Zobacz zdjęcia (6)
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 1
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 2 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 3 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 4 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 5
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści, Olsztyn - zdjęcie 6
1 / 6

Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści id:24772

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(56)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-320...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Od ponad dekady oglądamy imprezy z perspektywy, z której widać więcej. Po tym czasie obserwujemy, jak poziom zabawy w naszym kraju wzrasta. Goście coraz częściej przychodzą po to, aby się dobrze bawić, szaleć na parkiecie, chwytać emocje by zachować je na długo w swej pamięci. I bardzo nas to cieszy, bo liczymy, że to potrosze nasza zasługa. Stawiamy na dobrą zabawę, nie na tę rubaszną, czy wzbudzającą rumieńce zażenowania na twarzach gości. Pracujemy tak, aby zabawa była huczna, ale kulturalna, dowcipna i inspirująca. Budujemy emocje, które wywołują radość, śmiech, ale też poruszają i podkreślają piękno przeżywanego wydarzenia.
Kultura, szyk i gracja, ale nie snobizm. Humor i dowcip – nie żenujący, ale taki, który pozytywnie nastraja każdego. Tworzymy atmosferę, nastrój, animujemy czas, aby Twoi goście jeszcze na długo zapamiętali chwile spędzone razem z nami na parkiecie
Uczciwość. Empatia. Uśmiech. Bo musisz wiedzieć, że powierzasz Twoją imprezę w bezpieczne ręce. W ręce profesjonalistów, którzy poprowadzą ją tak, byś miał poczucie komfortu i mógł cieszyć się wyłącznie dobrą zabawą.
„Nie pijemy wódki…” co to znaczy?. My nie pijemy, bo jesteśmy w pracy, a w pracy się nie pije. Alkohol zabawie nie pomaga, zatem nie prowadzimy zabaw, które polegają na jego piciu, propagowaniu i popularyzowaniu. Nie śpiewamy takich „kołysanek”, nikomu tego nie zabraniamy, ale też nie inicjujemy.
Wreszcie najważniejsze. Najważniejsze jest Twoje! To, co robimy, robimy dla Ciebie, aby Twoja impreza była Twoja. Chcemy słuchać. Chcemy się rozwijać dla Ciebie i z Tobą stworzyć scenariusz imprezy, aby ona była Twoja. Lubimy wyzwania, lubimy Twoje, bo Twoje jest inne, a dla nas inspirujące.

Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści - film 1 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Twoi Wodzireje

Oferta nr 1

do negocjacji

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie wiemy, czy warto skorzystać z naszej oferty. Ostatecznie, to Wy wiecie, czy to, co możemy Wam zaproponować, to jest to, czego szukacie. Na pewno warto się z nami spotkać na kawę/skype i porozmawiać o naszych możliwościach i Waszych oczekiwaniach. Wtedy łatwiej będzie Wam podjąć decyzję :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Imprezy weselne prowadzimy od 2010 roku. To doświadczenie, które pozwala nam dać Wam gwarancję spokoju, że na sterami imprezy stoją ludzie, którzy wiedzą jak zareagować w niestandardowej, niezaplanowanej sytuacji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Większość umów weselnych kontraktujemy do godziny 4.00, gdyż jest to zazwyczaj godzina do której macie podpisaną umowę z lokalem. Istnieje jednak możliwość dostosowania czasu naszej pracy, do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza oferta zawiera różne pakiety, które pozwalają Wam samodzielnie dopasować setup techniczny do Waszych potrzeb. Każdy jednak zestaw zawiera takie elementy, jak nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, czy wytwornice dymu. Każda nasza ekipa posiada również autorskie stoliki DJskie przez nas zaprojektowane.

Skład, w którym występujemy.

Podczas imprez weselnych pracujemy zazwyczaj w duetach: DJ+ konferansjer. Często jednak pracuje z nami osoba techniczna oraz instrumentalista (saksofonista, skrzypek).

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W 90% przypadków pracujemy w niezmiennych duetach i to Wy decydujecie, który duet chcecie zaprosić na swoje wesele.

Jaki repertuar proponujemy?

Wychodzimy z założenia, że na weselu jest bardzo szeroki przekrój gości, dlatego muzyka jest zazwyczaj zróżnicowana, by każdy odnalazł dla siebie momenty do tańca. Pamiętajcie, że wy macie ogromny wpływ na scenariusz muzyczny imprezy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Naturalnie. Zazwyczaj konferansjer pracuje w duecie z DJem, ale na Wasze życzenie możecie zamówić jedynie obsługę DJską imprezy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Tak i nie :) Dwaj nasi konferansjerzy są też wokalistami, więc czasami włączają się nie tylko w prowadzenie, ale i śpiew.

Na jakich instrumentach gramy?

Gitara, saksofon, skrzypce. Jesteśmy też otwarci na współpracę z "zewnętrznymi" instrumentalistami.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Optymalnym! Staramy się dopasować setup techniczny, to lokalu, w którym odbywać się będzie impreza oraz do stylu imprezy. Pracujemy między innymi na prestiżowym nagłośnieniu firmy Pol-Audio, oraz lampach retro marki PORTMAN.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Pracujemy w języku polskim oraz angielskim. Za Wasze życzenie możemy współpracować z tłumaczami innych języków.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Wesela międzynarodowe stanowią coraz większy odsetek realizowanych przez nas imprez. Na tę chwilę około 10 imprez rocznie ma charakter międzynarodowy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Naturalnie. Możemy zaproponować Wam oświetlenie parkietu w stylu retro idealnie pasujące do wesel rustykalnych oraz boho. Pracujemy również na głowicach ruchomych, które świetnie sprawdzają się na imprezach glamour, firmówkach oraz tam, gdzie potrzeba intensywnego, dynamicznego oświetlenia. Realizujemy też usługę dekoracji sali/lokalu światłem led.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, pamiętajcie, że scenariusz imprezy (również muzycznie) układamy wspólnie. Zależy nam byście czuli się dobrze i bezpiecznie na własnej imprezie.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Twoi Wodzireje (56)

Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJe Instrumentaliści id:24772
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 56 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Poganty
Data dodania: 30-11-2022

Duet Mateusz + Dorian zapewnił nam świetną zabawę do rana, aż nie chciało się schodzić z parkietu :) Wszystko zgodnie z ustaleniami a w czasie wesela bezproblemowa komunikacja.

Artur
01-12-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Ostróda
Data dodania: 15-11-2022

To byli naprawdę NASI Wodzireje!
Mateusz świetnie przewodził zabawom i tańcom oraz czuwał nad przebiegiem kolejnych części wesela. To bardzo odciążyło nam głowę i pozwoliło skupić się na zabawie i w pełni oddać się przeżywaniu naszego święta - tej nocy naprawdę nie musieliśmy już myśleć o niczym i jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Wszystkie nasze prośby zostały wysłuchane i spełnione, także te muzyczne, których było najwięcej, za co chcemy jeszcze raz podziękować Dorianowi! Muzyka porywała do tańca, oczepiny były zabawne, a jednocześnie nie brakowało im klasy i oryginalności, natomiast kontakt z chłopakami od początku do końca życzliwy i otwarty, swobodny, a jednocześnie profesjonalny.
Co więcej bardzo polecamy wszystkim dodatkową usługę w postaci oświetlenia sali - u nas bardzo wzbogaciły wystrój, tworząc przyjemny klimat.
Z perspektywy czasu, gdybyśmy mogli coś zmienić, nie zmienilibyśmy niczego :) Polecamy Twoich Wodzirejów - decydujcie się bez wahania i rezerwujcie terminy, póki jeszcze są dostępne!

Artur
01-12-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Olsztyn
Data dodania: 09-11-2022

Z całego serca polecamy Artura i Adama! Lepiej nie mogliśmy wyobrazić sobie poprowadzenia naszego wesela. Scenariusz imprezy był przygotowany zgodnie z naszymi prośbami, a wręcz czekało na nas kilka niespodzianek, które świetnie wpisały się w nasz klimat! Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli - w ogromniej mierze to właśnie dzięki Wam! Pełen profesjonalizm, klasa i kultura. Dziękujemy Wam za współprace!

