Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

FILM DLA TYCH KTÓRZY WIDZĄ RÓŻNICĘ id:7839

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
FILM DLA TYCH KTÓRZY WIDZĄ RÓŻNICĘ

Ostatnio widziany 12-07-2018
666-373...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Dobczyce, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 29-03-2012
Liczba odwiedzin: 1748

Oferta Kamerzysta na wesele Dobczyce

Zajmujemy się filmowaniem imprez okolicznościowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, konsultując montaż z klientem. Działamy w tej branży od 1991 roku. Dzięki doświadczeniu i wysokiej klasy sprzętowi oferujemy Państwu najwyższej jakości produkt. Działamy na terenie Małopolski Kraków, Wieliczka, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz. Zapraszamy na spotkanie i obejrzenie filmu, który będzie najlepszą rekomendacją

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele
witam

Na wstępie dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą
A poniżej przedstawiam opis poszczególnych pakietów.

I PAKIET JEDNODNIOWY FOTOGRAF ORAZ DWÓCH OPERATORÓW
Cena 3900 zł

Zdjęcia oddane na płycie około 400 szt.obrobionych zdjęć. Dodatkowo fotoksiążka 20-stronnicowa, której projekt wcześniej dostajecie do akceptacji. Jeżeli plener jest w dniu ślubu jest on wykonywany GRATIS, natomiast w innym dniu 500 zł.

Film nagrywany przez dwóch operatorów, dzięki czemu nagranie nabiera dynamiki oraz swoistego charakteru dzięki użyciu lustrzanki. Film około 2-3 godz. złożonego materiału w jakości Full HD oddany na płycie Blu-Ray oraz DVD na życzenie klienta możemy oddać film również na Pendrive. W ofercie jest również możliwość wykonania krótkiego dynamicznego filmu (około 40 min) zamiast tradycyjnego 3 godzinnego. Dodatkowo nagranie przeplatane jest klipami, które są podsumowaniem najważniejszych momentów.


II PAKIET JEDNODNIOWY FOTOGRAF ORAZ DWÓCH OPERATORÓW PLUS UJĘCIA Z DRONA
Cena 4400 zł

Zdjęcia oddane na płycie około 800 szt.obrobionych zdjęć. Dodatkowo fotoksiążka 20-stronnicowa, której projekt wcześniej dostajecie do akceptacji. Jeżeli plener jest w dniu ślubu jest on wykonywany GRATIS, natomiast w innym dniu 500 zł.

Film nagrywany przez dwóch operatorów, dzięki czemu nagranie nabiera dynamiki oraz nabiera swoistego charakteru dzięki użyciu lustrzanki. Dodatkowo uzupełnieniem nagrania są ujęcia lotnicze z drona. Film około 2-3 godz. złożonego materiału w jakości Full HD oddany na płycie Blu-Ray oraz DVD na życzenie klienta możemy oddać film również na Pendrive. W ofercie jest również możliwość wykonania krótkiego dynamicznego filmu (około 40 min) zamiast tradycyjnego 3 godzinnego. Dodatkowo nagranie przeplatane jest klipami, które są podsumowaniem najważniejszych momentów. W tym pakiecie jeżeli plener jest w dniu ślubu jest on wykonywany GRATIS przy użyciu drona oraz kamery, natomiast w innym dniu 500 zł.pozdrawiam
Krzysztof Świstak

Opinie o FILM DLA TYCH KTÓRZY WIDZĄ RÓŻNICĘ Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:filmypozboju
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Świstak
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Dobczyce
Kod:32-410
Adres:os. Piastowskie 3/3

Godziny pracy

Pn:08:00 - 16:00
Wt:08:00 - 16:00
Śr:08:00 - 16:00
Cz:08:00 - 16:00
Pt:08:00 - 16:00
Sb:08:00 - 16:00
Nd:08:00 - 16:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.