Zdjęcia
od 2500 do 3500 zł / dzień

Widzisz i czujesz więcej? id:28862

od 2500 do 3500 zł / dzień
Kraków, małopolskie
(9)
Dodaj opinię
606-453...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Wiesz dlaczego ten wybór jest tak ważny?
Jeśli wybierzesz fotografa, który będzie potrafił dostrzec piękno Waszego dnia, to takie właśnie zdjęcia zostaną z Wami na lata. Jeśli ktoś tego piękna nie potrafi dostrzec, to na zawsze zostaną z Wami zdjęcia tego, co on widział.

Wejdź na moją stronę - i zobacz, co ja jestem w stanie dostrzec.
Fotografuję dyskretnie, nie zmieniając naturalnego biegu rzeczy, nie instruuję i nie poprawiam. Kocham rzeczywisty przebieg wydarzeń.

Pełny reportaż pojawia się do 3 tygodni od dnia ślubu.


Marcin

Kategoria:

Fotograf ślubny Kraków

Oferta

Reportaż / Plener
od 2500 do 3500 / dzień
Sami decydujecie o tym, co zawiera propozycja przygotowana dla Was. Wybieracie:
1. Reportaż (+spacer plenerowy w dniu ślubu)
2. Plener
3. Album
4. Pudełko na zdjęcia

Albumy jak i pudełko na zdjęcia wykonuję we współpracy ze ściśle wyselekcjonowanymi dostawcami jak np. KrukBook, u których poziom użytych materiałów jak i dbałość o doskonałe wykończenie stanowi o ich wyjątkowości.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Widzisz i czujesz więcej? id:28862
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2017
Kraków
Data dodania: 10-07-2017
Zdjęcia wykonywane przez Marcina były prezentem ślubnym dla mojej kuzynki, która przyleciała do Polski z USA. Czas naglił i mimo napiętego grafiku młodej pary, wszystko udało się zgrać w czasie – łącznie z odbiorem zdjęć niemal tuż przed odlotem. Ogromna w tym zasługa Marcina, który wykazując się elastycznością, dostosował się do terminu. Jako „zamawiający” jestem zadowolona ze współpracy. Szybki kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko dopięte na „ostatni guzik” (łącznie z załatwieniem dodatkowego oświetlenia do restauracji, w której odbywało się wesele) – jednym słowem pełen profesjonalizm. Młoda para była zachwycona otrzymanymi zdjęciami, dzięki czemu mogę z całą pewnością stwierdzić, że był to prezent trafiony w dziesiątkę.
Agata
A
Asia i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Kraków
Data dodania: 30-06-2017
Ekscytacja podczas czekania… Radość przy witaniu się z bliskimi osobami. Eksplozja szczęścia przy patrzeniu w oczy ukochanej osoby i pewność przy wypowiadaniu „ślubuję Ci miłość, wierność…”. Tysiące ciepłych słów i gestów płynących od rodziny, przyjaciół i znajomych. Beztroska w czasie zabawy. Czujemy to wszystko do dziś, chociaż czas od dnia naszego ślubu wciąż płynie do przodu. Te uczucia wywołują w nas fotografie ślubne wykonane przez Marcina. Patrząc na nie czujemy się dokładnie tak, jak wtedy.

Dziękujemy za „niewidoczną obecność” Marcina, dzięki której my i nasi goście nie czuliśmy najmniejszego skrępowania. Marcin chętnie służy radą i ma oko do sytuacji, detali. Poza tym, że jest wspaniałym fotografem, jest po prostu wspaniałym człowiekiem. Z radością polecamy jego usługi innym! My już planujemy kolejne sesje!
D
Dorota i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2017
Kraków
Data dodania: 27-06-2017
Poszukiwaliśmy fotografa z artystyczną duszą, który zrozumie nasze potrzeby i będzie mieć podobny gust. Zależało nam na znalezieniu kogoś, kto potrafi oddać nastrój chwili, pięknie uchwycić szczegół i pokazać nasze emocje. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia ślubne znajomych wykonane przez Marcina, od razu wiedzieliśmy, że to będzie właśnie on. To, jak Marcin „nas zobaczył” bardzo nam się podoba. Nasi goście weselni również byli zachwyceni efektem jego pracy i tak komentowali zdjęcia: „Boże! Ile detali cudnych uchwycił”, „Te zdjęcia są piękne! super ten fotograf klimat robi”, „Taki super reportaż, a nie sztuczna sesja”… itp. Dla nas najważniejsze jest to, że Marcinowi tak dobrze udało się utrwalić ważną dla nas chwilę i bliskie nam osoby.

