tuprezenty - Podziękowania dla rodziców

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Projektujemy i tworzymy spersonalizowane prezenty na wyjątkowe okazje. Chcielibyśmy, żebyś znalazł u nas to, czego szukasz.

Podziękowania dla rodziców na ślubie to nie nowa moda, a tradycja, która funkcjonuje od lat i którą warto pielęgnować jako nieodłączny element każdego przyjęcia weselnego – chodzi oczywiście o oryginalny pomysł na prezent dla rodziców. Powodów do podziękowania jest wiele, ale jak to zrobić najlepiej? Podziękowanie od pary młodej mamie i tacie to też coś więcej niż podziękowania dla gości weselnych.

Nie dziękujemy tylko za przybycie i wspólną zabawę, ale i za całe życie – naukę, ciepło, troskę, opiekę i wszystko, co od nich otrzymaliśmy. Ślub to czas, w którym opuszczamy rodzinne gniazdo, dlatego to najlepszy moment na słowa podziękowania. Jak wyrazić wdzięczność i jaki prezent na podziękowanie dla rodziców wybrać? W takim wypadku kwiaty dla mamy i alkohol dla taty nie będą wystarczającym rozwiązaniem, a poza wcześniej przygotowanymi życzeniami powinniśmy także zadbać o coś bardziej wyjątkowego.
Zastanawiasz się jak znaleźć oryginalny pomysł na podziękowania dla rodziców? Upominek ze wzruszającą dedykacją z pewnością ich ucieszy. Wierzymy, że jedna z naszych propozycji, czyli na przykład spersonalizowane drewniane drzewko z serduszkami. Drzewko na płótnie z indywidualnym grawerem to atrakcyjny pomysł na prezent dla rodziców na weselu od pary młodej. Nasze prezenty będą jednocześnie wspaniałą pamiątką nawet po wielu latach, dlatego zachęcamy do obejrzenia wszystkich dostępnych produktów – zobacz najczęściej wybierany prezent na podziękowanie dla rodziców.
Podziękowanie w tej formie wręczasz w życiu tylko raz, więc warto zadbać, żeby było wyjątkowe.

Co proponujemy:

- obraz z drewnianymi serduszkami
- album na zdjęcia w drewnianej oprawie
- grawerowana karafka ze szklankami
- obraz – podziękowania grawerowane na laminacie
- skrzynka na koperty i szkatułka na obrączki
- specjalne zaproszenia ślubne dla rodziców wręczane przed uroczystością

Wszystkie z powyższych podarunków dla rodziców na wesele dostępne są w naszym sklepie. Aby otrzymać personalizowany prezent, wystarczy tylko wybrać najładniejszy wzór i przesłać wiadomość z treścią, która ma zostać na nim umieszczona. Paczkę można otrzymać już w kilka dni po złożeniu zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj pierwszą opinię
Imię: tuprezenty 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 4080

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie