Twoi Wodzireje

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(91)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-320...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Od 15 lat uczestniczymy w imprezach z innej strony. Obserwujemy, kreujemy, zabawiamy i cieszymy się razem z Wami. Naszą największą radością jest uśmiech na Waszych twarzach i dobra zabawa na parkiecie. No właśnie – co to znaczy dobra zabawa? My stawiamy na huczną, dowcipną, ale też kulturalną i inspirującą. Budujemy emocje, które wywołują radość, śmiech, ale też poruszają i podkreślają piękno przeżywanego wydarzenia. Dla nas zabawa to radość, dowcip. To także szyk, elegancja, empatia.

Oferta nr 1

do negocjacji

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie wiemy, czy warto skorzystać z naszej oferty. Ostatecznie, to Wy wiecie, czy to, co możemy Wam zaproponować, to jest to, czego szukacie. Na pewno warto się z nami spotkać na kawę/skype i porozmawiać o naszych możliwościach i Waszych oczekiwaniach. Wtedy łatwiej będzie Wam podjąć decyzję :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Imprezy weselne prowadzimy od 2010 roku. To doświadczenie, które pozwala nam dać Wam gwarancję spokoju, że na sterami imprezy stoją ludzie, którzy wiedzą jak zareagować w niestandardowej, niezaplanowanej sytuacji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Większość umów weselnych kontraktujemy do godziny 4.00, gdyż jest to zazwyczaj godzina do której macie podpisaną umowę z lokalem. Istnieje jednak możliwość dostosowania czasu naszej pracy, do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza oferta zawiera różne pakiety, które pozwalają Wam samodzielnie dopasować setup techniczny do Waszych potrzeb. Każdy jednak zestaw zawiera takie elementy, jak nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, czy wytwornice dymu. Każda nasza ekipa posiada również autorskie stoliki DJskie przez nas zaprojektowane.

Skład, w którym występujemy.

Podczas imprez weselnych pracujemy zazwyczaj w duetach: DJ+ konferansjer. Często jednak pracuje z nami osoba techniczna oraz instrumentalista (saksofonista, skrzypek).

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W 90% przypadków pracujemy w niezmiennych duetach i to Wy decydujecie, który duet chcecie zaprosić na swoje wesele.

Jaki repertuar proponujemy?

Wychodzimy z założenia, że na weselu jest bardzo szeroki przekrój gości, dlatego muzyka jest zazwyczaj zróżnicowana, by każdy odnalazł dla siebie momenty do tańca. Pamiętajcie, że wy macie ogromny wpływ na scenariusz muzyczny imprezy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Naturalnie. Zazwyczaj konferansjer pracuje w duecie z DJem, ale na Wasze życzenie możecie zamówić jedynie obsługę DJską imprezy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Tak i nie :) Dwaj nasi konferansjerzy są też wokalistami, więc czasami włączają się nie tylko w prowadzenie, ale i śpiew.

Na jakich instrumentach gramy?

Gitara, saksofon, skrzypce. Jesteśmy też otwarci na współpracę z "zewnętrznymi" instrumentalistami.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Optymalnym! Staramy się dopasować setup techniczny, to lokalu, w którym odbywać się będzie impreza oraz do stylu imprezy. Pracujemy między innymi na prestiżowym nagłośnieniu firmy Pol-Audio, oraz lampach retro marki PORTMAN.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Pracujemy w języku polskim oraz angielskim. Za Wasze życzenie możemy współpracować z tłumaczami innych języków.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Wesela międzynarodowe stanowią coraz większy odsetek realizowanych przez nas imprez. Na tę chwilę około 10 imprez rocznie ma charakter międzynarodowy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Naturalnie. Możemy zaproponować Wam oświetlenie parkietu w stylu retro idealnie pasujące do wesel rustykalnych oraz boho. Pracujemy również na głowicach ruchomych, które świetnie sprawdzają się na imprezach glamour, firmówkach oraz tam, gdzie potrzeba intensywnego, dynamicznego oświetlenia. Realizujemy też usługę dekoracji sali/lokalu światłem led.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, pamiętajcie, że scenariusz imprezy (również muzycznie) układamy wspólnie. Zależy nam byście czuli się dobrze i bezpiecznie na własnej imprezie.

Twoi Wodzireje
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 91 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Magdalena
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2024
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 24-01-2024

Nasze wesele poprowadzili Sławek, Arek i Kacper. To, że jesteśmy zadowoleni- to mało powiedziane. To, że nasi goście są zadowoleni- to też mało powiedziane :) Impreza na najwyższym poziomie! Parkiet cały czas pełen, goście i ich uśmiechy oraz radość z zabawy to najpiękniejszy prezent tego dnia i opinia dla firmy Twoi Wodzireje :) Nie musieliśmy martwić się o nic, a gdy weszliśmy na salę weselną wszystko było tak jak ustaliliśmu, a nawet lepiej! Sławek z Arkiem czuwali nad każdym etapem tego wesela, ściśle kontaktując się z obsługą sali. To był ten wymarzony dzień zrealizowany przez chłopaków w 120% ❤️ Jesteśmy wdzięczni, a jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad tym, kto ma poprowadzić ich wesele to szczerze polecamy oddać się w ręce Twoich Wodzirejów! Dziękujemy!
Magdalena i Łukasz

Artur
05-02-2024

My już od pierwszego spotkania z Wami wiedzieliśmy, że współpraca będzie udana. Uśmiech, radość, otwartość - dziękujemy Wam za nie!

K
Kornelia i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2023
Warlity Wielkie
Data dodania: 18-01-2024

Myślisz, że wesele jest czymś bardzo stresującym? Być może, chociaż my dzięki Arturowi tego nie doświadczyliśmy, to on sprawował pieczę nad przebiegiem całej imprezy. Kiedy już podczas pierwszego spotkania mówi, żebyście się niczym nie przejmowali, uwierzcie mu - nie kłamie =).

Twoi Wodzireje to gwarancja perfekcyjnie dobranej muzyki, świetnie prowadzonych zabaw i pełnego profesjonalizmu z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie sposób też nie wspomnieć o trafnym pomyśle z rozpoczęciem zabawy polskim tradycyjnym polonezem (spoiler alert: Artur recytuje "Pana Tadeusza"!). Zdecydowaliśmy się też na biesiadę z gitarą podczas wesela i to był strzał w dziesiątkę!

Na koniec, co więcej możemy powiedzieć przyszłym Parom Młodym?
Polecamy, polecamy i jeszcze raz - POLECAMY! ❤

Artur
18-01-2024

Kochani, dziękuję za miłe słowa. To była jedna z najbardziej przyjemnych do prowadzenia imprez w zeszłym sezonie. Dziękuję i do zobaczenia na Weselu Wesel :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Pisz
Data dodania: 19-11-2023

Twoich Wodzirejów polecamy z całego serca! To już drugi raz jak bawiliśmy się z Arturem i Adamem, ale tym razem na naszym weselu :) I po raz kolejny było rewelacyjnie! Od samego początku współpraca przebiegała świetnie. Kontakt był bez zarzutu, odpowiedzi na wszystkie pytania, "nawet te oczywiste :D" dostawaliśmy od razu. A na spotkaniach w celu omówienia szczegółów czuliśmy się wysłuchani, zrozumieni i przede wszystkim wychodziliśmy z nich z uśmiechem :) Samo wesele to już spełnienie naszych wszystkich oczekiwań. Było niesamowicie zabawnie, kreatywnie a przy tym cała uroczystość poprowadzona z klasą, gustem i na najwyższym poziomie. Do tej pory zbieramy pozytywne opinie od gości :) Dziękujemy za to że mogliśmy na Was liczyć, nie musieliśmy się niczym stresować i za współpracę, która była czystą przyjemnością! Monika i Michał

