Zobacz zdjęcia (6)
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 1
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 2 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 3 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 4 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 5
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka, Olsztyn - zdjęcie 6
1 / 6

Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka id:24772

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(35)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-320...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

Od dekady oglądamy imprezy z perspektywy, z której widać więcej. Po tym czasie obserwujemy, jak poziom zabawy w naszym kraju wzrasta. Goście coraz częściej przychodzą po to, aby się dobrze bawić, szaleć na parkiecie, chwytać emocje by zachować je na długo w swej pamięci. I bardzo nas to cieszy, bo liczymy, że to potrosze nasza zasługa. Stawiamy na dobrą zabawę, nie na tę rubaszną, czy wzbudzającą rumieńce zażenowania na twarzach gości. Pracujemy tak, aby zabawa była huczna, ale kulturalna, dowcipna i inspirująca. Budujemy emocje, które wywołują radość, śmiech, ale też poruszają i podkreślają piękno przeżywanego wydarzenia.
Kultura, szyk i gracja, ale nie snobizm. Humor i dowcip – nie żenujący, ale taki, który pozytywnie nastraja każdego. Tworzymy atmosferę, nastrój, animujemy czas, aby Twoi goście jeszcze na długo zapamiętali chwile spędzone razem z nami na parkiecie
Uczciwość. Empatia. Uśmiech. Bo musisz wiedzieć, że powierzasz Twoją imprezę w bezpieczne ręce. W ręce profesjonalistów, którzy poprowadzą ją tak, byś miał poczucie komfortu i mógł cieszyć się wyłącznie dobrą zabawą.
„Nie pijemy wódki…” co to znaczy?. My nie pijemy, bo jesteśmy w pracy, a w pracy się nie pije. Alkohol zabawie nie pomaga, zatem nie prowadzimy zabaw, które polegają na jego piciu, propagowaniu i popularyzowaniu. Nie śpiewamy takich „kołysanek”, nikomu tego nie zabraniamy, ale też nie inicjujemy.
Wreszcie najważniejsze. Najważniejsze jest Twoje! To, co robimy, robimy dla Ciebie, aby Twoja impreza była Twoja. Chcemy słuchać. Chcemy się rozwijać dla Ciebie i z Tobą stworzyć scenariusz imprezy, aby ona była Twoja. Lubimy wyzwania, lubimy Twoje, bo Twoje jest inne, a dla nas inspirujące.

Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka - film 1 Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Twoi Wodzireje

Oferta nr 1

do negocjacji

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Twoi Wodzireje (35)

Dodaj opinię
Twoi Wodzireje - Konferansjerzy DJ na Wesele Event Bal Studniówka id:24772
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 35 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 16-06-2022
Łopkajny
Data dodania: 30-06-2022

Emilia&Krzysztof - Wesele z TwoiWodzireje odbyło się 16.06.2022.

Artur i Adam.... nasi Wodzireje... nasze wsparcie... nasza radość!!

A&A to wymarzona ekipa, dzięki której nasze wesele było najlepszą imprezą w życiu! To jak poprowadzili ten wyjątkowy dla nas dzień przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!!! Liczne niespodzianki, śmiech na naszych i gości twarzach, zabawa do białego rana, starannie dobrana muzyka w gusta nasze i gości, ból stóp przez tydzień po weselu i wiele wiele więcej - to wszystko zasługa Artura i Adama! Dziękujemy Wam chłopaki za tę noc, nie wymarzylibyśmy sobie tego inaczej! Fajnie, że jesteście i dalej dawajcie czadu! Widzimy się na imprezkach!

E
Emilia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-06-2022
Rukławki
Data dodania: 29-06-2022

Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie…Bardzo wysoka kultura osobista . Nie trzeba się martwić o nic Chłopaki docieraja z muzyka do ludzi w każdym wieku.. Dziekujemy ;)Polecamy !!!

Artur
29-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

P
Patryk i Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Lidzbark Warmiński
Data dodania: 23-06-2022

Nasze wesele poprowadził duet Michał i Patryk. Po spotkaniu organizacyjnym z Michałem na tydzień przed weselem, wiedzieliśmy że nie musimy się o nic obawiać, pełen profesjonalizm. Natomiast, to co chłopaki zrobili na weselu... mistrzostwo świata! Wesele poprowadzone w najlepszy z możliwych sposobów. Bawiliśmy się najlepiej na świecie i jesteśmy mega zadowoleni i wdzięczni, że Michał z Patrykiem towarzyszyli nam tego dnia. Bez nich to by się nie udało!
Panowie, DZIĘKUJEMY!!!

Ola i Patryk

Artur
29-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wilimy
Data dodania: 21-06-2022

To co chłopaki zrobili na naszym weselu to jakaś petarda!!! 😍 Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie ☺️ W ostatnim miesiącu ta ekipa zrealizowała 3 imprezy na których byliśmy, a i tak potrafili zaskoczyć gości zabawami. Ciężko opisać słowami jak bardzo jesteśmy zadowoleni, że to właśnie Wy byliście z nami w tym dniu ☺️☺️☺️ DZIĘKUJEMY !!! I do zobaczenia 😉

Artur
29-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

G
Gosia & Norbi
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Olsztyn
Data dodania: 18-06-2022

Wybraliśmy duet Artur z Adamem, wesele prowadzone przez nich to coś pięknego! Impreza prowadzona od A do Z, od początku do końca. Zależało nam najbardziej na tym żeby to właśnie wodzireje zajęli się wszystkim w trakcie zabawy, żebyśmy my jako para młoda bawili się razem z gośćmi zamiast nawet w tym najważniejszym dniu biegać, organizować itd. Świetnie dobierają muzykę do podesłanych propozycji. Poza ustalonymi atrakcjami, chłopaki przygotowali kilka niespodzianek dopasowanych do naszego charakteru. Wodzireje potwierdzili swoją pracą wszystko o czym mowa w ich ofercie: klasa, kultura, profesjonalizm, szacunek, empatia oraz to co najważniejsze... to Twoja impreza, więc robią ją tak jak Ty chcesz.
Gorąco polecamy! Gosia & Norbi

Artur
20-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

M
Maksym
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wilkasy
Data dodania: 18-06-2022

Nasze wesele prowadził Mateusz, a za muzykę odpowiedzialny był Dorian. Przygotowanie się do imprezy, rozwiązanie kwestii organizacyjnych i formalnych można bez problemu ogarnąć on-line. Bardzo nam to ułatwiło zorganizowanie przyjęcia. Duet spisał się świetnie, zawsze był kontakt ze strony Mateusza, wszystko mogliśmy mieć pod kontrolą, a kiedy było potrzeba, zarażał nas spokojem. Gdy zabawy nie da się ująć w szablon, Mateusz bardzo trafnie, spontanicznie, wprowadził blok dodatkowych zabaw, bardzo skutecznie angażując prawie wszystkich gości. Dorian również wykonał super robotę, nie wiem czy można było znaleźć taką osobę, która nie miałaby 'swojego' bloku muzycznego. A przeprowadzane zabawy, zwłaszcza oczepinowe, każdy zachwala. Młodzi zadowoleni, goście zadowoleni, rodzice zadowoleni - czego chcieć więcej?

Artur
20-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Olsztyn
Data dodania: 16-06-2022

W minioną sobotę 11.06.2022 nasze wesele poprowadzili Michał z Patrykiem i mogę tylko powiedzieć, że decyzja podjęcia współpracy z chłopakami była strzałem w dziesiątkę! Michał z Patrykiem zadbali o każdy detal na naszej imprezie i przebili nasze najśmielsze oczekiwania. Muzyka była świetna, sposób prowadzenia wesela i stworzona atmosfera fenomenalna, a parkiet nawet przez chwile nie świecił pustkami. Jako młoda para o nic nie musieliśmy się martwić, a nasze życzenia zostały spełnione z nawiązką 😊 zdecydowanie polecamy ten duet!
Michał, Patryk - jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI. Było najlepiej ❤️

Artur
20-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Olsztyn
Data dodania: 09-06-2022

Serdecznie polecamy! Nasze wesele poprowadzili Sławek i Kacper, a goście byli zachwyceni. Świetny kontakt, wszystko wcześniej zaplanowane i uzgodnione. Pełen profesjonalizm, kultura i przy tym świetna zabawa do rana. Goście nie schodzili z parkietu, a my dzięki Sławkowi nie musieliśmy się o nic martwić, tylko mogliśmy cieszyć się imprezą i naszym dniem. Dziękujemy Wam za tak wspaniałą organizację. Po weselu z Wami żałujemy, że wesele ma się tylko raz :) ale liczymy na to, że jeszcze nie raz Was spotkamy, tym razem jako goście. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem to powinien wybrać właśnie Was!

Artur
09-06-2022

Dziękujemy! Cała przyjemność po naszej stronie ❤

Pokaż więcej opinii

Kontakt Twoi Wodzireje

Nazwa firmy: Twoi Wodzireje
Imię: Artur 
Adres: Olsztyn, ul. Leśna, 10-173, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
730-320...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4251
Zadzwoń
730-320...
Napisz

Popularne miasta w okolicy