Artur
10-11-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Pisz
Data dodania: 09-11-2022

Z całego serca dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zabawę ♥️ Panowie robią super robotę, Artur i Adam rozgrzali tak naszych gości na parkiecie że nie chcieli z niego schodzić 🔥 Super muzyka, prowadzenie całej imprezy i kontakt ♥️ 100/10 ♥️ Polecamy z całego serca! 😊😊😊

Artur
09-11-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

A
Asia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
2
Ślubne Q&A: 2 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warlity Wielkie
Data dodania: 27-09-2022

W sobotę minie miesiąc od naszego wielkiego dnia, a o weselu nie przestajemy mówić. Głównie dzięki pracy Artura i Adama.
Nawet nie wiecie, jak ciężko jest napisać opinie o kimś, na kogo temat już tyle powiedziano i napisano- nowych słów na próżno szukać.
Profesjonalizm, doświadczenie, urok osobisty i zamiłowanie do dobrej zabawy bo kurcze to była dobra zabawa i bardzo dobre wesele. Każda zabawa i każdy blok taneczny sciągał na parkiet nawet największych uparciuchów. Ale z nimi nie można inaczej- bawisz się do białego rana, dosłownie z butów Cię wyciągną.
Arturze i Adamie- Dziękujemy!!! To wy pozwoliliście odpocząć naszym głowom i to wy poprowadziliście najlepsze wesele, na jakim byliśmy!!!

Artur
11-10-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Siła
Data dodania: 26-09-2022

Na tych Panów trafiliśmy droga pantoflową . Żeby wybrać prowadzących naszego wesela, zrobiliśmy bardzo rzetelna selekcję . Ze wszystkich kandydatów , to Twoi Wodzireje zdobyli nasze uznanie. Jesteśmy kilka dni po weselu . Co możemy powiedzieć ? Że oczywiście polecamy tych Panów ! :) Adam i Artur spisali się na medal. Panowie cudownie poprowadzili zabawy weselne oraz samo wesele . Byli totalnie dla nas , czuliśmy ich wsparcie w każdej minucie naszego wesela. Serdecznie polecamy tych Panów, mamy nadzieję , że jeszcze się kiedyś pobawimy przy ich duecie 🥰

Artur
11-10-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Olecko
Data dodania: 18-09-2022

Nasze wesele odbyło się 3 września 2022 r. Michał, Patryk- baaaaardzo dziękujemy! Wiedzieliśmy, że było genialnie, ale po relacjach naszych gości wiemy, że było najlepiej! Ich opinie opierały się na słowach "TOP WESELE", "Najlepsze wesele na jakim byłem/byłam"! :D Dzięki Wam mogliśmy bawić się i nie zastanawiać, czy aby na pewno wszystko jest dopilnowane.
Kilka dni przed weselem odbyło się spotkanie online- Michał wyjaśnił wszystkie kwestie, dzięki którym byliśmy spokojni o nasze przyjęcie. Dzięki profesjonalnemu podejściu, nie martwiliśmy się dosłownie o nic. Nawet zaufać nie było nam trudno! :D
Dzień wesela, pierwsze spotkanie face to face, szybkie przywitanie się, dopięcie szczegółów i start zabawy. Fantastyczne przywitanie gości, dzięki czemu każdy miał możliwość poczuć się zauważony. Patryk idealnie dobrał muzykę do preferencji i wieku gości, których trzeba było zapraszać na przerwę, ponieważ nie chcieli opuszczać parkietu. Zabawy w trakcie przyjęcia były pozbawione niesmacznych aspektów i poprowadzone w taki sposób, aby goście biorący w nich udział czuli się komfortowo. Dodatki w postaci ciężkiego dymu i biesiady z gitarą również zrobiły robotę!
Goście pożegnali się z nami z ogromnymi uśmiechami, które nie schodziły im z twarzy po tak fenomenalnej imprezie.
Dziekujemy! Będziemy Was polecać nawet w kosmosie! :D
Przeszczęśliwi Magdalena i Damian ♡

Artur
11-10-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Olsztyn
Data dodania: 08-09-2022

Serdecznie pozdrawiamy i POLECAMY Sławka i Kacpra, którzy 03.09.2022r. poprowadzili nasze wesele! Impreza została poprowadzona w profesjonalny sposób, zabawy oczepinowe były nieoklepane i ze smakiem. Goście chwalą ten duet do dziś :) My również się świetnie bawiliśmy. Pozytywna energia Sławka udzielała się każdemu, a jego podejście do dzieci i zabawy dla nich zorganizowane spowodowały, że najmłodsi również się świetnie bawili. Jeszcze raz dziękujemy Sławku i Kacprze za świetną imprezę! Chętnie spotkamy się w Wami na innej imprezie :)

Artur
12-09-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

Pokaż więcej opinii

Kontakt Twoi Wodzireje

Nazwa firmy: Twoi Wodzireje
Imię: Artur 
Adres: Olsztyn, ul. Leśna, 10-173, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
730-320...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6210
Zadzwoń
730-320...
Napisz

Popularne miasta w okolicy