Artur
20-11-2023

Dla mnie każde spotkanie z Wami było radością. Dawaliście mi dużo spokoju i zaufania, to bardzo pomaga i ułatwia prowadzenie imprezy.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kiersztanowo
Data dodania: 23-10-2023

Jestesmy turbo zadowoleni z tego jak wygladalo nasze wesele! Muzyka dla kazdego, super zabawy. Polecamy kazdemu. Karolina i Kamil :)

Artur
24-10-2023

Turbo dziękujemy :D

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ruszajny
Data dodania: 12-10-2023

Najlepsza impreza, na jakiej byliśmy, a co ważniejsze - nasza własna! :)
Nasze wesele prowadził Artur i naprawdę nie mogliśmy sobie wymarzyć nikogo lepszego. Goście od samego początku bawili się super, a parkiet dosłownie płonął. Polecamy biesiadę z gitarą - goście, już trochę umęczeni, poderwali się do zabawy i zgodnie stwierdzili, ze to była atrakcja, która na nowo tchnęła w nich energię do dalszej zabawy. Nie było momentu, żeby parkiet stał pusty. Nogi bolały jeszcze przez kilka dni po imprezie. :)
Polecamy wszystkim, a jeśli macie możliwość, to bierzcie najlepszego wodzireja. 😊
Dziękujemy za niesamowite wspomnienia.

Artur
18-10-2023

A my dziękujemy Wam za wzorową współpracę!

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2023
Wilimy
Data dodania: 09-10-2023

Nasze wesele odbyło się 22 września 2023r. i poprowadził je Artur. Był rewelacyjny! Po weselu dostaliśmy mase wiadomości od rodziny, że na takim weselu jeszcze nigdy nie byli. Wszystko było poprowadzone z klasą i humorem. Czuliśmy wsparcie przez całe wesele. Biesiady z gitarą poderwały wszystkich gości i jak zaczeły się za stołami tak skończyły się na parkiecie. Sami bawiliśmy się świetnie! Nic byśmy nie zmienili. Dodatkowo Artur przygrywał nam na saksofonie do posiłków ale też i w trakcie imprezy do muzyki, zrobiło to taki klimat! Nie wiemy skąd bierze tyle energii ale zaraża nią ludzi do okoła, aż nie chce się schodzić z parkietu. 🤩 Polecamy z całego serducha! Ola i Dawid

Artur
18-10-2023

Ola, energię czerpię z Waszej zabawy! Dziękuję za nią!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Orneta
Data dodania: 05-10-2023

Polecam z całego serca! Zrobili całą robotę na weselu. Nie musieliśmy się o nic martwić !

Artur
05-10-2023

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Olsztyn
Data dodania: 22-09-2023

Bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie podczas prowadzenia naszego wesela, nie mogło być lepiej. Na imprezie przeważały młode osoby więc spodziewaliśmy się, że będzie niezła zabawa ale to dzięki wam parkiet płoną. Muzyka była dokładne taka jak chcieliśmy, ale całość bardzo elastyczna i dostosowana do tańczących. Zabawy wypadły świetnie i pierwszy raz tak dobrze odnaleźliśmy się w oczepinach. Wybraliśmy również biesiadę z gitarą i to był strzał w 10!

Dopiero zaczynamy spotykać się z gośćmi po imprezie ale w pierwszej kolejności słyszymy same pochwały na wasz temat co upewnia nas w tym, że wybór waszej ekipy nie mógł być inny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, za wszystko. Mamy nadzieje że to nie ostatnia impreza na której się widzimy bo będziemy was polecać każdemu! A na szczęście sezon weselny wśród naszych przyjaciół dopiero się rozkręca.

Artur
05-10-2023

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Twoi Wodzireje
Imię: Artur 
Adres: Olsztyn, Leśna, 10-173, woj. warmińsko-mazurskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
730-320...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8359
Zadzwoń
730-320...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy