Zobacz zdjęcia (5)
UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu, Kraków - zdjęcie 1
UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu, Kraków - zdjęcie 2 UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu, Kraków - zdjęcie 3 UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu, Kraków - zdjęcie 4 UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

UltraLuksusowA Jedyna w Polsce limuzyna do ślubu id:36310

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: złoty

Oferujemy Państwu jedyny w Polsce a może i na świecie bo jest to kompletacja indywidualna

luksusowy samochód VW Phaeton w najbogatszej specyfikacji prezydenckiej .

Samochód absolutnie nie powtarzalny , jedyny w swoim rodzaju .
Prawdziwe drewno , szlachetna skóra , każdy detal dopracowany , ręczna robota .

Samochód wyprodukowany na indywidualne zamówienie , posiadający wszystko co można sobie wymarzyć w limuzynie ,

stworzony do dawania maksymalnego komfortu w podróży .

Limuzyna jest cztero osobowa , intencją projektu było wyprodukowanie samochodu który oferuje idealne warunki transportowe dla pasażerów w tylnej części samochodu .

Jest to wersja przedłużana (long) posiadająca dwa maksymalnie komfortowe fotele w tylnej części z funkcjami masaży , rozkładania się do pozycji leżenie , ogrzewania jak i chłodzenia - ważne w upalne dni gdyż mamy pełny komfort termiczny i fotel chłodzi nas kojąco .

Oczywiste jest też oddzielne centrum multimedialne jak i oddzielna dwustrefowa klimatyzacja indywidualna do tylnej części samochodu .

O dyskrecję dba system rolet w oknach jak jest ona wymagana w danej chwili .

Kolor samochodu , indywidualny na zamówienie , brak w palecie dostępnej -- szampański mieniący się wieloma odcieniami (kameleon) to tak zwana wisienka na torcie .

W dniu ślubu najważniejsi są Państwo Młodzi , ten samochód to jedynie dodatek który stworzy im komfortowe wręcz luksusowe warunki podróży najwyższym poziomie .

Gdy czasu będzie mało lub sytuacja wymaga pośpiechu to limuzyna potrafi przemieszczać się jak sportowy samochód -- silnik V10 5,0 + stały napęd na cztery koła + pneumatyczne regulowane zwieszenie z opcjami twardości zmienia profil auta o 360 stopni .

Opcje przybrania samochodu to kwestia indywidualna , posiadam kilka gotowych wzorów do wyboru które są bezpłatne lub dopasowuje się do pomysłu Młodej Pary .

Cena wynajmu samochodu wraz kierowcą jest ustalana zawsze dostosowując się do sytuacji , samochód to jedynie procent w całej uroczystości ale procent który musi działać i cieszyć a nie stresować Państwa Młodych kończącym się czasem lub dopłatami za byle co stąd moja duża elastyczność w dopasowaniu .

Kierowca zawsze nienagannie ubrany znający kryteria etyki mówiący biegle po polsku i angielsku .

Podana cena dotyczy wynajmu samochodu wraz z kierowcą na czas 5 godzin , przyjazd po Pana Młodego , przyjazd po Panią Młodą , podjazd pod kościół lub Urząd Stanu Cywilnego i oczywiście przejazd pod salę weselną w Krakowie lub okolicy do 50km . Możliwość udziału samochodu w sesji zdjęciowej w inny dzień lub w dniu ślubu .

Cechuje nas elastyczność godzin wynajmu jak i pełna dyskrecja pracy wraz z pełnym do niej zaangażowaniem .

Obsługa uroczystości w Krakowie , gminach ościennych jak i miastach do 150km.

Posiadam również nowy samochód Renault Traffic w wersji 8 osobowej gdy zachodzi potrzeba transportu gości weselnych .

Wszystko jest ustalane zawsze przed rezerwacją terminu w celu dopasowania kosztów i zakresu usługi dla obopólnego zadowolenia .

liczba odwiedzin: 1123

Popularne miasta w okolicy