Zobacz zdjęcia (1)
Upiększ ten dzień! - Ciężki dym, bańki, fontanny sceniczne, laser, Świdnica - zdjęcie 1
1 / 1

Upiększ ten dzień! - Ciężki dym, bańki, fontanny sceniczne, laser id:51659

Świdnica, dolnośląskie

O nas

Trafiliście tutaj bo szukacie czegoś wyjątkowego i chcecie dodać jeszcze więcej unikalności i magii do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu! Poniżej znajdziecie to co możemy Wam zaproponować by ten wspaniały dzień spełnił oczekiwania Wasze oraz Waszych gości:

Bańki mydlane– Na pewno spotkaliście się z zakazem sypania ryżem czy strzelaniem konfetti przed kościołem przez co piękny moment wyjścia młodej pary nie może zostać dodatkowo zaakcentowany. Idealnym rozwiązaniem będzie zatem coś co nie oburzy proboszcza parafii a Wy czy Wasi świadkowie nie będą musieli po ślubie latać z miotłą ;) Bańki mydlane dodadzą tej wyjątkowej chwili odrobinę magii, a Wasze zdjęcia nabiorą unikatowego uroku. To oczywiście nie wszystko bo wytwornicę możecie użyć jeszcze do pierwszego tańca czy jako ciekawy motyw do ubarwienia zabawy na weselnym parkiecie.

Ciężki dym – Ten wyjątkowy moment jest jednym z najbardziej charakterystycznych podczas całego wesela. Oczy wszystkich gości, fotografa i kamerzysty są skierowane tylko i wyłącznie na Was. Nieraz pewnie ćwiczyliście taniec, nie raz myśleliście o tej chwili… Nie ma wyjątków, pierwszy taniec jak wszystko podczas ślubu i wesela, musi być idealny! Poczujcie się więc jak w bajce dzięki ciężkiemu dymowi. Nie bez powodu mówi się „Taniec w Chmurach”. Stworzycie nie zapomniane widowisko, a zdjęcia będą po prostu magiczne!

Dodatkowy plus? Jak pomylicie kroki albo będziecie lekko po sobie deptać…dym to ukryje ;)

Zdalnie odpalane fontanny sceniczne – wystrzałowa propozycja z której możecie skorzystać w kilku momentach Waszego wesela. Wyjście z kościoła, pierwszy taniec, krojenie tortu weselnego, a może wieczorna sesja zdjęciowa? Fontanna iskier ozdobi każdą z tych chwil. Pomysł zależy tylko i wyłącznie od Waszej wyobraźni.

Projektor Laserowy – Gdy największy stres związany ze ślubem czy pierwszym tańcem będzie już za Wami pozostanie tylko jedno… dobra zabawa! Wyjątkowy klimat na parkiecie zapewni projektor laserów reagujący na zmiany rytmu dzięki czemu goście weselni będą mogli oddać się weselnym pląsom w 100%. Jeśli wśród gości macie wielu stryjków, wujków, dziadków czy mnóstwo fanów „wolnych” kawałków do przytulania nic się nie martwcie. Odpalcie lasery dopiero po oczepinach a zobaczycie prawdziwą magię!

W zależności czego potrzebujecie i jak chcecie to wykorzystać cena może się różnić. Napiszcie lub zadzwońcie, a podam wszelkie szczegóły, rozwieje wasze wątpliwości i postaram się pomóc jak tylko mogę :)

liczba odwiedzin: 900

Wyjątkowe sale weselne w mieście Świdnica

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie