrząc na nie czujemy się dokładnie tak, jak wtedy.

Dziękujemy za „niewidoczną obecność” Marcina, dzięki której my i nasi goście nie czuliśmy najmniejszego skrępowania. Marcin chętnie służy radą i ma oko do sytuacji, detali. Poza tym, że jest wspaniałym fotografem, jest po prostu wspaniałym człowiekiem. Z radością polecamy jego usługi innym! My już planujemy kolejne sesje!

D
Dorota i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2017
Kraków
Data dodania: 27-06-2017

Poszukiwaliśmy fotografa z artystyczną duszą, który zrozumie nasze potrzeby i będzie mieć podobny gust. Zależało nam na znalezieniu kogoś, kto potrafi oddać nastrój chwili, pięknie uchwycić szczegół i pokazać nasze emocje. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia ślubne znajomych wykonane przez Marcina, od razu wiedzieliśmy, że to będzie właśnie on. To, jak Marcin „nas zobaczył” bardzo nam się podoba. Nasi goście weselni również byli zachwyceni efektem jego pracy i tak komentowali zdjęcia: „Boże! Ile detali cudnych uchwycił”, „Te zdjęcia są piękne! super ten fotograf klimat robi”, „Taki super reportaż, a nie sztuczna sesja”… itp. Dla nas najważniejsze jest to, że Marcinowi tak dobrze udało się utrwalić ważną dla nas chwilę i bliskie nam osoby.

p.s. Dodatkową radość sprawiła nam oryginalna i elegancka oprawa zdjęć – dostaliśmy idealnie wykończone pudełko, z którego w każdej chwili możemy wyciągnąć „nasze wspomnienia”.

A
Ania and Jeff
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Kraków
Data dodania: 21-06-2017

Marcin is a pleasure to work with! He takes beautiful, artistic, and captivating photos. We had a wonderful time during our photography session with him and he captured all the great moments during our wedding celebrations. Marcin also takes lovely candid photos that are able to truly capture the raw emotions.

A
Ania i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Kraśniów
Data dodania: 21-06-2017

Marcina poznaliśmy na długo przed naszym weselem, nie wiedząc jeszcze, że pasjonuje i trudni się fotografią. Kiedy przejrzeliśmy jego stronę od razu wiedzieliśmy, że z wyborem ślubnego fotografa nie będziemy mieć problemu.To był strzał w dziesiątkę, bo obejrzane zdjęcia z naszego ślubu i wesela dostarczyły nam wiele wzruszeń, radości i uśmiechu.
Marcin w pracy jest bardzo profesjonalny a przy tym ciągle uśmiechnięty, przez co wprowadza ciepłą atmosferę. Fotografowanie wesela to dla niego nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia ale nade wszystko duża przyjemność połączona z pasją. Robi zdjęcia, „bawi się” razem z goścmi i nami, po prostu „czuje” wesele. Wykonane przez niego zdjęcia są bliskie estetyce reportażu, przez co są bardzo naturalne i eleganckie. Podczas pracy jest niemal niewidoczny, a przy tym udało mu się uchwycić wszytkie ważne dla nas chwile.

Marcinie, dziękujemy za cudowne zdjęcia, ciepłą współpracę i serdecznie Cię pozdrawiamy. Polecamy wszystkim i wiemy już, że jego praca została doceniona przez naszych znajomych, którzy pokochali zdjęcia Marcina – tak jak my.

Ania i Bartek

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2016
Kraków
Data dodania: 20-06-2017

Zapewne to frazes powiedzieć, że zdjęcia maja tą moc nadania chwili waloru wieczności ale nad tą mocą trzeba umieć panować i tą umiejętność posiadł Marcin. Jeśli dodamy do tego, iż były piękne, wzruszające i niezapomniane i wspomnimy o osobowości naszego fotografa to wszystko układa się nam w cudowną całość. Popatrzcie na te zdjęcia a pojmiecie o czym piszę.

Kasia i Grzegorz

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Warszawa
Data dodania: 20-06-2017

Artysta. Potrafi uchwycić moment i skupia się na emocjach. Fotografując jest niewidoczny ale potrafi również zaaranżować kadr pełen gości. Posiada nienaganny warsztat i wysokiej jakości sprzęt. Niezmiennie uważamy go za najlepszego fotografa.

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2016
Siedlce
Data dodania: 20-06-2017

W czerwcu 2016 roku współpracowaliśmy z Marcinem podczas naszego ślubu i wesela. Projekt ten w naszej ocenie trudny, bo w plenerze a my jako klienci dosyć wymagający. Mimo to z pełnym zaufaniem oddaliśmy się w ręce naszego fotografa, bazując na jego doświadczeniu i wyczuciu estetyki. Efekt zachwycający nie tylko nas, ale wszystkich naszych gości.
Rekomendujemy Marcina ze względu na jego zaangażowanie, dużą cierpliwość a przede wszystkim wrażliwość i umiejętność „łapania najważniejszych chwil”.
Dziękujemy!
Basia & Michał

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Kraków, , 30‑063, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 3270

Popularne miasta w okolicy