p.s. Dodatkową radość sprawiła nam oryginalna i elegancka oprawa zdjęć – dostaliśmy idealnie wykończone pudełko, z którego w każdej chwili możemy wyciągnąć „nasze wspomnienia”.
A
Ania and Jeff
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Kraków
Data dodania: 21-06-2017
Marcin is a pleasure to work with! He takes beautiful, artistic, and captivating photos. We had a wonderful time during our photography session with him and he captured all the great moments during our wedding celebrations. Marcin also takes lovely candid photos that are able to truly capture the raw emotions.
A
Ania i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Kraśniów
Data dodania: 21-06-2017
Marcina poznaliśmy na długo przed naszym weselem, nie wiedząc jeszcze, że pasjonuje i trudni się fotografią. Kiedy przejrzeliśmy jego stronę od razu wiedzieliśmy, że z wyborem ślubnego fotografa nie będziemy mieć problemu.To był strzał w dziesiątkę, bo obejrzane zdjęcia z naszego ślubu i wesela dostarczyły nam wiele wzruszeń, radości i uśmiechu.
Marcin w pracy jest bardzo profesjonalny a przy tym ciągle uśmiechnięty, przez co wprowadza ciepłą atmosferę. Fotografowanie wesela to dla niego nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia ale nade wszystko duża przyjemność połączona z pasją. Robi zdjęcia, „bawi się” razem z goścmi i nami, po prostu „czuje” wesele. Wykonane przez niego zdjęcia są bliskie estetyce reportażu, przez co są bardzo naturalne i eleganckie. Podczas pracy jest niemal niewidoczny, a przy tym udało mu się uchwycić wszytkie ważne dla nas chwile.

Marcinie, dziękujemy za cudowne zdjęcia, ciepłą współpracę i serdecznie Cię pozdrawiamy. Polecamy wszystkim i wiemy już, że jego praca została doceniona przez naszych znajomych, którzy pokochali zdjęcia Marcina – tak jak my.

Ania i Bartek
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2016
Kraków
Data dodania: 20-06-2017
Zapewne to frazes powiedzieć, że zdjęcia maja tą moc nadania chwili waloru wieczności ale nad tą mocą trzeba umieć panować i tą umiejętność posiadł Marcin. Jeśli dodamy do tego, iż były piękne, wzruszające i niezapomniane i wspomnimy o osobowości naszego fotografa to wszystko układa się nam w cudowną całość. Popatrzcie na te zdjęcia a pojmiecie o czym piszę.

Kasia i Grzegorz

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Warszawa
Data dodania: 20-06-2017
Artysta. Potrafi uchwycić moment i skupia się na emocjach. Fotografując jest niewidoczny ale potrafi również zaaranżować kadr pełen gości. Posiada nienaganny warsztat i wysokiej jakości sprzęt. Niezmiennie uważamy go za najlepszego fotografa.
B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2016
Siedlce
Data dodania: 20-06-2017
W czerwcu 2016 roku współpracowaliśmy z Marcinem podczas naszego ślubu i wesela. Projekt ten w naszej ocenie trudny, bo w plenerze a my jako klienci dosyć wymagający. Mimo to z pełnym zaufaniem oddaliśmy się w ręce naszego fotografa, bazując na jego doświadczeniu i wyczuciu estetyki. Efekt zachwycający nie tylko nas, ale wszystkich naszych gości.
Rekomendujemy Marcina ze względu na jego zaangażowanie, dużą cierpliwość a przede wszystkim wrażliwość i umiejętność „łapania najważniejszych chwil”.
Dziękujemy!
Basia & Michał
Pokaż więcej opinii
Marcin

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:treetime
Imię i nazwisko:Marcin Techmański
Adres:Kraków
woj. małopolskie
606-453...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 19-06-2017, liczba odwiedzin: 1535
Telefon
606-453...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie