Zobacz zdjęcia (5)
Van – mobilny bar - wWINOwzięci, Wronki - zdjęcie 1
Van – mobilny bar - wWINOwzięci, Wronki - zdjęcie 2 Van – mobilny bar - wWINOwzięci, Wronki - zdjęcie 3 Van – mobilny bar - wWINOwzięci, Wronki - zdjęcie 4 Van – mobilny bar - wWINOwzięci, Wronki - zdjęcie 5
1 / 5

Van – mobilny bar - wWINOwzięci id:46506

Wronki, wielkopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Van – włoski klimat na Twojej imprezie!

Jak sprawić, żeby Twoja impreza była niezapomniana? Aby uczestnicy jeszcze przez długie lata wspominali ją w rozmowach ze swoimi bliskimi? Odpowiedź jest prosta – musi się na niej znaleźć coś, co odróżni ją od setek innych, podobnych do siebie uroczystości.

Mamy dla Ciebie ofertę, która sprawi, że uczestnicy imprezy przeniosą się do urzekających klimatów romantycznych Włoch. Twoje przyjęcie urozmaici 30 letni, odrestaurowany Piaggio APE. Legendarny trójkołowiec ze słonecznej Italii, wprost z którego obsługa serwować będzie doskonale schłodzone Frizzante. Przygotuj się na wieczór wypełniony doskonałym trunkiem z lekko musującymi bąbelkami we włoskim klimacie La Dolce Vita.

Nasz Van obsługuje wesela, festiwale, targi, wieczory panieńskie, czy też spotkania rodzinne. Oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, pojawiamy się również na imprezach integracyjnych, wyjazdach szkoleniowych i innych eventach firmowych. Nasz nietypowy pojazd zachwyca gości i długo pozostaje w centrum zainteresowania.

Planujesz imprezę o charakterze innym niż otwarty? Nic straconego, mobilny Van ze względu na swoje filigranowe rozmiary oraz nietuzinkowy wygląd doskonale wkomponuje się w scenerię rozmaitych uroczystości odbywających się ‘pod dachem’.

Zapraszamy do kontaktu !

liczba odwiedzin: 1038

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie