Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie! - film 1 Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie! - film 1
Pokaż kolejny film

Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie! id:54800

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
796-292...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Jeśli chodzi o nasze usługi w których oddajemy teledysk + dłuższy film zazwyczaj do 1.5h (wszystko ustalamy pod Wasze preferencje, to Wy decydujecie jakiej długości film otrzymacie) mamy dwie możliwości:

Opcja kręcenia na dwóch operatorów - całość zamyka się w kwocie 5000 zł - w cenie ujęcią z drona + dwóch operatorów, spersonalizowane pendrive z filmami, dojazd na terenie małopolski (w przypadku dojazdu poza małopolskę doliczamy koszt za paliwo i ewentualny nocleg jeśli impreza jest na prawdę daleko (+/- 4 godziny powrotu do Krakowa).
Opcja z jednym kamerzystą jest to 3500 zł i zawiera dokładnie to samo co powyżej oprócz drugiego operatora. Jednak mając dwóch operatorów dostajecie dwa razy więcej materiału, różne ujęcia i zdecydowanie ciekawszy teledysk jak i film całościowy, więc zachęcam do rozważenia tej opcji. Nam również zależy abyście dostali najwyższej jakości materiał, dwóch operatorów gwarantuję że, ujęcia są zróżnicowane i bardziej ciekawe.

Umowa oraz zadatek do ustalenia indywidualnie. W przypadku słabych warunków atmosferycznych nie latamy dronem.

W dużym skrócie jesteśmy z wami od momentu przygotowań do ostatniej zabawy na oczepinach - jeśli będzie ona np. o 3:00 w nocy to siedzimy do końca 🙂

Podchodzimy indywidualnie do każdej pary młodej, chcemy abyście czuli się z nami swobodnie i mieli pamiątkę na lata dopasowaną pod wasze hobby, pasje i uczucia🙂. Jeśli macie jakiś pomysł, chcecie coś dodać od siebie albo powiększyć ofertę o dodatkowe filmy z podziękowań dla rodziców - również jesteśmy otwarci!

Dostajecie od nas film i teledysk do wglądu zanim trafi publicznie do sieci - jeśli zdecydujecie że, chcecie coś poprawić lub zmienić a zgromadzony materiał na to pozwoli, dajemy wam tę możliwość!

Jeszcze nie daliście się przekonać? Przekraczamy wasz budżet? Jest coś niejasne lub mało sprecyzowane? Macie pytania? - koniecznie dajcie nam o tym znać, a znajdziemy wspólny złoty środek :)!

Zobacz zdjęcia (5)
Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie!, Kraków - zdjęcie 1
Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie!, Kraków - zdjęcie 2 Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie!, Kraków - zdjęcie 3 Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie!, Kraków - zdjęcie 4 Videostix - to coś więcej niż tylko filmowanie!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Oferta Kamil Kępa

Oferta

od 2500 do 5000zł/ całość

Opinie Kamil Kępa (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Kamil Kępa

Nazwa firmy: Kamil Kępa
NIP: 9452261057
Imię i nazwisko: Kamil Kępa Kamil Kępa
Adres: Kraków, ul. Józefa Mackiewicza, 31-214, woj. małopolskie
796-292...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 59
Zadzwoń
796-292...
Napisz

Popularne miasta w okolicy